Esileht Ilu ja tervis Põskkoopapõhja tõstmine ja implantaadid

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Põskkoopapõhja tõstmine ja implantaadid

Postitas:

Mind ootab ees siis selline hirmus op. Praegu juba paha ja jalad värisevad. Kes on selle läbi teinud,kuidas läks paranemine. Plaanis on panna mitu implantaati ka. Hirm on päris suur.

Päikest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:52; 27.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnudki. Kas mingi tervisehäda või tahad lihtsalt priskemaid põski?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sulle pannakse ylemisi implantaate? Kus kliinikus käid ja mis on selle protseduuri hind? Mul oleks vaja peagi ära panna alalõuga 6. hamba impl. Luu siirdamine on 938 eur. Yhe Tln kesklinna kliiniku hind. Ylemise luu siirdamine veel kallim. Ja see on vaid 1 impl. puhul. Tänan, kui leiad aega vastata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 19:08; 28.01 17:25; 28.01 21:19; 29.01 18:04; 02.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätsin opi praegu ära. Aga muidu jah ülesse oli plaan panna 5 implantaati ja teha mõlema poolne põskkoopa põhja tõstmine ja luu siirdamine. Maksma oleks läinud umbes 4500 .juurde tuleb siis materjalid.
Ma käisin ka kesklinna kliinikus:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:52; 27.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimusele ei oska vastata, aga uudishimu on küll. Miks sellist operatsiooni tehakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 10:57; 28.01 11:03; 28.01 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimusele ei oska vastata, aga uudishimu on küll. Miks sellist operatsiooni tehakse?

Äkki selleks, et hambad suhu saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 11:00; 28.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimusele ei oska vastata, aga uudishimu on küll. Miks sellist operatsiooni tehakse?

Äkki selleks, et hambad suhu saada?

Arusaadav, aga miks sellepärast niimoodi kähvama peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 10:57; 28.01 11:03; 28.01 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, aga miks sellepärast niimoodi kähvama peab

Äkki sellepärast, et sa pole just kõige teravam kriit karbis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 13:39; 29.01 02:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, aga miks sellepärast niimoodi kähvama peab

Äkki sellepärast, et sa pole just kõige teravam kriit karbis?

Vähemalt ei ole ma ülbe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 10:57; 28.01 11:03; 28.01 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh sa poiss, hullult kallis ikka. Mida sa materjalide all silmas pead? Kas isegi kunstluu pole selle hinna sees? Ma ei leia hetkel oma hinnapakkumist, aga seal olid veel mingid membraanid, kinnituskruvid jms. Avaldan ka kliiniku nime – Sakala. 938 eur oli kogu luusiirdamise prots. alalõuga. Alustades röntgenitest kuni oma luu võtmiseni jne. Seal nad panevad oma luu ja kunstluu n-ö segamini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 19:08; 28.01 17:25; 28.01 21:19; 29.01 18:04; 02.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimusele ei oska vastata, aga uudishimu on küll. Miks sellist operatsiooni tehakse?

Äkki selleks, et hambad suhu saada?

Arusaadav, aga miks sellepärast niimoodi kähvama peab?

selle kähvamise pidid sa küll ise juurde mõtlema. mis variandid peale hammaste suhu saamise võiksid veel kõne alla tulla? kui ikka nii teemas kui postituses on mainitud implantaate, siis kui palju jääb veel ruumi küsimusele, milleks seda teha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 11:00; 28.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka kähvamisest aru ei saa, pole kuulnud põskoopapõhja tõstmisest. Miks see vajalik on? Kas hambad ei mahu muidu ära? Aga, kus siis vanad hambad olid?

Mulle pandi just 2 implantaati alalõuale, kuna omad hambad olid üle 10 aasta tagasi välja tõmmatud siis oli ka vajalik luud kasvatada. Alguses tehti 3d rõntgen, siis puuriti augud ja istutati kruvid ning lisati minu verest tehtud möksi ja kunstluu puru (vabandust aga see oli mõned kuud tagasi ja ma ei mäleta täpset nimetust), kui kruvid olid luustunud pandi implantaadid. Kokku läks 2800 €. KOht oli Länemere hambakliinik ja nemad valisin, kuna oli pakkumine, et implantaat 1100 €. Kallimaks läks, kuna oli vaja luud istutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan info eest. Yhtlasi on seal hammaste puhastus hetkel soodushinnaga, broneerisin aja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 19:08; 28.01 17:25; 28.01 21:19; 29.01 18:04; 02.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle kähvamise pidid sa küll ise juurde mõtlema. mis variandid peale hammaste suhu saamise võiksid veel kõne alla tulla? kui ikka nii teemas kui postituses on mainitud implantaate, siis kui palju jääb veel ruumi küsimusele, milleks seda teha?

Implantaadid ei ole ju ainult hammaste panekuks, ilukirurgias kasutatakse ka näo implantaate. http://www.tiiatamme.com/implantaadid.asp

Minu esimene mõte oli ka, et teemaalgataja räägib näo rekonstrueerimisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on olemas veel põlveimplantaadid, kõrvaimplantaadid, rinnaimplantaadid. Küsi aga julgesti 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 13:39; 29.01 02:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimusele ei oska vastata, aga uudishimu on küll. Miks sellist operatsiooni tehakse?

Äkki selleks, et hambad suhu saada?

Arusaadav, aga miks sellepärast niimoodi kähvama peab?

selle kähvamise pidid sa küll ise juurde mõtlema. mis variandid peale hammaste suhu saamise võiksid veel kõne alla tulla? kui ikka nii teemas kui postituses on mainitud implantaate, siis kui palju jääb veel ruumi küsimusele, milleks seda teha?

“Äkki selleks, et…” on ebaviisakas toon. Vaid kehva keeletaju ja madala intelligentsiga inimene ei mõista, et see on puhas ebaviisakus. Ebaviisakas on ka sinu praegune kommentaar. Ei saa aru, miks ei või esitatud küsimusele normaalselt vastata? Mina näiteks ka ei teadnud, mis sellise operatsiooni eesmärk võiks olla. Sõna “implantaat” ei anna küll palju infot. Implantaate saab ka rinda, tuharasse ja muudesse kehaosadesse panna. Implantaate kasutatakse erinevates kehaosades ja erinevate eesmärkidega – nii ilu- kui ka tervise parandamise eesmärgil. Aga miks neid pannakse põskkoopasse, seda mina ka ei teadnud. Teemaalgatust lugedes mõtlesin hoopis, et nägu on mingil põhjusel deformeerunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 07:26; 29.01 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on olemas veel põlveimplantaadid, kõrvaimplantaadid, rinnaimplantaadid. Küsi aga julgesti ????

mida küsida tohib ilma, et küsijat nüriks kriidiks nimetataks? mis see sinu jutt, et siis on olemas veel põlveimplantaadid … jne. ütlema peaks või kelle kommentaarile sa sellega vastasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 07:26; 29.01 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, põskkoobas on ninakäikudega ühendatud tühi ruum ülalõualuu SEES. Näo välise deformeerumisega pole sellel mingit pistmist. Ja selle põhja tõdtmine ehk siis sisuliselt hammaste ja põskkoopa (augu!) vahelise luukihi paksemaks ehitamine võib olla vajalik hambaimplanteerimiseks, kui see luukiht on enne liiga õhuke, et implantaati korralikult kinnitada saaks. Siis lisatakse hambajuure poolt lähenedes põskkoopa põhja täiendavat luumaterjali.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 08:26; 29.01 11:23; 29.01 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustate? No laske käia. 🙂 Mainin lihtsalt, et juhtumisi on mul arstidiplom, samuti olen ise patsiendina analoogse protseduuri (ülalõualuusse hambaimplantaadi paigaldamine koos luuplastikaga) läbinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 08:26; 29.01 11:23; 29.01 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, põskkoobas on ninakäikudega ühendatud tühi ruum ülalõualuu SEES. Näo välise deformeerumisega pole sellel mingit pistmist. Ja selle põhja tõdtmine ehk siis sisuliselt hammaste ja põskkoopa (augu!) vahelise luukihi paksemaks ehitamine võib olla vajalik hambaimplanteerimiseks, kui see luukiht on enne liiga õhuke, et implantaati korralikult kinnitada saaks. Siis lisatakse hambajuure poolt lähenedes põskkoopa põhja täiendavat luumaterjali.

Miks sa “kuulgetad” niimoodi nagu see oleks iseenesestmõistetav, miks sellist asja tehakse? Me enamus siin ei ole med.haridusega inimesed ning ei kujuta ette täpselt seda protsessi, kuidas hambaid implanteeritakse. Sinu kirjeldus on detailne ning võib arvata, et oled teemaga kursis tänu isiklikule kogemusele või seetõttu, et oled med.töötaja. Sellepärast aga ei tasu eeldada, et kõik inimesed peaksid seda teadma. Mina tean, kus on põskkoopad, aga tõesti oskaks arvata, mis põhjusel sinna implantaate pannakse. Miks on nii ilmvõimatu, et sinna pannakse implantaat hoopis ilukirurgilistel põhjustel? Või mingi (põsesarna?) traumajärgselt, meditsiinilisel näidustusel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:27; 29.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustate? No laske käia. ???? Mainin lihtsalt, et juhtumisi on mul arstidiplom, samuti olen ise patsiendina analoogse protseduuri (ülalõualuusse hambaimplantaadi paigaldamine koos luuplastikaga) läbinud.

Just, sain aru, et oled selle teemaga kuidagi seotud (kirjutasin enda kommentaari enne, kui sinu kommentaari lugesin).

Tahtsin just öelda, et väga hea, et nii täpselt kirjeldasid, mida ja miks tehakse. Ilmselt kõik täpselt just nii ongi. Miinuse panina aga just sellesama “kuulge” pärast, mis jättis mulje nagu küsiksid: kuulge, kuidas te siis ometi ei tea, et….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:27; 29.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see esimene vastus teemale oli ikka natuke mööda küll – kas tahad priskemaid põski saada? See võib näidata teadmatust, aga sama hästi ka soovi teemaalgatajat mõnitada väheke. Üks väike googeldus oleks kohe andnud vastuse, mis protseduuriga on tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 19:08; 28.01 17:25; 28.01 21:19; 29.01 18:04; 02.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, põskkoobas on ninakäikudega ühendatud tühi ruum ülalõualuu SEES. Näo välise deformeerumisega pole sellel mingit pistmist. Ja selle põhja tõdtmine ehk siis sisuliselt hammaste ja põskkoopa (augu!) vahelise luukihi paksemaks ehitamine võib olla vajalik hambaimplanteerimiseks, kui see luukiht on enne liiga õhuke, et implantaati korralikult kinnitada saaks. Siis lisatakse hambajuure poolt lähenedes põskkoopa põhja täiendavat luumaterjali.

Miks sa “kuulgetad” niimoodi nagu see oleks iseenesestmõistetav, miks sellist asja tehakse? Me enamus siin ei ole med.haridusega inimesed ning ei kujuta ette täpselt seda protsessi, kuidas hambaid implanteeritakse. Sinu kirjeldus on detailne ning võib arvata, et oled teemaga kursis tänu isiklikule kogemusele või seetõttu, et oled med.töötaja. Sellepärast aga ei tasu eeldada, et kõik inimesed peaksid seda teadma. Mina tean, kus on põskkoopad, aga tõesti oskaks arvata, mis põhjusel sinna implantaate pannakse. Miks on nii ilmvõimatu, et sinna pannakse implantaat hoopis ilukirurgilistel põhjustel? Või mingi (põsesarna?) traumajärgselt, meditsiinilisel näidustusel?

See, et midagi niisugust tehakse, muidugi pole enesestmõistetav. Samas minu jaoks tegelikult siiski natuke on üllatus, et “tavainimese” seisukohast pole selge, et põskkoobas on tühi ruum luu sees (mitte mingi pindmiselt nähtav väline mis-iganes-asi, mis plastilist kirurgiat nõuaks). Samuti minu meelest ei ole “kuulge” (ainuke sõna, mille kallal mu postituses norida võiks) mingi teab mis ülbe või üleolev väljend.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 08:26; 29.01 11:23; 29.01 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rikun veel natuke teemat. Tänud sellele, kes Läänemere HK rääkis. Mul suuhügienisti juures soodsalt käidud. Kes pole ammu soodapesu teinud ja kivi eemaldanud, soovitan soojalt:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 19:08; 28.01 17:25; 28.01 21:19; 29.01 18:04; 02.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis Põskkoopapõhja tõstmine ja implantaadid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.