Esileht Rasestumine ja lapse ootamine psoriaatiline artriit ja rasedus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: psoriaatiline artriit ja rasedus

Postitas:

Tere!
Kas siin on kedagi, kes selle diagnoosiga beebiootel?
Arst arvas, et suure tõenäosusega artriidi vaevused raseduse ajal taanduvad. Hetkel alles 8 nädalat täi ja ei saa veel miskist muutust aru. Ravimeid ei võta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:56; 06.04 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ei ole küll päris sama diagnoos, kuid mul on juveniilne artriit ehk lapseea krooniline liigesehaigus. Enne rasedust võtsin ka rohte ja liigesed olid oi kui valusad ja paistes… jäin rasedaks, kohe lõpetasin ravimite võtmise. Hetkel siis 13 nädalat rase ja siiani on liigesed isegi väga okei olnud. Mulle ütles ka arst, et raseduse ajal ei tohiks reeglina ägeneda, vaid pigem lähevad paremaks – natuke raske oli uskuda, aga tõesti, nii on, vähemalt minu puhul 🙂 Lihtsalt ei saa pikalt seista ja pikki jalutuskäike teha, siis jäävad valusaks ja väsivad ära liigesed.

Kasutan seda praegu: http://naturaltervisetoode.ee/toode/aloe-vera-relax-geel/
Minu puhul aitab päris palju – igal õhtul määrin jalalabad sisse ja lähen magama.

Aga palju edu ja loodan, et sul läheb ka paremaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, Kägu! Ehk kirjutaksid mulle postkasti. Põen samuti Psoriaarilist artriiti ja oleme elukaaslasega värsked triibupüüdjad. Oleks väga tore rääkida/arutada haigusega seonduvatel teemadel, pole hetkel kedagi kellega nendel teemadel arutada. Kui palju ka kõrvalseisjad ei tahaks/prooviks mõista siis seda mis toimub tegelikult- ei saa ju keegi mõista, kes ei ela ise seda sama asja läbi.
Loodan, et satud veel siia ja näed mu vastust 🙂
PS!: Kui juhtub ka keegi teine artriidik lugema võib ka julgelt kirjutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta mulle vanessa@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:56; 06.04 23:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine psoriaatiline artriit ja rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.