Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Põiepõletik – 20 nädalat rase – antibiootikumid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Põiepõletik – 20 nädalat rase – antibiootikumid

Postitas:

On põiepõletik, kirjutati antibiootikumid. Kes veel on raseduse ajal pidanud AB-sid võtma.

Rohu nimi siis: Nitrofurantoin

Kas lastega on kõik ok?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:35; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu on mõlema rasedusega põiepõletik olnud + raseduse jooksul uriiniproov väga halb. Nii et esimese rasedusega pidin Nitrofurantoiniga tegema mitu kuuri, teise rasedusega ühe. Lastega (praegu 6 a ja 4 a) on kõik korras, nutikad ja terved lapsed, ja rasedused kulgesid muus osas ka täiesti normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu on mõlema rasedusega põiepõletik olnud + raseduse jooksul uriiniproov väga halb. Nii et esimese rasedusega pidin Nitrofurantoiniga tegema mitu kuuri, teise rasedusega ühe. Lastega (praegu 6 a ja 4 a) on kõik korras, nutikad ja terved lapsed, ja rasedused kulgesid muus osas ka täiesti normaalselt.

Tänud vastuse eest. Ise pole suur AB-de tarvitaja, aga raseduse ajal ei taha pisikesega riskida. Samas teades, et AB-d pole samuti mingi süütu asi, siis ka niipidi kardan riskeeeimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:35; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to teemalagataja, olen meditsiinilise haridusega ja töökogemust 12 aastat. Tänapäeval arstid teavad täpselt millised antibiootikumid on ohutud lootele ja samas ka tapavad baktereid organismis. Kui sa ei ole kindel kas asi on õige, siis võid konsulteerida oma ämmaemanda ja arstiga veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ja nii, et haiglasse jäeti. Kolmas laps ja kõik näitajad olid palju paremad kui eelmistedega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin rase 11 nädalat kui diagnoositi äge põskkoopa põletik . Põletiku näit oli 180. AB-d manustati haiglas kanüüli kaudu.. usaldasin arste ja mul ei tulnud pähegi et küsida mis rohu nimi. Põhiline oli et enesetunne korda saaks.. (väsimus, mega peaja silmade valu, nõrkus) nüüdseks olen 19 nädalat rase ja kv uhs õekdi et kõin on korras… ootame nüüd LA-d 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Põiepõletik – 20 nädalat rase – antibiootikumid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.