Esileht Ilu ja tervis püsimeik-lainerijoon

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: püsimeik-lainerijoon

Postitas:

Tere , kiitke/laitke .
Kas tasub teha ja kui kaua vastu peab?
Soovitage head tegijat Tallinnas .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 15:44; 27.12 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka kuulda arvamusi, kahtlen juba paar aastat, kas teha või mitte. Mul on püsimeik kulmudel juba üle 10 aastat, kord kahe aasta jooksul käin värskendama värvi. Tuttav tegi ka laineri ja soovitab teha, mina aga kardan, sest silmad on nii tundlik koht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 15:03; 21.02 19:40; 21.03 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin Kristel Suvi juures kulmud ja ülalaujoone – mitte laineri, aga pmst nagu ripsmete vahe täitmise. Väga rahul, täiesti loomulik tulemus. Tegemine ise oli üsna ebameeldiv, aga käis kähku, ca 15 min ja olemas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 12:01; 29.12 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas paiste ei lähe alguses ? Kui kaua paistetus/punetus kestab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 15:44; 27.12 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laud, sa mõtled? Algul ikka läksid paiste ja punaseks pisut… Ma täpselt ei mäleta, kaua see paistetus kestis, ei olnud eriti häiriv. Teise päeva õhtuks oli kadunud mu meelest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 12:01; 29.12 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna lainerjoone, arvasin, et on väga valus, aga ei olnud nii hull nagu kujutasin ette. Tulemusega olen rahul, silmad pärast protseduuri olid natuke paistes,aga midagi hullu ei olnud, autoga sõita ei seganud üldse, õhtul on täiesti ok. Värskendasin ka kulmude püsimeigi ja järgmisel nädalal siis teen ka huultele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 15:03; 21.02 19:40; 21.03 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka rahul. Võib-olla nüüd natuke muudaks kuju, kuid muidu ok. Mul just see mure, et see pidi paari aastaga ära kuluma, kuid mul olnud üle viie aasta ja vaid tiba tuhmimaks läinud. Eks ma peangi rahul siis olema. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/Orangeilustudio/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda orangeilustudiot ei soovita, käisin Julia juures ca 4 aastata tagasi kulmude püsimeiki uuendama ja aasta jooksul muutus värv oranžikaks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 15:03; 21.02 19:40; 21.03 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin mitte lainerijoone vaid ripsmete vahe täitmise ja olen väga rahul. Diskreetne, kuid tegi näo palju värskemaks. Kaks päeva olid silmad paistes. Jana Sooäär-Conway töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis püsimeik-lainerijoon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.