Esileht Beebi ja mitmikud Quinny Speedi sx

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Quinny Speedi sx

Postitas:

Kellel kogemusi selle käruga, mida arvate?
Eelkõige sooviks kasutada turvahälliga poes käimiseks ning kui laps suurem, siis käruna väljasõitudel.
Vaatasin, et sellel mudelil head suured rattad, peaks ehk mugavam liikuda olema?
Kahjuks netist väga arvustusi ei leidnud selle mudeli kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, kui kedagi solvan, aga ma ei taha seda käru tasuta ka mitte.
Seda sõna otseses mõttes. Mulle anti see kasutada tasuta teise lapse puhul teiseks käruks. Noh, et ei peaks kogu aeg autosse pakkima käru teises kodus olemiseks.
1. Sanga ei saa üle viia.
Kui päike paistab silma, siis ta ka paistab.
2. Kui oma järel käru tõmmata, siis kipub kalduma külili, sest ta on kolmerattaline.
3. Kui see esimene ratas on liikuvas asendis, siis ei saa käru lükata ei poepõrandal, liival jne- jookseb viltu või kisub külili. Fikseerida ka seda ratast pole lihtne, kuna Eesti tingimustes läheb vahelt sodi täis ja ei saa keerata seda.
4. Lapse istuv osa on lääbakil tahapoole ja laps ja taha niimoodi poolselili olla. Ka päike paistab nii silma. Laps tahab istuda, aga seda toetuspulka pole ees. Pidin selle eraldi ostma ja siis panin veel padja ka talle istumiseks selja taha.
Ühesõnaga, ma arvan, et hullumat sitta käruleiutajatel enam vist välja mõelda ei õnnestu.
Üldiselt järgmise lapse puhul ma küll seda laenata ei taha, pigem ostan ühe Poolaka juurde. Emmaljungat ei raatsi osta.
Peaasi, et istumisosa sirge oleks ja need 3-ühes kärud on soojemad ka.
Mul on siis olemas kogemus Poola Takoga, Emmaljungaga ja Quinnyga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli see käru ca 10a tagasi ja ei olnud midagi nii hull. Meeldis see, et ta oli mönus ja kerge. Korviosa on kahjuks suht pisike ja beebi sinna kaua ei mahu. Itumisosa, aga päris pooleaastasele lapsele ei ole sobiv. Talvel oli ka hea mönus sellega söita, liikus ka lumes hästi edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Quinny Speedi sx

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.