Esileht Erivajadustega laps Puude pikendamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Puude pikendamine

Postitas:

Pikendan esimest korda lapsel puuet ja väike segadus seoses sellega.
Kui kirjas on et korduvekspertiisi taotlemise tähtaeg on 5.aprill kuni 20 aprill siis kas selle aja vahemikus pean taotluse saatma või peab taotlus olema selleks ajaks paar kuud ette saadetud?
Nagu ma aru saan, siis tuleb saata taotlus: Puude raskusastme tuvastamise, sotsiaaltoetuste ja puudega isiku kaardi taotlus lapsele ja vanaduspensioniealisele inimesele
Kas seda taotlust saab ka eesti.ee keskkonnas saata või siiski meili teel?
Rehabilitatsioonplaan kehtib meil augusti lõpuni. Kui kaua peaks ette aja panema, et uut rehabilitatsioonplaani teha õigeks ajaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taotluse saadad vahemikus, mis sulle on antud (5.-20. aprill) – nende kuupäevade andmisel on juba arvestatud pikendamiseks vajamineva tähtajaga. NB! arsti juures peab eelnevalt olema käidud!
Jah, täidad selle sama vormi, ükskõik, kas teed seda eesti.ee-s või saadad meiliga (kui tahad veidi pikema jutu kirjutada, siis eesti.ee-sse lihtsalt ei mahu, mina olen seetõttu alati meiliga ja digiallkirjastatult saatnud).
Reha-plaani kohta ei oska öelda. Meil kehtib märtsi lõpuni ja ma pole veel mingit taotlust teinud. Järjekora pikkus oleneb konkreetsest asutusest – see võib olla mõni päev, aga ka kuu-kaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil kehtib plaan erineval ajal kui puue. paar kuud enne kui plaan hakkab läbi saama olen võtnud suunamiskirja plaani koostamiseks ja uuesti asju ajama hakanud.suunamiskirja saab ka e-riigis vormistada. alati saab helistada Sotsiaalkindlkustusameti infotelefonile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Puude pikendamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.