Esileht Pereelu ja suhted Pühapäeva hommik

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Pühapäeva hommik

Postitas:

Ärkasin 7.30, sõime, viisin vanema poisi, kes on praegu minu juures, objektile, saekaatritööd tegema kohas, kus see mul eile pooleli jäi. Siis läksin maleva relvalattu, võtsin oma automaadi, et minna laskevõistlusele http://rapla.kaitseliit.ee/et/kaitseliidu-rapla-maleva-meistrivoistlused-lahingrelvadest-laskmises. Peale võistlust läksin koju, vahetasin vormi igapäevariiete vastu. Panin vormi pesumasinasse, ning sealt hommikuse pesu nöörile kuivama. Kui poiss helistas, et töö valmis, läksin talle ja kaatrile järgi. Siis tegelesime saelintide teritusega. Nüüd läheme Loksa lähistele, viin oma teise saekaatri operaatorile teritatud linte. Tagasitulles käin Vetlast läbi ja ostan 2 vaati kasutatud hüdroõli, mis minu halumasinatele sobib. Õhtul tuleb külla intiimsõbranna, kelle viin homme hommikul rongi peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtul tuleb külla intiimsõbranna, kelle viin homme hommikul rongi peale.

Ja sina pead ilmtingimata teavitama, kui jälle keppi saad? Mõlemad selle kasutatava “intiimsõbrannaga” (milline vanainimeselik väljendus!) nii ahastuses?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 12:36; 13.08 22:12; 20.08 15:38; 21.08 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin 7.30, sõime, viisin vanema poisi, kes on praegu minu juures, objektile, saekaatritööd tegema kohas, kus see mul eile pooleli jäi. Siis läksin maleva relvalattu, võtsin oma automaadi, et minna laskevõistlusele http://rapla.kaitseliit.ee/et/…..-laskmises. Peale võistlust läksin koju, vahetasin vormi igapäevariiete vastu. Panin vormi pesumasinasse, ning sealt hommikuse pesu nöörile kuivama. Kui poiss helistas, et töö valmis, läksin talle ja kaatrile järgi. Siis tegelesime saelintide teritusega. Nüüd läheme Loksa lähistele, viin oma teise saekaatri operaatorile teritatud linte. Tagasitulles käin Vetlast läbi ja ostan 2 vaati kasutatud hüdroõli, mis minu halumasinatele sobib. Õhtul tuleb külla intiimsõbranna, kelle viin homme hommikul rongi peale.

no nii tore, et sinu elu ikka ilusti rööpas on ja tegemist täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Pühapäeva hommik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.