Esileht Sünnitus Rakvere haigla!

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Rakvere haigla!

Postitas:

Kuna kõik teemad ja kogemused antud haiglaga on üpris vanad, siis palun rääkige hiljutisi kogemusi seoses Rakvere haiglaga (2016-2017).

Kuidas jäite rahule personaliga?
Milline ämmaemand teil sünnitusel oli ja kas pööras piisavalt tähelepanu teile?
Kogemusi naistearst Tivador Lakatošiga(lühike tume jässakas meesterahvas.
Kui lapsel peaks probleeme tervisega olema kas lastearst on koguaeg kohal ikka??
Valuvaigistavad meetodid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kõik teemad ja kogemused antud haiglaga on üpris vanad, siis palun rääkige hiljutisi kogemusi seoses Rakvere haiglaga (2016-2017).

Kuidas jäite rahule personaliga?
Milline ämmaemand teil sünnitusel oli ja kas pööras piisavalt tähelepanu teile?
Kogemusi naistearst Tivador Lakatošiga(lühike tume jässakas meesterahvas.
Kui lapsel peaks probleeme tervisega olema kas lastearst on koguaeg kohal ikka??
Valuvaigistavad meetodid?

Mul kogemus veidi varasem – 2015 november. Jäin väga rahule personaliga. Kuna mu sünnitus kestis üle 24h, siis vahetus vahetus ja see ämmaemand Laura, kes minuga alguses tegeles, last vastu ei võtnud. Seda tegi Tamara (?). Lisaks oli tuhude ajal saadaval kaks praktikanti ja sünnituse juures 1 ämmaemand ja 1 hooldaja + lastearst saadaval.
Kuna ma epiduraali ei soovinud siis kasutasin valuvaigistina naerugaasi ja vanni.

See meesterahvas oli ainuke, mille pärast Rakveres muretsesin. Nimelt oli mul kokkupuude temaga raseduse ajal haiglas ja see oli väga ebameeldiv. Seekord oli mul muidugi abikaasa 24/7 juures ja oli kokkulepe, et mina ei pea vajadusel selle mehega arveid klaarima.
Õnneks ma seda meesterahvast terve 3-4 päeva jooksul kordagi ei näinud.
Rakveres on mõnus, privaatne ja hubane. Kuskil mujal sünnitada ei sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Sünnitus Rakvere haigla!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.