Esileht Pereelu ja suhted Pühapäeva hommik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Pühapäeva hommik

Postitas:

Milline näeb välja teie tänane pühapäeva hommik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:28; 13.08 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magasin kaua (kella 8-ni). Siis tegin aias tiiru, vaatasin, kas eileõhtune torm midagi kurja ka tegi. Siis tegin kohvi. Panin pesumasina tööle. Nüüd oleksklen interneris, lugesin uudiseid jms. Koer magab mu jalgade ees, lapsed magavad veel.

Mul on üle pika aja üks päev, mil ma tööle ei lähe.

Mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin 7:30 hotellis, jalutasin kaasas oleva koeraga õues, käisin hommikust söömas ja nüüd loen Perekooli kuni välja registreerimiseni.
Miks hotellis – viibin Rakveres, kuna osalesin eile Ööjooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ärkan nagu ikka märksa varem kui mees. Käin rõdul ilma uurimas. Panen kohvi hakkama, leivad rösterisse, jogurti kaussi. Võimlen 5 minutit. Siis kolin oma söögi ja ajakirjaga rõdule ning veedan seal mõnusa pooltunni või rohkem.
Hea meelega sööks mehega koos, aga ei raatsi teda äratada. Olen hommiku- ja tema õhtuinimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin voodis 8.45-ni, mis on minu puhul kaua. Tukkusin ja vedelesin, siis tõusin. Mees on tööle läinud ,ta iseeenda peremees, otsustas, et teeb täna ka pool päeva, et kui palav tundub hómmikul, siis ei lähe(töötab õues). Ja et siis homme on kodus toimetamas. Üks täiskasvanud laps elab kodus, tema magab veel.
Mina veel söönud-joonud pole. Käisin õues koera juures ja vaatasin marjaõõsaid, et kas saab sõstraid täna korjata, pidasin plaani, vaatasin, palju vihmaveetünnis vett on. Siis tulin arvutisse, vaatasin delfi lehte ja ühte mustikakoogi retsepti(kapis on eilsed mustikad) ja siis vaatasin perekooli. Määrisin ibumetini salviga selga.
Kui nüüd lõpetan, siis panen riidesse, teen hommikusöögi, ja marsin sellega teleka ette ja vaatan, mida pool tunnikest vaadata. Panen ka söögi kirja, mida võtan. Eile ostsin Emmentali juustu(mulle meeldib) ja panen seda taluvõiga peenleiva peale, kohvi koooorega ja ehk teen ühe muna, löön pannile muna ja segan puulabidaga segi, nimetan segatud munaks, soola-pipart peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin umbes kell 8 ja lippasin jooksma. Jooksen 5 km. peaaegu igal nädalavahetuse hommikul. Täna sain viimasel kilomeetril ka vihmasabina kätte. Nädala sees jooksen õhtuti, aga mitte igal õhtul. Kui duši all olin, siis ärkas mees ja hakkas köögis toimetama. Nüüd söön omletti, joon kohvi ja istun arvutis. Mees vorbib pannkooke teha (mina pannkooke ei söö), 1 laps on üleval, 2 magab. Kui kõik lapsed üleval, siis otsustame mida teha, kuhu minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt pannkookidega. Hetkel küll singi-juustu saiakesed ahjus, sest hiljem on niigi palav, ei taha praeahjuga lisaks kütta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärkasin. tegin kohvi ja sõin pirukat. istusin perekooli. hakkasin lugema. nii kui mõni teema huvitavamaks läheb, arvab keegi, et see on liba. pettumus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laotasin eilsed vihmamärjad riided kõik laiali kuivama, ladusin külalistest jäänud nõud kraanikaussi likku, korjasin prahi kokku, lapse saatsin vanaema juurde, nüüd mõtlen, kas süüa veits kartulisalatit või mitte. Peaks hakkama koristama, aga kohe küll ei viitsi. Ilmselt veidi pikutan ja võtan elioni videolaenutusest mõne õudusfilmi ja koristan alles pärastlõunal. Kahjuks täna koristamisest ei pääse, sest eilsel peol said lapsed parasjagu kõik pea peale keerata. Tundub, et mitte üks asi ei ole endisel kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin pool üheksa oma kallima kodus tema voodis selle peale, et mu magava nina alla öökapile pisteti kohvitass ja võileib. Üritasin kohvilõhna ignoreerida ja edasi magada, kuid see ei õnnestunud, seega vedasin ennast poolistukile patjade najale ja hakkasin sööma. Siis seksisime, kuigi ma ei olnud veel vannitoas käinudki ja ei viitsinud ka eriti kohe seda seksivärki tegema hakata, mehele aga meeldib nii ja asja käigus oli muidugi ka mul väga hea.
Siis tiir pessu, riidesse, autosse ja oma koju. Seal pisike kiisu, kes tahab tegelemist. Nüüd teine tass kohvi ja perekool. Kiisuga tegeldud, ta rahul ja magab mu kõrval.
Nii mõnus elu on, kui lapsed on suured ja oled omaenda peremees ja teed, mis tahad. Keegi ei huilga ega rabele kõrva ääres.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline näeb välja teie tänane pühapäeva hommik?

Ärkasime kell 7, vool polnud ikka tagasi.
Pesta saime vanal heal kausi-jaheda vee meetodil ja kuna kohvi keeta ei saanud (puupliiti ei viitsinud ka nii vara kütma hakata), siis läksime romantilisele hommikukohvile…. tanklasse.
Sellega kaasnevalt sisenesime ka levipiirkonda ja ma sain lähedastelt uuritud, kuidas neil tormiöö möödus.
Kella 11 paiku tuli vool tagasi (kuigi osad faasid ikka ei toimi) ja elu hakkas vaikselt normaliseeruma. Esimesed tiirud aias näitavad, et olulisi kahjustusi ei ole (peale grillmaja terrassil vedeleva absoluutselt võõra päritolu plätu ja paari murdunud tomatioksa kasvuhoones – täiesti müstika, sest uks oli öösel kinni, ei tuvastanud midagi kohutavat).
Nüüd võtan hästi vabalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 12:36; 13.08 22:12; 20.08 15:38; 21.08 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin 09:28, aga ei viitsinud voodist välja tulla. Unelesin niisama ja tsekkasin vahepeal telefoni.11:20 saime voodist välja. Tegin pannkooke, mees tegi kohvi ja võileibu, sõime. Hetkel olen veel hommikumantlis, aga peaks vist riidesse panema, hommik hakkab läbi saama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 12:59; 13.08 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin 09:28, aga ei viitsinud voodist välja tulla. Unelesin niisama ja tsekkasin vahepeal telefoni.11:20 saime voodist välja. Tegin pannkooke, mees tegi kohvi ja võileibu, sõime. Hetkel olen veel hommikumantlis, aga peaks vist riidesse panema, hommik hakkab läbi saama…

Laisk inimene

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:06; 13.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin pool üheksa oma kallima kodus tema voodis selle peale, et mu magava nina alla öökapile pisteti kohvitass ja võileib. Üritasin kohvilõhna ignoreerida ja edasi magada, kuid see ei õnnestunud, seega vedasin ennast poolistukile patjade najale ja hakkasin sööma. Siis seksisime, kuigi ma ei olnud veel vannitoas käinudki ja ei viitsinud ka eriti kohe seda seksivärki tegema hakata, mehele aga meeldib nii ja asja käigus oli muidugi ka mul väga hea.
Siis tiir pessu, riidesse, autosse ja oma koju. Seal pisike kiisu, kes tahab tegelemist. Nüüd teine tass kohvi ja perekool. Kiisuga tegeldud, ta rahul ja magab mu kõrval.
Nii mõnus elu on, kui lapsed on suured ja oled omaenda peremees ja teed, mis tahad. Keegi ei huilga ega rabele kõrva ääres.

Hommikune higine kepp tähtsam kui lapsed. Su täiskasvand lapsed oleka kindlasti rahul, et sa neid huilgajaks ja rabelejaks kutsuks. Tüüpiline venus clubi klientuuri mõttemaailm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:06; 13.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasime kell 10; läksin ujuma (vähemalt pool tundi); siis tegin pannkooke ja sõime hommikust; tegelikult pole veel lõpetanudki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin pool üheksa oma kallima kodus tema voodis selle peale, et mu magava nina alla öökapile pisteti kohvitass ja võileib. Üritasin kohvilõhna ignoreerida ja edasi magada, kuid see ei õnnestunud, seega vedasin ennast poolistukile patjade najale ja hakkasin sööma. Siis seksisime, kuigi ma ei olnud veel vannitoas käinudki ja ei viitsinud ka eriti kohe seda seksivärki tegema hakata, mehele aga meeldib nii ja asja käigus oli muidugi ka mul väga hea.
Siis tiir pessu, riidesse, autosse ja oma koju. Seal pisike kiisu, kes tahab tegelemist. Nüüd teine tass kohvi ja perekool. Kiisuga tegeldud, ta rahul ja magab mu kõrval.
Nii mõnus elu on, kui lapsed on suured ja oled omaenda peremees ja teed, mis tahad. Keegi ei huilga ega rabele kõrva ääres.

Hommikune higine kepp tähtsam kui lapsed. Su täiskasvand lapsed oleka kindlasti rahul, et sa neid huilgajaks ja rabelejaks kutsuks. Tüüpiline venus clubi klientuuri mõttemaailm.

Või peaks ämm (oma laste ema) istuma pühapäeva hommikul kell 8 autosse ja koos toidumoonaga laste poole kimama, et üks tore ühine päev veeta? Nii või? 🙂 Paljud naised muutuvadki peale laste sündi emadeks saamata aru, et elus on meil mitmeid rolle. Olla ema, olla naine, olla kolleeg jne. Kiputakse end ära kaotama ühte rolli ning sedasi imestataksegi, miks järsku mees ei taha oma laste emaga koos elada ja naisi vaatab? Ja naised peaks aru saama, et kui lapsed lähevad oma elu elama, siis ollakse mehega kahekesti, mitte võõrad peale neid aastaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:28; 13.08 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uimaselt – meil on eilse tormi järgselt selline uimerdamise ilm. Ärkasin korraks kell 7 ja lõplikult tõusin mudilasega pool 10. Tunni-pooleteise jooksul tilkusid alla ka teismelised, sööma ja arvutisse ja lugema. Vahepeal võtsin mudilase kaasa ja tegime rattasõidu poodi, siis uimerdasime igaüks omaette edasi. Pool tundi tagasi saatsin teismelised lõunasöögiks kartuleid koorima – seda võib ilmselt nimetada hommiku ametlikuks lõpuks, kuigi mees magab ikka veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Likvideerisin kella 7st saati uputust keldris.
Siis kaklesin mehega samal teemal.
Nüüd peaks lapse sünna hakkama, aga kogu aur läks keldrile ja pakume seetõttu vaid poetoite, sushit ja salatit, tort ka poest. Tulemas on mehe sugulased, kes on eriti peened gurmee-austajad ja mul ülihäbi.
Tahaks mehe maha jätta, no ei suju meil koostöö. Kompleksides inimene. Mina vajaks aga lihtsalt viharavi…
Samuti ei suuda ennast kirumata jätta selle kehva maja ostmise tõttu.
Lisaks on mul täna ühtede pulmapiltide valmimise tähtaeg, eri põhjustel aga ei ole need valmis. Eile tegin kella kolmeni öösel, täna tulekul samasugune pikk õhtu ja magamata öö.

Selline tore pühapäevahommik.

Aga muidu tavapäraselt molutame kaua ja sööme pannkooke.

Ausalt, hetkel tahaks kodust põgeneda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin 09:28, aga ei viitsinud voodist välja tulla. Unelesin niisama ja tsekkasin vahepeal telefoni.11:20 saime voodist välja. Tegin pannkooke, mees tegi kohvi ja võileibu, sõime. Hetkel olen veel hommikumantlis, aga peaks vist riidesse panema, hommik hakkab läbi saama…

Laisk inimene

Laisk inimene oli eile muide 7 tundi metsas mustikal. Mine proovi ka, mets annab mõnusa positiivse laengu. Ja julged järgmisel hommikul natuke vabamalt ka võtta 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 12:59; 13.08 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin 09:28, aga ei viitsinud voodist välja tulla. Unelesin niisama ja tsekkasin vahepeal telefoni.11:20 saime voodist välja. Tegin pannkooke, mees tegi kohvi ja võileibu, sõime. Hetkel olen veel hommikumantlis, aga peaks vist riidesse panema, hommik hakkab läbi saama…

Laisk inimene

Laisk inimene oli eile muide 7 tundi metsas mustikal. Mine proovi ka, mets annab mõnusa positiivse laengu. Ja julged järgmisel hommikul natuke vabamalt ka võtta ????

Nii see on. Mustikal käimine pole kerge töö, välja arvatud noorte seas, kui oled 40+, siis võib seda olenevalt tervisest juba piisavalt raskeks tööks nimetada. Ja millal siis veel hommikumantliga kodus puhata, kui pühapäeval ka ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin segaste ja rahutute unenägude peale alles pärast 11. Siis meenus, et olin kella 12ks trenni broneerinud. Nüüd olen enda peale pahane ja tunnen ennast ekstra vana, koleda, laisa ja mäluprobleemide küüsis maadleva naisena.
Laps on veel viimast nädalat vanaema juures puhkamas enne lasteaeda. Peaksin minema talle uusi vahetusjalanõusid ostma, rõdukastis lilled vahetama, kodu kasima, aga ei taha… Päevad hakkasid ka. Üks neid vastikuid pühapäevi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil, nagu ikka, selline: https://youtu.be/sjuDHkOLARg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin, mees rögises diivanil eilsest pidust, sõimasin meest, laps ärkas ülesse, tegin pannukaid, käisime aias kahjusi likvideerimas ja tomateid ja kurke korjamas. Tegin kurgid sisse, nüüd puhkan ja õhtul teatrisse ilma meheta, tal on ikka veel paha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siin, armas lugeja, sulle taaskord näide sellest, kuidas lapsed tuleb teha noores eas, et hiljem oma parimaid aastaid saaks veeta nii, nagu ise tahad.

Veel parem – neid üldse mitte teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasime äratuse peale 5:30(suuremal pojal varajane võistlustele sõit). Samal ajal ärkas ka meie 2-nädalane ja mina hakkasin hoopis titte söötma ja mähkima ja mees vaatas et suurem saaks söönuks, riide ja kõik asjad kokku ja auto peale. Seejärel tegi mees meile hommikusöögi ja käis ise pesus ära ja võttis tite, et ma saaks ka süüa/pesta.
Kell 10 olime juba poodlemas. Mees siis kärutas ja ma vaatasin kiirelt riideid endale(kaotasin rasedusega nii palju kaalu, kõik enne rasedust riided suured).
Ülejäänud päeva oleme kodus passinud, kuna ilm on jube olnud. Mees tegi just uhkema õhtusöögi valmis ja kohe peaks suurem poiss kuldmedaliga saabuma, siis tähistame veidi seda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin, mees rögises diivanil eilsest pidust, sõimasin meest, laps ärkas ülesse, tegin pannukaid, käisime aias kahjusi likvideerimas ja tomateid ja kurke korjamas. Tegin kurgid sisse, nüüd puhkan ja õhtul teatrisse ilma meheta, tal on ikka veel paha

Pidust, ülesse, kahjusi… ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 12:36; 13.08 22:12; 20.08 15:38; 21.08 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärkasin, olin maakodus. Mees ja pesamuna jäid magama. Jõin tassi kohvi. Tegin tiiru metsas, mere ääres, sain pannitäie kukeseeni. Koju jõudes mees juba tegi pannkooke…
NB – pesamuna sain hilises eas, on veel vahva kambajõmm kaasa võtta. Vanemad lapsed elavad eraldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärkasin, tegin kaks kohvi. lugesin netist uudiseid, siis tegin õlled lahti. libistasin kaks õlut ära, käisin kaubamajas toidu hankimisel, võtsin ühe veini lisaks. vaatasin filme, suhtlesin netis ja õhtul käisin ujumas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB – pesamuna sain hilises eas, on veel vahva kambajõmm kaasa võtta. Vanemad lapsed elavad eraldi.

NB ehk Nota Bene (mille järgi käib hüüumärk, mitte sidekriips) tähendab tõlkes “pane tähele”. Mida peaksime tähele panema teemaga mitteliituvas lauses, et sina sai lapse vanemas eas? Kuidas see teadaanne teemaga haakub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 12:36; 13.08 22:12; 20.08 15:38; 21.08 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB – pesamuna sain hilises eas, on veel vahva kambajõmm kaasa võtta. Vanemad lapsed elavad eraldi.

NB ehk Nota Bene (mille järgi käib hüüumärk, mitte sidekriips) tähendab tõlkes “pane tähele”. Mida peaksime tähele panema teemaga mitteliituvas lauses, et sina sai lapse vanemas eas? Kuidas see teadaanne teemaga haakub?

Äkki sai oma lapse pühapäeva hommikul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Pühapäeva hommik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.