Esileht Ilu ja tervis Proteesid, kas võib ka lumivalged teha?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Proteesid, kas võib ka lumivalged teha?

Postitas:

Ees on proteeside tegemine, kas võib ka lumivalgeid teha? No kui keegi teinud kuidas tooni valisite? alumised hambad mul enda omad ja plaanin need valgendada ja naeratades alumised nagunii välja ei paista.
Tegu siis tuleb tavaliste protesidega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 19:03; 19.11 20:54; 30.01 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vahetad kõik ülemised hambad välja? Lumivalgeid proteese küll ei soovita ja ka hambaarst valib tavaliselt patsiendi enda hamba tooni lähedase tooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaa just kõik hambad. Olen kuulnud jh, et soovitatakse enda hambaga enam vähem ühte värvi aga kui enda hambaid alt ei paistagi siis ju võiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 19:03; 19.11 20:54; 30.01 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi heledama võib kindlasti teha, kui on alumised. Kui oma hambaid valgendatakse, siis enamasti vaid ülemist rida – seega ka oma hammaste puhul on selline toonierinevus täiesti tavaline ja ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on lumivalge hammas võlts ja see annab kohe ära, et inimesel on proteesid suus. Juhtud ootamatult haigutama – siis on pilt kummaline küll.
Aga igaühe enda asi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valiks võimalusel küll võimalikult valged. Kollahammas küll olla ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumivalgel ja valgendatud-hamba-valgel on ikka toonivahe küll. Ma kahjuks olen näinud lumivalgete portselanidega inimest. No see oli jube. Küll arst soovitab sulle ise mõistlikku lahendust, et tulemus oleks selline inimesemoodi valge nagu staaridel näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naeratades alumised nagunii välja ei paista.

selle peale ära küll lootma jää. teeb keegi hea nalja, naerad suu pärani ja ongi su saladus näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 23:14; 30.01 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei pea ju oleme lumivalged vaid võib olla selline hele naturaalvalge või kuidas iganes hambaarstid seda nimetavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel paistavad rääkides ka alumised hambad. Ära seda lollust küll tee, et ülemised ja alumised täiesti erinevat värvi on. See jääb väga kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teemaga meenub mulle esimese hoiatusena pr. Eda-Liis Kann! Ma ei tea, kas tal on oma hambad voi proteesid. Igatahes kohutavalt võltsid hambad!
Tee ikka loomulikumad ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain siis enda uued hambad suhu =)
Kõik sujus sedasi, et arst ei küsinudki minu käest millist hambavärvi ma soovin(vist isegi õnneks) valis ise ja saatis tegemisele. Sain esimeses proovis alles näha mis värv ja väga ilus. Üks toon valgemad kui mul enne olid, suus ilusad naturaal valged.
Mis aga kõige parem on, sain ka mugavad alumised proteesid.Enne olid ka aga kanda ei saanud ei põsinud suus ja eelmine tegija ei teinud mitte midagi, et ma neid kana saaks.
Mul alt puudu 4 tagumist hammast. ma saan nüüd mäluda nii hästi ja see on nii hea tunne, ei pea enam poolnärimatta lihatükid alla neelama.Saan nüüd õuna närida ja muidu kõvemaid sööke, nii mõnus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 19:03; 19.11 20:54; 30.01 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tore, et sul nii hästi nüüd on. hea meel su üle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 23:14; 30.01 22:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Proteesid, kas võib ka lumivalged teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.