Esileht Ilu ja tervis Poolpüsivärvid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Poolpüsivärvid

Mulle tundub, et meie kaubanduses on juuksevärvide osas muidu üsna hea valik, aga poolpüsivärve eriti ei ole. Peale Castingu suurt midagi ju ei olegi, või on kusagil? Kas keegi teab, kust saaks netist tellida kvaliteetseid poolpüsivärve? Aranguri lehelt olen vaadanud ja sealt kunagi püsivärve tellinud, aga poolpüsivärvide osas on neil toonivalik väike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 13:49; 22.08 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palette roosas karbis värvid on ka poolpüsivärvid ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Millised roosas karbis värvid, kas Palette Perfect Gloss? http://www.palette.schwarzkopf.com/palette/en/en/home/products/level-2-24-28-washes/perfect-gloss-color/perfect-gloss-color.html
Kui jah, siis kus neid müüakse? Seal on mulle vajalik toon täitsa olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 13:49; 22.08 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutaks teemat ära ja uuriks, kas need nn.poolpüsivärvid tulevad tõesti 8-10 pesuga maha või kui kaua ja kuidas nad püsivad? Ja kas nad tulevad täielikult maha?
Ma ei ole neid kunagi ise kasutanud, küll aga nägin kurja vaeva, et loomulik juuksetoon välja kasvatada, täielikult. Mul on pikad juuksed. Vahepeal aga tahaks küll teist tooni proovida, aga pole siiani julgenud – kardan, et ei tule maha enam ja siis kahetsen. Palun nõu.
PS – olen proovinud Palette toonivat palsamit (väikses geelpakis), aga need on küll mõttetud leiutised, midagi nad ei tooni 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 20:24; 02.09 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Garnieril on ka roosades karpides kergvärvid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 17:50; 02.09 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutaks teemat ära ja uuriks, kas need nn.poolpüsivärvid tulevad tõesti 8-10 pesuga maha või kui kaua ja kuidas nad püsivad? Ja kas nad tulevad täielikult maha?
Ma ei ole neid kunagi ise kasutanud, küll aga nägin kurja vaeva, et loomulik juuksetoon välja kasvatada, täielikult. Mul on pikad juuksed. Vahepeal aga tahaks küll teist tooni proovida, aga pole siiani julgenud – kardan, et ei tule maha enam ja siis kahetsen. Palun nõu.
PS – olen proovinud Palette toonivat palsamit (väikses geelpakis), aga need on küll mõttetud leiutised, midagi nad ei tooni :)[/tsitaat]

Palettega kasvab välja ega tulegi maha, Garnieriga kulub ajaga päris palju aga päris maha ei tule seegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 17:50; 02.09 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast! Aga see L’Oreali kergvärv, mida ka kiidetakse, Casting? Kuidas selle mahakuluvusega on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 20:24; 02.09 20:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Poolpüsivärvid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.