Esileht Ilu ja tervis Pole kerge see heledaripsmeliste/-kulmuliste elu!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pole kerge see heledaripsmeliste/-kulmuliste elu!

Vaatan iga kord nördimusega oma soojamaareiside või spaaskäikude pilte: veeprotseduure ja ujumist sisaldavate ürituste ajal ju meiki ei tee ja nii näengi oma kena mehe kõrval välja nagu ilmetu, vananev mutt. Igapäevaselt, kui teen kerge meigi ja värvin muuhulgas ripsmeid ja kulme, näen igati kena välja, aga ujulas, spaas, rannas ei taha kohe pildile minnagi. Ent oleks ju veider perepiltidelt alati välja jääda!

Olen proovinud kosmeetiku juures kulme ja ripsmeid värvida, aga pole kunagi tulemusega rahule jäänud. Kulmud tehakse alati keelitamisest hoolimata liiga tumedad, ripsmevärv aga ei jää üldse peale, sest mu tundlikud silmad ei kannata kuigi pikalt värvi all olla. Ehkki muidu mulle heledapäised ja üldse heledad inimesed meeldivad, vaatan sellistel puhkusel kadedusega naisi, kel ripsmed-kulmud loomuldasa tumeda(ma)d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen küll meiki, kasutan vett kannatavaid tooteid. Rannas on päikeseprillid ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veekindlaks ripsmetušiks soovitan Sensai 38C

https://www.kaubamaja.ee/et/sensai-mascara-38-c-ripsmetuss-ch0081716

See tuleb maha 38 ja soojema veega pestes, aga muidu püsib väga hästi ja ei lähe kuidagi laiali.

veekindlat kulmuvärvi soovitada ei oska, kuna ise seda ei vaja, aga küllap neidki on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan iga kord nördimusega oma soojamaareiside või spaaskäikude pilte: veeprotseduure ja ujumist sisaldavate ürituste ajal ju meiki ei tee…

Miks sa ei tee siis? Mul on küll mustad ripsmed ja kulmud, aga alati teen kerge meigi ka randa minnes. Kulme küll ei värvi, aga ripsmed on mul alati värvitud (mitteveekindla tušiga), sest see annab näole lihtsalt nii palju juurde. Ega siis lihtsalt märjaks saamine kohe meiki laiali aja, ei pea ju peadpidi vees olema koguaeg.
Ei näe ka põhjust randa päris puhta näonahaga minna – nagunii on 40SPF kreem peal, et näonahk päikest ei saaks. Seega kerge meigipõhi ka alati peal ja pilt hoopis ilusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga heledad kulmud ja ripsmed võivad ju ka armsad ja ilusad olla ometi. Milleks karta loomulik olla? Basseinis meigiga ujuda tundub mulle ikka absurdne ja rannas ka siis vette ei lähe või mida? Teine asi on kosmeetiku juures püsimeik teha või kunstripsmed külge kleepida, kuigi neid ripsmeid ma ise ei poolda, kardan, et ei mõju pärisripsmetele ja silmadele hästi, äkki katsetad lihtsalt siis teist kosmeetikut, vb mõni teeb heledamad. Kindlasti räägi kosmeetikule enne oma murest, asi võib olla ka selles, et sulle jäävad värvid tumedamalt peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hull pildistamine see käib seal rannas ja spaas? Milleks üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea. Elu pole kerge jah, aga pigem stressirohke töö tõttu. Rannas käime harva, spas kogu perega- ei mäletagi millal. Ja perepilti pole aastaid teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa oled puhkusel ka ilma meigita väga ilus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab üldse ujulas-spaas-rannas muudkui pildistama? Soovitus on põdemine lõpetada ja elada, mitte oma elu muudkui pildile jäädvustada ja siis muretseda, et kuidas teised sind seal piltidel näevad. Täiesti masendav, inimesed elavad endast klõpsitud piltide nimel. Elu pole tõesti kerge (ei heleda- ega tumedaripsmelistel), kui selliste pseudoprobleemidega end koormata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka ripsmed keemiliselt värvitud. Kasutan head Refectocil värvi, netipoest ostan. Minumeelest on ripsmete värvimine imelihtne. Ise värvides on silmad lahti, näed, kuhu värvi paned (et ei pane lau sisemise roosa ääre peale), värv ei lähe silma (kunagi kosmeetiku juures on mul värvi silma aetud). Kulmud on loomulikult pruunid, piiran neid, tumedamaid ei taha, sest minu meelest tekitavad tumedad kulmud heledas näos kurja näo.

Mulle meeldib, et ripsmed on kohe hommikul tumedad, tushi alt tulles tumedad jne. Ja ujumisega pole ka probleemi. Pidulikku muljet keemiline värvimine muidugi ei anna, aga igapäevaseks on väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka näokarvad suhteliselt heledad, kuigi juustevärv tume. Värvin alati kulme, vahet pole, kuhu lähen. Vees kulmuvärv küll maha ei kulu, kui just pikka aega pead vee all ei hoia. Ripsmeid vette minnes ei värvi, saan ilma ka hakkama, veekindel ripsmetušš ei meeldi ja võltsripsmeid ei kavatse ka panna. Keemiliselt ei taha ka värvida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin pysimeigi teha. Kulmud ja lainerijoon. Keemiliselt pean ikkagi värvima sest pysimeik tehakse nahale aga karvad ju valged. Olen ka m6elnud ripsmepikenduste peale aga sealt paistavad ka blondid ripsmed ju välja (v6i mingi aeg hakkavad paistma) Ripsmeid ja kulme värvin kodus. Pysimeiki ei kahetse. Ilus kuju sai ja värvima ei pea nii tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Pole kerge see heledaripsmeliste/-kulmuliste elu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.