Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rase ja ussid

Postitas:

Mure selles , et olen 37 nädalat rase ja avastasin omal ussid .Valged väiksed ussikesed.Kas tohib rohtu võtta …tean et raseduse alguses ei tohi aga nüüd kui lõpp suht käes.Paneb imestama millest need tekkisid .Elamine puhas, puuviljad ja juurviljad ka pesen kuuma veega .Väga julm ikka .Hommikul helistan ka kindlasti arstile aga arste on palju ja arvamused erinevad .Küüslauku ja kõrvitsa seemnetest olen teadlik, kuulsin, et pole nii tõhusad .Kellel on siis olnud kokkupuude sellise kogemusega ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 00:41; 23.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin su muret.. ega sul kodus lemmikloomi pole? Kass, koer? Minul aastaid tagasi oli ka selline ebameeldiv probleem. Kuid meil on kass ja ikka nunnutasin ja olin kassiga pidevalt koos. Kassidel tihti ussid. Andsime korduvalt rohtu kuid arvatavasti sai ta neid konservidest või kalast. Tookord sain lihtsalt aapteegist tablette kuid siis ma polnud rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka täitsa mure sellega. Nimelt vanemal lapsel eile avastasime ussid(nugilased).Ise olen 20 ndl rase. NIi suur hirm on et ise ka nakatun. Se pidi nii lihtsalt nakatuma. Täna olen vist juba 10 korda käsi pesnud ja tube hommikust kraaminud ja pesu pesnud.
Jälgin ka teemat, et kui peaksin nakatuma mida siis ette annab võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen, helistasin arstile ja ütlesid et rohud valja ei kirjuta ikkagi rase ..pean siis puhtusega seda tegema ..nuud lahen poodi ja ostan aurumopi , mis ikka ja lasen terve elamise sellega läbi , siis ka kuuslauku tagumikku iga paev panen ja muidugi ka siis soon küüslaugutablette jne nii vist sünnituse lõpuni ja siis ju alles saan rohu voetud .Kas on küll aga tal on rohi antud kuskil 23 nadalat tagasi ja nuud siis veel vaja panna see turja peale rohi ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 00:41; 23.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvitsaseemned aitavad. Aga tihe kätepesu, maga aluspükstega, vaheta voodipesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.