Esileht Sünnitus Rakvere haigla ja perepalatid.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rakvere haigla ja perepalatid.

Postitas:

Tere!

Kes on viimasel ajal käinud Rakveres sünnitamas ja kuidas jäite rahule? Kas saite perepalati või ema-lapse toa? Kas ema-lapse toas võib ööbida ka isa? Millisele numbrile seal helistada, kui tulevad näiteks veed ära või ei ole kindel, kas minna juba haiglasse või mitte? Ja kust tuleb haiglasse siseneda, kui sünnitama lähen, kas emo kaudu? Olen alles hiljuti siia kolinud ja ei tea suurt midagi Rakvere haiglast ???? Võib-olla leidub keegi, kes vastaks mu küsimustele ☺ Ei oska hetkel valida, kas minna Rakverre või Tallinna… Suurimad tänud juba ette ära☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:03; 25.02 17:02; 28.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:03; 25.02 17:02; 28.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin eelmisel aastal teise lapse Rakveres. Saime perepalati ja öeldi, et kui nt samal päeval ei saa, siis järgmisel kindlasti, ehk oleks olnud võimalik hiljem ringi kolida. Väiksemas tasulises palatis on mingi diivani moodi asi, kus mehel võimalik ööbida. Üldiselt seal ei ole nii palju sünnitajaid, et palatid väga täis oleks. Minu ämmaemand oli Lemme Luik. Ta töötab igapäevaselt vanemämmaemandana ja usun, et on nõus alati lahkesti informatsiooni jagama tel 3229745

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan Tapal ja käisin ITK´s sünnitamas. Olin raseduse alguses iivelduse ja oksendamisega Rakveres 5 päeva sees. See koht jättis mulle väga ebameeldiva mulje. Nägin kuidas seal sünnitajatesse suhtuti ja oma jalga sinna rohkem ei tõstnud. Tean ka päris palju inimesi, kes ei jäänud Rakveres sünnitusega rahule. ITK´s jäin ma väga rahule, ka äe oli seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole Rakvere arstidele midagi ette heita, head kogemused, aga mul oli ka väga kerge sünnitus. Mõlemal korral olin ühispalatis üksinda (terve mitmevoodiline palat minu peale). Perepalatit ei tahtnud, mees niikuinii pidi kodus vanemate lastega olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan Tapal ja käisin ITK´s sünnitamas. Olin raseduse alguses iivelduse ja oksendamisega Rakveres 5 päeva sees. See koht jättis mulle väga ebameeldiva mulje. Nägin kuidas seal sünnitajatesse suhtuti ja oma jalga sinna rohkem ei tõstnud. Tean ka päris palju inimesi, kes ei jäänud Rakveres sünnitusega rahule. ITK´s jäin ma väga rahule, ka äe oli seal.

Kuidas täpsemalt suhtuti? Olin ise ka 1 päeva seal haiglas sees ja siis küll tundusid kõik väga abivalmid ja toredad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:03; 25.02 17:02; 28.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kogemust aga kui ma peaks uuesti sünnitama siis itk ei lähe,ebameeldiv kogemus aga läksin ss pelgu ja rahul väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sünnitanud ITK-s ja hoolimata sellest, et tunnen ja tean haigla siseelu peensusteni ning olen ITK patrioot, siis sealse sünnituseelse ja sünnitusosakonna ja suhtumisega ma rahule ei jäänud. Loodetavasti on olme vähemalt peale mõne aasta tagust remonti paranenud. No ei tundunud mulle normaalne minna WC-sse ja pesema ruumi, mis on koridori peale ühine… Vähemalt tualett oleks võinud igas palatis olla.
Rakvere haigla tundub esmapilgul täiesti tavaline kaasaegne ja võimalusterohke haigla. Võrreldes mõne teise kohaliku haiglaga on näiteks eeliseks see, et günekoloog ja anestesioloog on tõepoolest 24/7 kohapeal olemas. Kui ämmaemand pole numbrit andnud, siis küsimuste korral võib alati helistada EMO-sse, kust siis ühendatakse ämmaemanda või günekoloogiga. Kui kohapeale tulla, siis nii katkemisohu kui sünnituse korral jäetakse igal juhul jälgimiseks sisse. Selline poliitika lihtsalt… Sünnitama tulles tuleb haiglale läheneda igal juhul läbi EMO, kus vormistatakse haiguslugu.

Meedik, töötanud nii ITK-s kui Rakveres kui mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina sünnitasin oktoobris oma teise lapse Rakvere Haiglas. Ka esimene nägi ilmavalgust seal. Pole midagi halba öelda. Seekord sain veel eriti toredad ja head ämmakad. Kuna sünnitus läks nii kiiresti ja kergelt (haiglasse jõudes oli 6-7 cm avatust ja poole tunniga oli laps käes), siis ainult positiivsed muljed. Saime perepalati. Ema-lapse toad olid vist sel hetkel täis, aga me oleks nagunii perepalati juurde jäänud. Seal ei ole nii palju sünnitusi, et ei oleks võimalust privaatsematele tubadele. Loomulikult võib ka erandeid olla.
Kui 4 aastat tagasi esimest last sünnitasin, siis olin alguses ema-lapse palatis ning seal ööbis ka mees. Mingi nahkdiivan oli, aga ega see mugav polnud. Vana, kõva ja diivaniosad öösel muudkui nihkusid paigast. Võib olla on teistes palatites parem diivan, ei tea.
Sisened EMO kaudu. Ma usun, et mingi infotelefoni number on haigla kodulehel üleval kuhu saab küsimuste korral helistada.
Ilusat sünnitust ja beebiga kohtumist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Rakvere haigla ja perepalatid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.