Esileht Koolilaps Pirita kool ja uus direktor/Merivälja kooli õhtune vahetus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pirita kool ja uus direktor/Merivälja kooli õhtune vahetus

Postitas:

Kas siin käib Pirita kooli laste emasid? On teil infot, kas kooli sisekliima on muutunud paremaks, nüüd kui koolil on uus direktor? On toimunud positiivseid muutusi?

Laps läheb kooli 2017 sügisel. Elame täpselt Pirita kooli ja Merivälja kooli vahel, linnulennult on koolid ühekaugusel. Kuid bussiga on Pirita kooli kergem minna.
Valiksin Merivälja kooli, aga selgus, et järgmisel aastal alustavad kõik esimesed klassid koolipäeva õhtuses vahetuses. Kellel on kogemusi õhtuste vahetustega, kuidas on organiseeritud laste huvitegevused/trennid? Kas päevad lähevad väga pikaks? Ja kas esimese klassi laps suudab ise ärgata ja õigeaegselt kooli minna? Mul poiss suht hajameelne ka.

Kumma kooli teie valiksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on 2018 sügisel meriväljale minemas ja suur üllatus, et nüüd kool kahes vahetuses 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul valiksin Merivälja kooli. Minu laste lasteaiakaaslased on osad Pirita kooli läinud ja neist pooled on juba lahkunud algklassides. Kes õpetaja kiusamise, kes äärmiselt puuduliku õpetamise tõttu ja ka massilise popitegemise pärast. Keegi õpilastest teeb klassile ettepaneku, et teeme poppi ja terve hulk lastest, nagu lambakari, teevad sama. Kool sellest eriti välja ei tee ja nii jääb hariduse pool üsna puudulikuks. Lisaks on teada, et kui Pirital on kusagile pahandustesse sattunud kooliõpilased, siis võib kindel olla, et need on Pirita koolist. Samuti räägivad Pirita elanikud juba paarkümmend aastat, et kui tahad, et su laps õpiks suitsetama ja narkotsi tarbima, siis tuleks ta saada Pirita Majandusgümnaasiumisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muutused nii suures koolis ei toimu küll poole aastaga, eriti need, mis tulemustes kajastuksid. Küll aga on minu arvates selle ajaga muutunud suhtumine – ei ole enam seda, et kõik on nii halvasti, kõik on halvasti kogu aeg olnud ja sinna ei saa midagi teha ning vanemad jooksku peaga vastu seina. Saab teha ja tehakse. Seda nii õppesisu, õppekorralduse kui kooliõhustiku osas. Aega võtab. Ja koostööd.

Ja nagu igas koolis (ka nn eliitides) määrab suure osa koolielust klassijuhataja. Mul on PMGs nendega väga hästi läinud kõigi kolme lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps käib Meriväljal, ei tea Pirita kooli kohta kahjuks küll midagi soovitada. Olen sealt mööda sõites ka alati vaadanud neid suitsetavaid lapsi, Merivälja kooli juures pole kordagi märganud. Ilmselt seal pole ju ka neid vanemaid lapsi veel, alles oli 6 klassiline. Õhtuse vahetuse osas käivad paljud lapsed ju mujalgi ja pole probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Pirita kool ja uus direktor/Merivälja kooli õhtune vahetus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.