Esileht Kodunurk probleemid uue ahjuga

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: probleemid uue ahjuga

Postitas:

Mul oli vana pliit koos ahjuga. Sain seal väga häid küpsetisi tehtud. Tavalise küpsetusrežiimiga, kuumus alt. Ventilaatorit või grilli ei kasutanud, kuigi need vist olid olemas sel pliidil. Erinevate kokaraamatute juhised sobisid sellele pliidile hästi. Kui oli öeldud, et 150 kraadiga tund aega küpsetada, siis täpselt selle aja ja kuumaga tuligi suurepärane kook välja.
Nüüd pool aastat tagasi ostsime uue pliidi ja mu küpsetised ei tule enam välja:( Uus ahi on ilmselt käredam. Paningi täna siis kuumuse väiksemaks, 150 asemel 140 (miks nii väike kuumus, siinkohal toon näiteks üht šokolaadikooki. Muidu tavalisi muretainapõhjal kooke teen ikka 200-ga). Aga juba näen, et alt on ikka kõrbenud ja pealt veel täiesti toores. Vana ahjuga küpses see kook mõnusalt läbi, oli alt parajalt küps, kui pealt ka kenasti pruunikaks tõmbas. Panin nüüd siis teise režiimi, sellise, kus ventikas ajab kuuma ringi, et pealt ka küpseks. Aga juba tean, et ei tule sest koogist täna head:(
Olen nii pettunud ja kurb. Kas on kellelgi häid nõuandeid, kas on ehk keegi samasuguse probleemi ees seisnud? Ostes uue asja loodad ju vastupidist, et kõik saab olema veelgi parem kui varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu sama kogemus. Eelmine Electrolux küpsetas täpselt retseptis toodud kuumusel ja antud ajaga koogid jm valmis, kuid kolimise tõttu ostetud uus oli pigem uimane. Ostsin ahju termomeetri ja jälgin temperatuuri sellega https://tootemaailm.ee/toode/roostevabast-terasest-ahju-termomeeter/
Garantiiremondi korras vahetati termostaat ka välja, natuke nagu läks õigemaks, kuid termomeetrit kasutan ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need praeahjude termostaadid ei ole absoluutselt usaldusväärsed.

Ma panin oma praeahju sellise termomeetri, millel pika metallkiududest kattega panduva juhtme otsas terava otsaga sond. See on tegelikult mõeldud lihatermomeetriks, torkad liha sisse, juhe ahjuukse vahelt välja ja siis termomeetri pealt näed, mis temperatuur liha sees on.
midagi sellist, aga ostes peab vaatama, mis temperatuurini ta töötab, osad on vaid liha jaoks ja üle 100 kraadi ei näitagi. praeahjule oleks hea kuni 300 kraadine näitaja.
nüüd vaatangi termomeetri pealt temperatuuri ja ahju nupust siis keeran juurde või maha. toimib suurepäraselt.

mul on sond lihtsalt praeahju ühe külgsiini vahel ja termomeeter ise kapi ukse küljes. kui ahjul garantiiaeg läbi saab, siis ehitan asja natuke ringi, et anduri juhe ei peaks ukse vahelt käima.
mulle meeldib, kui ma ikka tean, mis temperatuur tegelikult mu ahjus on ja 10 kraadi siia-sinna ON näitaja. mingi “küpsetada keskmisel kuumusel” ajab mind närviliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks sa kasutad “kuumus alt” reziimi?
ma ei kasuta mitte kunagi vist seda, pole vaja läinud. ikka nii ülalt kui alt kuumusega režiimi kasutan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igal ahjul on omad eripärad. Üldiselt küpsetaks ikka alt+ülevalt kuumusega. Ja pöördõhuga reziimi kasutades soovitatakse valida veidi madalam temperatuur. Kui võimalik siis hangi või laena korraks ahjutermomeeter ja saad teada kui täpne su ahju temperatuuriregulaator on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk probleemid uue ahjuga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.