Esileht Ilu ja tervis Rahutud jalad

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rahutud jalad

No nii kõrini on sellest jamast! Iga õhtu nagu kellavärk – nagu pikali end sätin, nii jalgades see vastik rahutus hakkab. Kella võiks selle järgi kontrollida lausa! Kusjuures veider on see, et nt pool tundi varem teleka ees istudes pole midagi häda. Ja veel imelikum on see, et mees kurdab viimasel ajal sama – tal ka nii rahutud jalad, et segavad totaalselt uinumist. Ja temal pole varem kunagi taolist probleemi olnud. Minul on küll varasemast ka rahutute jalgadega kokkupuudet olnud, aga no nüüd on asi igasugused piirid ületanud: mitte ainult labajalad ei aja siputama, vaid kogu jalgade ulatuses ja vaat et kehas endaski selline vastik rahutus, et ei suuda paigal olla. Ise mõtlesin algul, et mul ehk sellest, et hakkasin kevadel tarvitama AD-d nimega Mirtazapin. Samas infolehel pole rahutute jalgade kohta midagi kirjas. Ja mees ju ei võta rohtu, ometi temal ka hullult rahutute jalgadega probleem. Kuidas ometi sellest lahti saada? Päris võimatu on kannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mirtasapiin võib vabalt soodustada rahutute jalgade sündroomi!

ja kui kogu kehas on sul “mootor”, siis kas oled sellest ikka psühhiaatrit teavitanud?!

Kui mirtasapiin ei sobi õhtuseks ad-ks, siis saab ju muud ravimit kombineerida.

Su mehe rahututest jalgadest ei tea ma midagi, aga kui sina pool ööd ta kõrval rabistad, siis tema ei saa ju ka uinuda, siis äkki ta sul kaassõltlane – unehäire tal siis ka ju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitab magneesiumilaks pärast õhtus66ki sisse võtta. Olen ka muid taimeravisid proovinud, ashwaganda, aga ei täheldanud peale 60tbl sissesmist midagi paremuse poole, mg on ikka abiks. Proovi ja anna mehele ka. Hommikuti olid ka srekrambid, niikui esimese asjana ennast voodis sirutasin, olid mõlemad jalad krampis, aiaiai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Rahutud jalad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.