Esileht Ilu ja tervis poorid ninal

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: poorid ninal

Postitas:

jama pooridega…puhasta palju tahad aga 2ra nad t2ielikult ei kao ja tulevad t2ies hiilguses -ja veel rohkemagagi tagasi. Kuidas saada nina t2iesti musta-t2pi vabaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi. Poor on ju sisuliselt auk ja sa võid seda pigistada ja puhastada palju tahad, aga ega auk sellest kinni ei kasva. Koorimise ja regulaarse puhastamisega saavutad selle, et nägu on veidi puhtama ja siledama moega, aga poorid jäävad sama suureks ja näha on nad ikkagi.

Siin on varem olnud juttu, et fotonoorendus mõjub poore ahendavalt. Seda ma pole veel proovinud. Poest ostetavad kreemid-geelid-maskid igatahes ei mõju. Ultrahelipuhastus teeb naha ilusti siledaks ja poorid veidi puhtamaks – mulle päris meeldib. Muidugi aitab see üsna lühikeseks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu (40) emal on tohutud augud ninal ja mul vist ka juba hakkavad tulema. Täitsa hirmus 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nägu üleni suurepooriline. Kui ei puhastaks ei saaks nina puudutadagi kohe lendab rasu välja.
Aitab sport, higistamine,vesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, üks guinot salongihooldus mõjub väga hästi -hydradermie ja pärast osta kaasa bioloogiline koorija, aga see hooldus on ikka ulmekallis – varem töötasin salongis ja sain väga soodsalt ja jube hästi aitas, aga niisama lambist selliste hindadega ei saa enam lubada. Kui raha on, siis soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see rasuse naha tulem on. Mul on eluaeg kuiv nahk olnud ja vaba igasugustest pooridest. Ninaots on sile ja puhas siiani, kuigi vanust üle 40. Aga vaatan, et väga paljudel vanematel inimestel on jubedad pondunud mügarikud punakaslillad ninad, k.a mu isal ja tädil ja Savisaarel. Ei tea millest see tuleb. Joomisest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks see rasuse naha tulem on. Mul on eluaeg kuiv nahk olnud ja vaba igasugustest pooridest. Ninaots on sile ja puhas siiani, kuigi vanust üle 40. Aga vaatan, et väga paljudel vanematel inimestel on jubedad pondunud mügarikud punakaslillad ninad, k.a mu isal ja tädil ja Savisaarel. Ei tea millest see tuleb. Joomisest?[/tsitaat]
Isa ja tädi on sul joodikud või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu vanemal poisil pubekaea tulles ilmnesid sellised suured poorid, mis kippusid ummistuma kah veel ja kui ei puhastanud, läksid põletikuliseks. Asi mis aitas, sealjuures muutis pooride läbimõõdu väiksemaks, oli Garnier Pure Active Blackhead Clearing Scrub. Võid ju proovida. Musta täpi vabaks saad sellega peaaegu ja vähemalt ei lähe asi “hapuks” – põletikku. Pole vaja ka pigistada (ega see pooridele ka hea ole).
Toode ise selline – http://cdn1.feelunique.com/img/products/19241/Garnier_Pure_Active_Blackhead_Clearing_Scrub_150ml_1371735535.png Peaks olema saadaval kõikides Hüpermarketites ja kosmeetikapoodides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segada soodat sidrunist pigistatud mahlaga, oodata, kuni suurem vahutamine ära toimub ja kanda segu paarikümneks minutiks näole Puhastab poorid väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on hästi rasune nahk kuigi otseselt aknet pole. Lihtsalt suurenenud poorid põskedel, lõual ning ninal ning nahk pidevalt läikis. Samuti hulga komedoone. Olen kasutanud ei tea kui palju erinevaid koorivaid näopesu geele ja vahtusid, aga lõpuks tulen ikka ja jälle tagasi Proactive’i juurde, mis regulaarsel kasutamisel tõepoolest puhastab ära mustad täpid, poorid näevad välja palju väiksemad ning nahk pole enam nii mügarlik. Nende komplekt sisaldab kolme toodet: facial scrub 2.5% Benzoyl Peroxide, Pore Treatment 2.5% Benzoyl Peroxide ja Moisturizer 0.5% Salicylic Acid. Kasutan hommikuti ja õhtuti.

Vanuse tõttu kasutan mõned õhtud nädalas ka niisutava kreemina AHA 10% kreemi.
Benzoyl Peroxide sisaldusega näopesuvahtu toodab ka PanOxyl – neil on tugevama koostisega, 4% ja 10%.
Ei oska öelda, kui kättesaadavad need tooted Eestis on, sest ise elan mujal aga Amazonist saab vast ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoreetiliselt koorimine ja salitsüülhape (v seda sisaldava näoveed/tooted). Kui järjepidev olla, siis mingi aeg on viisakam, püsivalt muidugi ei saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see – hoiab hästi komedoonid ära jne:
http://apteek.apotheka.ee/product/4646/bioderma-sebium-konsentraat-laienenud-pooridele-30ml

Maskidest soovitan seda:
http://apteek.apotheka.ee/product/7476/ren-invisible-pores-poore-ahendav-naomask-50ml

SOS olukordadeks kui mingi vistrik ikkagi hakkab tekkima, on mul see geel:
http://apteek.apotheka.ee/product/6440/vichy-normaderm-hyaluspot-geel-vistrikele-15ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õlipuhastus võib aidata. http://www.theoilcleansingmethod.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pundunud nina on nahahaigus, ei ole joomisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks see rasuse naha tulem on. Mul on eluaeg kuiv nahk olnud ja vaba igasugustest pooridest. Ninaots on sile ja puhas siiani, kuigi vanust üle 40. Aga vaatan, et väga paljudel vanematel inimestel on jubedad pondunud mügarikud punakaslillad ninad, k.a mu isal ja tädil ja Savisaarel. Ei tea millest see tuleb. Joomisest?[/tsitaat]

See on muide pärilik nahahaigus mis tihti alles peale 40a avaldub, nii et sul on suured voimalused see saada..ei taha diagnoosi panna kuid paistab kaugele arenenud rosacea vorm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis poorid ninal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.