Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Poola Vankrid. Arvamusi!

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Poola Vankrid. Arvamusi!

Postitas:

Tõesti neile, kes on Emmaljunga usku, siis paluks mitte seda teemat edasi lugeda 😀
Kuidas on lood Poola vankritega.

Mulle meeldivad väga 3 vankrit, aga nüüd ei oskagi nende vahel valida. Nad kõik on suhteliselt sarnased, sellepärast ongi asi keeruline.

TUTEK TORERO

CAMARELO SIRION

ROAN BASS

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 14:41; 20.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://babymall.ee/et/VANKRID/TUTEK/TUTEK-INSPIRE-c62c174c175
https://astri.ee/babyland/uus-vanker-karu-roan-bass-1457441290302/
http://babymall.ee/et/VANKRID/CAMARELO/SIRION/CAMARELO-SIRION-p1111c62c193c196

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 14:41; 20.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna olen näiteks teinud tabeli, kuhu pannud kõik plussid ja miinused kirja võrdluseks – kaal, lisad jne. Ja siis otsustanud. Pildilt on nad tõesti väga sarnased

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma kahe lapsega palju targemaks saanud, esiteks…ära vali pildi järgi kunagi käru. See ei pruugi sobida sinu pikkusega ja jääda kas ebamugavalt madalaks või kõrgeks. Teiseks peab ikkagi proovima sõita, väga jäikade kärudega on tõepoolest ebamugav sõita.
Valiksin suurima pakikorviga käru, see on uskumatu, kui palju tuleb pidevalt tavaari käruga trasportida.
Enamasti igasugused lisad (beebitarvikute kott) leiavad kodus unustuste hõlma vajuva koha, käruga liigeldes nad jäävad pidevalt ette ja on ebamugavad. Võib muidugi asjad panna koos kotiga kakäru alla.
Mis veel? No näiteks kummid, kui on õhkkummid, otsi enne koht, kus müüakse tagavara sisekumme, äkki on need sellised mõõdus, et pärast lihtsalt nutad patja, sest käru on õhkkummi purunemise tõttu kasutu.

Aga noh, ma ei saa ka mainimata jätte, et mine proovi poes siiski lükata korra ühte emmaljungat ja seejärel mõnda sinule piltidele sarnast käru. 400 euro eest saad väga korraliku kasutatud emmaljunga, mille eluiga ja järeturg ei ole poola omadega võrreldavad. Ma olin aastaid EJ vastane, mulle ei meeldind see haipimine ja nende välis, kuniks proosin poes korra huvi pärast lükata. Nädal hiljem polnud minu jaoks enam olemas ühtki teist marki käru. Uuele lapsele ei vaata ka muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/132078564602

Tellisin ebayst, nädalaga oli kohal. Väga rahul olen.

Muideks mina vastupidi, kasutan seda beebikotti (lisasid) igapäevaselt. Suured abimehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole EJ usku, aga need vankrid näevad jubedad välja. Kui sa tahad midagi neist ilmtingimata valida, siis see keskmine, sirion. Ilmselt kvaliteet ei ole ka kiita, nii palju kui foorumitest silma jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 08:55; 21.08 12:31; 21.08 18:37; 20.10 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks siiski vaadata nelja ühesuuruse (suurte) ratastega vankrit. Suure tõesnäosusega võib hakata sinna esirataste ratta kinnutuste vahele igasugu manti koguma (kui paks lumine talv tulema, siis lund kindlasti) ja vanker liigub seetõttu väga kehvasti. Samuti on raskem sellist takistustest läbi lükata (muda, liiv, lumi). Räägin oma kogemustest – mul endal kaks suurte ratastega olnud (i coo peak 4 ja emmaljunga) ja võin võrrelda õe vankri analoogratastega, nagu teemaalgataja välja pakub – see nädal, mis ma pidin selle vankriga liikuma – ei iial enam. Kui just vankrit ainult kuival ajal ja lumega minimaalselt kasutada, siis küll.
Sama raha eest saab uue i coo ja selle vatupidavust ja töökindlust julgen garanteerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 10:57; 23.08 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks siiski vaadata nelja ühesuuruse (suurte) ratastega vankrit. Suure tõesnäosusega võib hakata sinna esirataste ratta kinnutuste vahele igasugu manti koguma (kui paks lumine talv tulema, siis lund kindlasti) ja vanker liigub seetõttu väga kehvasti. Samuti on raskem sellist takistustest läbi lükata (muda, liiv, lumi). Räägin oma kogemustest – mul endal kaks suurte ratastega olnud (i coo peak 4 ja emmaljunga) ja võin võrrelda õe vankri analoogratastega, nagu teemaalgataja välja pakub – see nädal, mis ma pidin selle vankriga liikuma – ei iial enam. Kui just vankrit ainult kuival ajal ja lumega minimaalselt kasutada, siis küll.
Sama raha eest saab uue i coo ja selle vatupidavust ja töökindlust julgen garanteerida.

Kuidas on poelettide vahel manööverdamisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 08:55; 21.08 12:31; 21.08 18:37; 20.10 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks siiski vaadata nelja ühesuuruse (suurte) ratastega vankrit. Suure tõesnäosusega võib hakata sinna esirataste ratta kinnutuste vahele igasugu manti koguma (kui paks lumine talv tulema, siis lund kindlasti) ja vanker liigub seetõttu väga kehvasti. Samuti on raskem sellist takistustest läbi lükata (muda, liiv, lumi). Räägin oma kogemustest – mul endal kaks suurte ratastega olnud (i coo peak 4 ja emmaljunga) ja võin võrrelda õe vankri analoogratastega, nagu teemaalgataja välja pakub – see nädal, mis ma pidin selle vankriga liikuma – ei iial enam. Kui just vankrit ainult kuival ajal ja lumega minimaalselt kasutada, siis küll.
Sama raha eest saab uue i coo ja selle vatupidavust ja töökindlust julgen garanteerida.

Kuidas on poelettide vahel manööverdamisega?

Eks tulebki selle järgi vaadata, kas kavatsed rohkem hakata vankriga jalutama välitingimustes või kaubanduskeskustes. Mina näiteks ostsin omal ajal kaks käru – suur nelja õhkkummiga vanker-käru igapäevaseks ringiliikumiseks (kui poes käin, siis tõstan esirattad natuke üles ja manööverdamine missugune), aga lisaks on veel viiekilone lamavasse asendisse käiv kergkäru kaubanduskeskustes liikumisteks. Elame väikeasulas, teed on nagu on ja lisaks tahaks ju vahel ikka metsa all või rannas ka ringi jalutada, selleks see esimene; aga shoppamistripid teeme autoga ja siis on hea, kui on alati pagasnikust võtta käru, mis seal ülearu ruumi ei võta (et ostud ikka ka sisse mahuksid 🙂 samas amortisatsiooni pole tal seetõttu ka ollagi, nii et mujal sellega eriti ei sõida).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks siiski vaadata nelja ühesuuruse (suurte) ratastega vankrit. Suure tõesnäosusega võib hakata sinna esirataste ratta kinnutuste vahele igasugu manti koguma (kui paks lumine talv tulema, siis lund kindlasti) ja vanker liigub seetõttu väga kehvasti. Samuti on raskem sellist takistustest läbi lükata (muda, liiv, lumi). Räägin oma kogemustest – mul endal kaks suurte ratastega olnud (i coo peak 4 ja emmaljunga) ja võin võrrelda õe vankri analoogratastega, nagu teemaalgataja välja pakub – see nädal, mis ma pidin selle vankriga liikuma – ei iial enam. Kui just vankrit ainult kuival ajal ja lumega minimaalselt kasutada, siis küll.
Sama raha eest saab uue i coo ja selle vatupidavust ja töökindlust julgen garanteerida.

Kuidas on poelettide vahel manööverdamisega?

Eks tulebki selle järgi vaadata, kas kavatsed rohkem hakata vankriga jalutama välitingimustes või kaubanduskeskustes. Mina näiteks ostsin omal ajal kaks käru – suur nelja õhkkummiga vanker-käru igapäevaseks ringiliikumiseks (kui poes käin, siis tõstan esirattad natuke üles ja manööverdamine missugune), aga lisaks on veel viiekilone lamavasse asendisse käiv kergkäru kaubanduskeskustes liikumisteks. Elame väikeasulas, teed on nagu on ja lisaks tahaks ju vahel ikka metsa all või rannas ka ringi jalutada, selleks see esimene; aga shoppamistripid teeme autoga ja siis on hea, kui on alati pagasnikust võtta käru, mis seal ülearu ruumi ei võta (et ostud ikka ka sisse mahuksid ???? samas amortisatsiooni pole tal seetõttu ka ollagi, nii et mujal sellega eriti ei sõida).

Esimesed pool aastat ilmselt jah, ikka kaubanduskeskusesse ei lähe, aga aasta ja peale, ikka kohvikutesse jms kohtadesse satub. Aga see vist olenebki elukohast. Elan suuremas linnas ja liikuvama loomuga (jala). Mulle meeldib Super Viking, aga tahaks inimeste reaalseid kogemusi, kuidas ikka talvel sellega hakkama saab (air variant). Ega kellelgi ei ole seda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 08:55; 21.08 12:31; 21.08 18:37; 20.10 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Babyactive Ballerina 5 aastat tagasi – see jubin, mis ratast kinni hoiab, läks paari kuuga ühel rattal katki ja siis teisel ka. Parandasin traadijupiga ära ja käis jälle, aga natuke kõhe oli ikka pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal, pakikorvi suurus, rataste suurus, manööverdatavus vs läbitavus – kõik need sõltuvad AINULT sellest, kus SINA selle käruga sõitma hakkad. 🙂

Esimest last kasvatasin linnas – käisime vankriga poes, liikusime mööda kergliiklusteid, tassisin vankrit tihti trepist. Oli hea, kui vanker oli suure pakikorviga, eest kergem (meil kolmerattaline), et saaks üle äärekivide ning samas vedrustus ja raske maastiku läbitavus polnud nii olulised. Teine laps kasvab maal – nõuded vankrile on TÄIESTI teistsugused. Siin on vaja head ja vastupidavat vedrustust ning maastikusõiduvõimekust, samas pakikorvi kruvisin esimesel päeval küljest ära ning tõsta pole ka käru iialgi vaja olnud. 20-kilone Emmaljunga tank (järelturult 300 euroga) sobib siia ideaalselt. Kui poodi läheme, siis autoga, ning autost poeukseni minemiseks on meil turvahällil Quinny rattad all ja ongi väga hea.

Nii et otsusta ikka selle järgi, mida SUL vaja on. Vastupidavuse kohta saad infot kasutajate review’sid guugeldades. On selge, et odavam käru peab vähem vastu, aga ühe lapse elavad tavaliselt ka poolakad edukalt üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see Roan Bassi uuem mudel, Roan Bass soft, väga hea amordisüsteemiga. Valitud sai selline, sest pöörlevad esirattad (elan linnas ja mees kodus üle nädala, poes käimist tuleb kindlasti) olid olulised. Edasi valisin välimuse järgi. Mul on nahast mudel ja ma olen väga rahul. Muidugi käisime enne poes kohapeal katsumas seda kui ostsime. Väga mugav vanker on, eks ta on väheke raske ka. Mul on kolmandale korrusele tassimist kindlasti veel ees 😉 Aga hiina riideid kanname ja on ok. Ühe lapse elavad need vankrid ikka üle, pärast saab soodsalt edasi müüa ning järgmisele lapsele niikuinii uus 🙂 Ei ole need poolakad nii kehvad midagi, garantiid annavad ju tootjad ja edasimüüjad ka. Rataste koha peal tõesti – oluline on, et pärast leiaks uue kummi kui vaja. Ise seda ei ole veel uurinud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks siiski vaadata nelja ühesuuruse (suurte) ratastega vankrit. Suure tõesnäosusega võib hakata sinna esirataste ratta kinnutuste vahele igasugu manti koguma (kui paks lumine talv tulema, siis lund kindlasti) ja vanker liigub seetõttu väga kehvasti. Samuti on raskem sellist takistustest läbi lükata (muda, liiv, lumi). Räägin oma kogemustest – mul endal kaks suurte ratastega olnud (i coo peak 4 ja emmaljunga) ja võin võrrelda õe vankri analoogratastega, nagu teemaalgataja välja pakub – see nädal, mis ma pidin selle vankriga liikuma – ei iial enam. Kui just vankrit ainult kuival ajal ja lumega minimaalselt kasutada, siis küll.
Sama raha eest saab uue i coo ja selle vatupidavust ja töökindlust julgen garanteerida.

Kuidas on poelettide vahel manööverdamisega?

I cool super, sest esirattaid sai lihtsa varbaliigutusega panna kergelt pöörlema ja sama kergelt ka lukustada. Emmaljungaga nii lihtne polnud, aga turvahälli jaoks olid nagunii autos eraldi kergkäru rattad ja hiljem oli linnakäikudel nagunii kergkäru kasuttusel, niiet suurt vahet polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 10:57; 23.08 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad suured vankrid, kuhu laps mahub kaua magama . Ja just korviga mitte kookoniga. Kindlasti jälgin kaarvarju kinnitusi, sest need mis on peidetud, need kuluvad ajapikku ja ei seisa enam seal kus soovin seda kaart panna. Seega minu valik on tutek turran hoopis. ilus ja lihtne nig suht soodne. Leian ka et ei pea olema see emmaljunga kus maksab vaid firma nimi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI tee sinu valikuid üldse maha aga peale esimese lapsega umbes 7 käru proovimist (quinnyd, kõik muud, poolakad) olen EJ usku 😀 Ja ei maksa seal midagi “ainult nimi”, pigem 100 korda enne osta kastuatud EJ 300-400ga kui uus poolakas 400-500ga.
Endal kogemused EJ City Crossiga, poelettide vahel ja kohvikus sai igapäevaselt kõik 3a käidud, ei ole selleks vaja pöörlevaid rattaid kui käru mehhaanika on disainitud just nii et teda on kerge lükata ja pöörata ka 4 rattaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale EJ on ka teisi häid kärusid. Näiteks Mutsy, Concord, Teutonia, Bugaboo, Babyjogger, Britax… Endal tegelikult poolakaga kogemus puudub ja ei tee neid maha, sest tean, et paljud on rahul. Lihtsalt kui ise vankrit valisin, siis need ei vastanud tingimustele. Lisaks ei meeldi see, et enamustel selline kole alt ümar vannikujuline vankrikorv ja üleüldiselt kole slaavipärane disain. Poolakad tulevad tihti kõik põhimõtteliselt samast tehasest, lihtsalt disain ja firmanimi erinevad. Et siis kvaliteedilt ja omadustelt ma arvan üsna sarnased. Kahel tuttaval on olnud Roan vankrid ja ühel pleekis tumesinine värv kiiresti väga koledaks ning teisel tulid kangakiud kergelt välja. Muidu nad ise olid kärudega rahul. Aga minu arvates mu praeguse EJ kangas ikka kordades kvaliteetsem kui need Roanid, sest see täiesti veekindel ja pleekinud pole kuskilt otsast.
Pöörlevaid esirattaid soovitan küll, eriti kui elukoht linnas ja jalutatakse peamiselt asfaldil. Mul ei ole olnud ka probleemi, et midagi esirataste vahele koguneks. Jalutanud olen iga ilmaga, erineval maastikul ja palju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Roan Bass Soft ja stone värvi nahk valgel raamil. Ees pöörlevad rattad. Selle raha eest olen rahul. Jah, mingi hetk läks liiv kuskile amortiseerunud vahele aga saime välja. Mis on miinus minu jaoks, on see et istumisosa selja osa käib kuidagi raskelt alla lamavasse. Peab seal pisut sikutama ja suruma, et saaks. Samuti auto paki ruumis võtab korralikult ruumi ja kaalun kergkäru ostmist. Samas selle raha eest on käru palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI tee sinu valikuid üldse maha aga peale esimese lapsega umbes 7 käru proovimist (quinnyd, kõik muud, poolakad) olen EJ usku ???? Ja ei maksa seal midagi “ainult nimi”, pigem 100 korda enne osta kastuatud EJ 300-400ga kui uus poolakas 400-500ga.
Endal kogemused EJ City Crossiga, poelettide vahel ja kohvikus sai igapäevaselt kõik 3a käidud, ei ole selleks vaja pöörlevaid rattaid kui käru mehhaanika on disainitud just nii et teda on kerge lükata ja pöörata ka 4 rattaga.

…pigem 100 korda enne osta kasutatud EJ 300-400ga kui uus poolakas 400-500ga.
Ei ole nii! Mõtlesin ka esimese lapsega, et ostan ikka EJ. Ostsin kasutatud EJ ja olin maru hädas. Lagunes, igasugu vigu tekkis järjest juurde. Remontisin oma kuludega, lõppkokkuvõttes osutus kallimaks kui uus. Enam ei osta kunagi kasutatud vankrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI tee sinu valikuid üldse maha aga peale esimese lapsega umbes 7 käru proovimist (quinnyd, kõik muud, poolakad) olen EJ usku ???? Ja ei maksa seal midagi “ainult nimi”, pigem 100 korda enne osta kastuatud EJ 300-400ga kui uus poolakas 400-500ga.
Endal kogemused EJ City Crossiga, poelettide vahel ja kohvikus sai igapäevaselt kõik 3a käidud, ei ole selleks vaja pöörlevaid rattaid kui käru mehhaanika on disainitud just nii et teda on kerge lükata ja pöörata ka 4 rattaga.

…pigem 100 korda enne osta kasutatud EJ 300-400ga kui uus poolakas 400-500ga.
Ei ole nii! Mõtlesin ka esimese lapsega, et ostan ikka EJ. Ostsin kasutatud EJ ja olin maru hädas. Lagunes, igasugu vigu tekkis järjest juurde. Remontisin oma kuludega, lõppkokkuvõttes osutus kallimaks kui uus. Enam ei osta kunagi kasutatud vankrit.

Sulle sattus siis mitme lapse poolt (ilmselt) kasutatud ja äratrööbatud EJ, mis ei olnud ilmselt ka korrapäraselt hoolduses käinud. Seda ikka juhtub, aga yldiselt on nad ikka head ja vastupidavad vankrid. Ka uus ja kvaliteetne auto läheb kiiresti katki, kui omanik ei oska sellega 6igesti läbi käia. Mina soovitaksin osta vankreid 1 lapse poolt kasutatud ja enne ostu paluksin omanikul ka hoolduses käia, kuigi 6ige myyja teeb seda palumatagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.08 08:55; 21.08 12:31; 21.08 18:37; 20.10 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu nimetatud “poolakaid kasutanud pole aga Tako vankrikonplekt oli endal ja sõbrannal. Mõlemad toimisid hästi ning läksid edasi järgmisi lapsi kärutama. Ehk siis toimisid korralikult mitu last. Pöörlevate esiratastega mudel oli linnas kärutamiseks mugav ja ei jätnud hätta ka lumes või poris. Need pöörlevad rattad on ju päris suured.
Seega ei julge mina küll üldistust teha, et teatud maineka nimega vankrid on head ning “poolakad” madala klassi kraam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin mõlema lapsega Tako Jumper X-i (ma ei ole kindel, kas neid enam toodetakse, aga sarnaseid mudeleid on teisiga “poolakaid”). Mina jäin väga rahule. Esirattad olid pöörlevad, aga piisavalt suured ja sai ka fikseerida, nii et talvel suuremate hangedega polnud ka probleemi liigelda, aga teise lapsega sama vankrit kasutasin, siis olid nii lumevaesed talved, et ei pidanud talvel isegi rattaid fikseerida.

Mis mulle meeldis oli just see hea manööverdatavus, et sai siuhti ühe käega kergelt kasvõi täistiiru vankriga teha, ei mingit nõksutamist, nagu fikseeritud ratastega vankriga.

Vedrustus oli ka väga hea, kerge liikuda.

Kasutasin seda pere mõlema lapsega, ehk siis u 4 aastat kärutamist ja pärast sai veel sugulasele edasi kasutamiseks anda. Väga hästi pidas vastu ja mugav oli sellega liikuda, nii et kui teist last ootasin, siis isegi ei mõelnud sellele, et mingit teist vankrit vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii Tako kui EJ. Olin enne EJ soetamist EJ vastane ja olles selle olude sunnil soetanud (oli vaja teist vankrit juurde, tol hetkel oli kõige sobivam variant EJ), eelistan endiselt Tako vankrit Emmaljunga omale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Poola Vankrid. Arvamusi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.