Esileht Koolilaps Põhikooli matemaatika eksam 2…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Põhikooli matemaatika eksam 2…

Postitas:

Mure nimelt selles, et laps lõpetas põhikooli küll positiivsete hinnetega, mis muidugi kuidagi kokku saadud kolmed, aga veerandi hinnetes mitmeid kahtesid ja matemaatika eksami tulemus 2
Millised on väljavaated? Gümnaasiumiga hüvasti?:( Tänapäeval isegi kutsekooli ilmselt sellise tunnistusega ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks pigem sedapidi, et miks see laps peaks üldse gümnaasiumi tahtma? Valigu parem kutseharidus. Ei usu, et kuhugi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

matemaatika eksami tulemus 2

Loogiline oleks teha järeleksam ära, nii et see tuleb tunnistusele ikka kolm (või mis ta järeleksami hindeks siis saab) ja siis vaatab, kuhu selle tunnistusega edasi. Aga arvan samuti, et kutsekool oleks mõistlikum ajakasutus, kui juba põhikoolis ainult vaevu kolmed kokku saab (ja isegi veerandihindeks alati ei tulegi kolm). Muidugi ilmselt leiab ka gümnaasiumi, kuhu end sisse punnitada, osa gümnaasiume on üsna inimnäljas, aga kas ta seal ka püsima jääb ja positiivsed lõpuhinded kokku saab- kuigi üsna leboks on see gümnavärk mõnel pool läinud, ehk saabki, iseasi, mida siis selle tunnistuse ja nende “teadmistega” teha on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval isegi kutsekooli ilmselt sellise tunnistusega ei saa.

Pigem vastupidi, kutsekate tase on piisavalt madal, et saab küll. Kursuseid ei saada täis ja siis võetakse kõik vastu

Aga arvan samuti, et kutsekool oleks mõistlikum ajakasutus, kui juba põhikoolis ainult vaevu kolmed kokku saab

Muidu arvaksin sama, aga ise lõpetasin põhikooli ka üsna nigelate tulemustega kuid siiski läksin gümnaasiumi. Selle hinded polnud ka suurem asi. Kuid keskmisest paremad riigieksamid näitasid, et päris lammas ikka pole ja õnneks käib ülikooli saamine ainult nende põhjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui põhikooli veerandihinded sõltuvad ka koolist ja õpetajatest (mõne kooli “3” võib mõnes teises koolis “5” olla), siis lõpueksamid on ikka üsna objektiivsed. Minu poeg lõpetas põhikooli nii, et tunnistusel olid kolmed-neljad pooleks. Lõpueksamid aga sai 3, 4 ja 5 (5 oli matemaatika). Sai imekombel heasse gümnaasiumisse – tal oli seal raske, aga nüüdseks on ka see õnnelikult lõpetatud.
Kui aga laps põhikooli lõpueksamil läbi kukub, siis mina ei usu, et ta gümnaasiumis hakkama saab. Ja isegi kui saab, kas sellel mõtet on – ülikoolimaterjali ju sealt ei paista. Äkki oleks parem kutsekoolis mõni amet selgeks õppida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb ,et nii läks 🙁 Paljud arvavad ja kaasa arvatud mina ,et oli aastate kergeim eksam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Põhikooli matemaatika eksam 2…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.