Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: rasedaks 38+

Postitas:

on kellelgi õnnestunud rasestuda loomulikul teel vanuses, mil juba tunnetatavad hormonaalsed muutused- rohkem anovulatoorseid tsükleid, pikemad tsüklid, vahemäärimisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:30; 31.05 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata statistikat sünnitajate vanus. Üsun, et suurem osa on siiski loomulikul teel rasestunud.

http://www.tai.ee/et/tegevused/registrid/meditsiiniline-sunniregister-ja-raseduskatkestusandmekogu/statistika

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 14:24; 16.06 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin 38 aasta vanuses teisel proovimise kuul lapseootele. Nüüd vanuses 40 jäin ka loomulikult, kuigi enam plaanis polnud. Nüüd mees teeb vasektoomia, kuna meil soovitud laste arv täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 37 ja praegu rasedust 8+4.
Esimese lapse sünnitasin 21 aastaselt. Pärast seda võtsin 13 aastat pille ja nüüd lõpetasin novembris pillide võtmise ning mai alguses olid triibud käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks rõhutada tegelt küsimuses pigem mitte vanust, vaid neid muutusi. Paljudel selliseid veel 38 selt ei pruugi olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:30; 31.05 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav jäi rasedaks 44-aastaselt. 2 aastat meisterdasid ja 1 katkemine seal vahepeal. Shansid ei olnud suured (arsti poolt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 13:27; 02.06 09:12; 02.06 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult üks katkemine? siis ikka šansid väga ok! ja veel selles vanuses!? prr mis mitte suurtest šansidest me räägime!!!!! Inimesed meisterdavad 8-13aastat ja alustavad 25-30 vanuselt ja kogevad kümmekond katkemist ja mis vilja kannavad on peaaegu voodireziimiga, range jälgimisega ja enneaegsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.06 22:36; 02.06 19:30; 03.06 13:34; 04.06 19:55; 04.06 19:59; 05.06 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult üks katkemine? siis ikka šansid väga ok! ja veel selles vanuses!? prr mis mitte suurtest šansidest me räägime!!!!! Inimesed meisterdavad 8-13aastat ja alustavad 25-30 vanuselt ja kogevad kümmekond katkemist ja mis vilja kannavad on peaaegu voodireziimiga, range jälgimisega ja enneaegsed.

Enne pesamuna planeerimist nad käisid uuringutel, et teada saada, kui head shansid on. Ega arst selgeltnägija ei ole, et teab ette, et tuleb vaid 1 katkemine ja laps kahe aasta jooksul 🙂 Shansse hinnatakse ikka enne, mitte tagantjärele, või kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 13:27; 02.06 09:12; 02.06 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 42 -ne peaks juba isenesest mõistetavalt teadma, et šhansid suured ei ole ja veel ammugi kui vanust juba kahe aasta võrra juurde tiksus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.06 22:36; 02.06 19:30; 03.06 13:34; 04.06 19:55; 04.06 19:59; 05.06 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 42 -ne peaks juba isenesest mõistetavalt teadma, et šhansid suured ei ole ja veel ammugi kui vanust juba kahe aasta võrra juurde tiksus.

Teadis, teadis, aga kas arsti juures ei tohi käia? Sinu jutus kõlab mingi kadeduse noot. Nad ei oleks kunstliku viljastamise teed läinud ja lõid juba käega, niiet mul on hea meel, et loomulikul teel said terve lapse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 13:27; 02.06 09:12; 02.06 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks rõhutada tegelt küsimuses pigem mitte vanust, vaid neid muutusi. Paljudel selliseid veel 38 selt ei pruugi olla.

jep, üliindividuaalne.
mul pole 39-aastasena neist muutustest õrna aimugi, viljastumine toimub üliedukalt (kahe kuuga rase), eriti kui arvesse võtta, et seksimine mulle ei meeldi ja tulen mehele suht harva vastu. minu jaoks on üllatus, et 35selt on 25% naistest juba viljatud (keegi pillas säärase numbri mingis artiklis).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 11:03; 04.06 08:42; 08.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 42 -ne peaks juba isenesest mõistetavalt teadma, et šhansid suured ei ole ja veel ammugi kui vanust juba kahe aasta võrra juurde tiksus.

Teadis, teadis, aga kas arsti juures ei tohi käia? Sinu jutus kõlab mingi kadeduse noot. Nad ei oleks kunstliku viljastamise teed läinud ja lõid juba käega, niiet mul on hea meel, et loomulikul teel said terve lapse.

Ei mul küll kadeduseks põhjust ei ole, 4 last olemas ja 4 kuuga 41aaastaselt lapse ootel taas???? pole kuskilt põhjust kadeduseks!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.06 22:36; 02.06 19:30; 03.06 13:34; 04.06 19:55; 04.06 19:59; 05.06 10:58;
To report this post you need to login first.

Minul veel plaanis üks laps, vanus 38. Probleemiks see, et tekkinud müoom, mis selles vanuses võib juba olla..ja tsükkel ka juperdab..eks siis paistab, mis saab..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jäin igasugustest müoomidest hoolimata 39-aastaselt loomulikul viisil rasedaks ja lapski juba olemas. Raseduse ajal jälgiti rohkem, aga mitte vanuse, vaid müoomide tõttu. Komplikatsioone ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel plaanis üks laps, vanus 38. Probleemiks see, et tekkinud müoom, mis selles vanuses võib juba olla..ja tsükkel ka juperdab..eks siis paistab, mis saab..

Mul olevat olnud mingi pöidlaotsasuurune müoom – rasestumist ei seganud ja pärast sünnitust polnud sellest ka midagi järele jäänud – emakas tegi täieliku restardi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 11:03; 04.06 08:42; 08.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 48 ja pean hetkel kindlat plaani veel üks laps saada. Kui siin foorumit lugeda, siis on päris hirmus mõelda, et see tundub ilmvõimatu. Keegi kirjutas, et last “tehakse” 8-13 aastat..
Võib olla on asi mehes või mehe ja naise eluviisis (sperma kvaliteedis), aga mina sain oma esimese soovitud lapse umbes nädalase “töö” järel – lihtsalt soovisime mehega last, valisime “õiged” päevad ja siis, noh, natuke aktiivsemalt tegutsesime.
Nüüd olen 48 ja elan ikka sama mehega koos, mul on kindel veendumus, et kui me last ikka väga tahame, siis ta tuleb ka. Ainuke kahtluseuss ongi selles, et kas vanus ei ole juba sünnitamiseks üle läinud. Mitte rasestumise, vaid emaks olemise mõttes..Et mingi “vanaema” sündroom lapsele vms..
38 on ikka väga noor iga, ära tee nüüd nalja..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 19:28; 04.06 19:49; 04.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lisaks tõesti juurde, et see “Kägu” 01.06. 22.36 annab ikka väga eksitavat informatsiooni. 8-10 “katkemist” 25-30 aastasena? Võimalik, et see oli tema isiklik tragöödia või on mul lihtsalt vedanud, aga midagi sellist pole küll kogenud. Oli kindel plaan, võtsime titeteo tegemisele ja sealt ta tuligi. Maksimaalselt nädal aktiivsemat “tööd” ja ei mingit “katkemist”. Kui järgmine “tsükkel” pidi algama, siis jäi see lihtsalt ära ja asi sai kuu aega hiljem ka kinnituse. Sündis terve ja ilus tütarlaps, kes on nüüd täisealiseks saanud.
Ja ma usun, et ka 48 aastasena võib naine rasestuda, kui mees ja naine on heas füüsilises vormis, järgivad tervislikke eluviise ning on seksuaalselt aktiivsed. Nii ma arvan ja ma ikka kipun väga sinnapoole, et tahaks veelkord emaks saada..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 19:28; 04.06 19:49; 04.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lisaks tõesti juurde, et see “Kägu” 01.06. 22.36 annab ikka väga eksitavat informatsiooni. 8-10 “katkemist” 25-30 aastasena? Võimalik, et see oli tema isiklik tragöödia või on mul lihtsalt vedanud, aga midagi sellist pole küll kogenud. Oli kindel plaan, võtsime titeteo tegemisele ja sealt ta tuligi. Maksimaalselt nädal aktiivsemat “tööd” ja ei mingit “katkemist”. Kui järgmine “tsükkel” pidi algama, siis jäi see lihtsalt ära ja asi sai kuu aega hiljem ka kinnituse. Sündis terve ja ilus tütarlaps, kes on nüüd täisealiseks saanud.
Ja ma usun, et ka 48 aastasena võib naine rasestuda, kui mees ja naine on heas füüsilises vormis, järgivad tervislikke eluviise ning on seksuaalselt aktiivsed. Nii ma arvan ja ma ikka kipun väga sinnapoole, et tahaks veelkord emaks saada..

Ma saadan teile tõsieluloo, noore inimese 11 katkemisest ja kuidas ta omale lõpuks 2 last sai. Ei need ei ole nalja ega välja mõeldud lood
23 aastaselt hakkas peale 35 sai lõpuks lapse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.06 22:36; 02.06 19:30; 03.06 13:34; 04.06 19:55; 04.06 19:59; 05.06 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 48 ja pean hetkel kindlat plaani veel üks laps saada. Kui siin foorumit lugeda, siis on päris hirmus mõelda, et see tundub ilmvõimatu. Keegi kirjutas, et last “tehakse” 8-13 aastat..
Võib olla on asi mehes või mehe ja naise eluviisis (sperma kvaliteedis), aga mina sain oma esimese soovitud lapse umbes nädalase “töö” järel – lihtsalt soovisime mehega last, valisime “õiged” päevad ja siis, noh, natuke aktiivsemalt tegutsesime.
Nüüd olen 48 ja elan ikka sama mehega koos, mul on kindel veendumus, et kui me last ikka väga tahame, siis ta tuleb ka. Ainuke kahtluseuss ongi selles, et kas vanus ei ole juba sünnitamiseks üle läinud. Mitte rasestumise, vaid emaks olemise mõttes..Et mingi “vanaema” sündroom lapsele vms..
38 on ikka väga noor iga, ära tee nüüd nalja..

38 ei ole nüüd ikka mingi väga noor lapse tegemiseks küll, mitte otseselt ka vana ega hilja. Jah temal pole see veel mingi katastroof ja lõik võimalik, aga 48, see on idiootsus, ebaaus lapse tuleviku suhtes ! Talle võib ju jääda ilus pangaarve, majad, autod. Aga tema nooruse kõige ilusam aeg, ülikooli lõpupeod, pere loomis rõõmud…neid pole tal kellegagi jagada. No andke aru ise endale!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.06 22:36; 02.06 19:30; 03.06 13:34; 04.06 19:55; 04.06 19:59; 05.06 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, ma ei saa aru. Kas te, naised, olete 48 aastaselt kõigele käega löönud? Et elu on läbi?
Millega te tegelete? Vaatate seebiseriaale ja ootate pensioni?
Ma olen 48, aga ma käin rullitamas, matkamas, kanuutamas, tegelen mägironimisega.. Tegeleme abikaasaga selle “vanainimese” asjaga kolm-neli korda nädalas, olen sale, terve ja aktiivne..
Mis mõttes “lapsel pole nooruspõlve” või ülikoolipidusid, mida vanematega jagada??
Kas te kavatsete kõik surnud olla 68 aastaselt? Päriselt ka olete nii optimistlikud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 19:28; 04.06 19:49; 04.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte surnud olla , aga mõne koha peal tuleb peaga mõelda! Ma olen ka praegu 41 ja üliaktivist, vihun maratone ja ultraid aga see ei tähenda , et 65 sama aktiivne saan olla, eriti kyi on veel laps 50 selt alles aastane, ega ikka vabalt ei käi rahvatantsu harjutamas , laulukooris või iga nädala lõppu jooksuüritustel, justkui ei võta rajale kaasa. Vaevalt ka alla 3a.ikka mägedesse või kanuusse kaasa pakid. Sa võid vehkida oma noorusliku olekuga aga organism teeb ikka oma töö, liigutused jäevad aeglasemaks, tõenäoliselt pole ka asju märkama 60a.-selt nii terav ja vaevalt see jalg ja suguelu ikka 40-ndate taktis edasi käib , nagu mainisid teiste surmani aastaks 68!
Pole ükski su tegu, mõte ja liigutus sama, ka mitte 40a. ja 50a., veel vähem 60a.ja 70a. !!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.06 22:36; 02.06 19:30; 03.06 13:34; 04.06 19:55; 04.06 19:59; 05.06 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 48 ja pean hetkel kindlat plaani veel üks laps saada. Kui siin foorumit lugeda, siis on päris hirmus mõelda, et see tundub ilmvõimatu. Keegi kirjutas, et last “tehakse” 8-13 aastat..
Võib olla on asi mehes või mehe ja naise eluviisis (sperma kvaliteedis), aga mina sain oma esimese soovitud lapse umbes nädalase “töö” järel – lihtsalt soovisime mehega last, valisime “õiged” päevad ja siis, noh, natuke aktiivsemalt tegutsesime.
Nüüd olen 48 ja elan ikka sama mehega koos, mul on kindel veendumus, et kui me last ikka väga tahame, siis ta tuleb ka. Ainuke kahtluseuss ongi selles, et kas vanus ei ole juba sünnitamiseks üle läinud. Mitte rasestumise, vaid emaks olemise mõttes..Et mingi “vanaema” sündroom lapsele vms..
38 on ikka väga noor iga, ära tee nüüd nalja..

Mõnel lapsel on isegi vanaema noorem kui sina emana. Mõtle ikka inimene, vanust sul ju on, loodetavasti on mõistus ka ikka järgi tulnud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 11:34; 09.08 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, ma ei saa aru. Kas te, naised, olete 48 aastaselt kõigele käega löönud? Et elu on läbi?
Millega te tegelete? Vaatate seebiseriaale ja ootate pensioni?
Ma olen 48, aga ma käin rullitamas, matkamas, kanuutamas, tegelen mägironimisega.. Tegeleme abikaasaga selle “vanainimese” asjaga kolm-neli korda nädalas, olen sale, terve ja aktiivne..
Mis mõttes “lapsel pole nooruspõlve” või ülikoolipidusid, mida vanematega jagada??
Kas te kavatsete kõik surnud olla 68 aastaselt? Päriselt ka olete nii optimistlikud?

Naiste puhul on menopaus üsna kriitiline hetk. Sellest alates ohustavad naisi senisest palju rohkem südame- ja veresoonkonna haigused jms. Kuna plaanid rasestuda, siis sul menopausi veel pole, aga see ei ole ka enam kaugel.
Ma ei ütle, et sina ei tohiks rasestuda proovida, aga mingiks ülioptimismiks 38aastasel ka enam põhjust ei ole – ikka tuleb kõik juba läbi mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hilises eas rasestumine ja sünnitamine lükkab menopausi tiba edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 11:03; 04.06 08:42; 08.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 38-aastane, imetamist lõpetamas (1x päevas laps sai veel rinnapiima) ja ebaregulaarsete päevadega.
Ise mõtlesin, et ega selliste ebaregulaarsete päevadega uueks rasestumiseks erilist lootust küll pole.

Oli jälle mingi paarikuuline ilma päevadeta periood, aga enesetunne hakkas imelikuks muutuma. Hmmmm! Test ei näidanud rasedust ja kahtlustasin, et ah, soovmõtlemine puha, kujutan raseduse tunnuseid endale lihtsalt ette. Panin siiski günekoloogile aja kinni. Selleks ajaks, kui vastuvõtule jõudsin, ütles arst emakat katsudes, et siin on seda rasedust juba tublisti 🙂 (10 nädalat oli, selgus).

Nii et see rasestumine on üks müstiline asi, ei pruugi hoolida neist asjaoludest (ebaregulaarsed päevad, vanus, imetamine) mis justkui kõik seda takistama peaksid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen hetkel 35 ja ausalt. Minu jaosk on juba see piir käes. Mötlen ka sellepeale et kui veel üks laps siis nüüd ja kohe aga peale 38 ei soovi enam. Kui panen sinna 20a otsa siis olen juba 58. Pole praegugi enam seda jaksu mis oli 21selt kui esimese lapse sain. Mul on neli last ja ausalt see neljas oli ikka raske nii raseduse kui ka järgnev aasta ehk öösiti üleval olemised jne. Nüüd mötlengi ise siin et kas teha veel üks pesamuna ja unistus täita . Samas kahtlen et kas ikka tahan enam seda teed läbida. Viimane laps sai mul just 2 ja nüüd ta ise juba toimetab ja on selle vörra lihtsam. Alata kõike otsast? Mõtlen ja mötlen ja otsust ei suuda langetada. imetlen neid naisi kes 40selt ja peale seda veel lapse saavad. Tublid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanus on väga erinev tunne inimestel. mõni saab oma esimese lapse alles 40 olles. tema jaoks ei ole piir käes. Kui 35 on 4 last, siis on igati mõistetev, et enam ei pruugi soovida. Pole ju võrreldav, ka 35 mõtled viiendale või 39 mõtled esimesele.

Aga teema algatajale ei oska midagi kosta. Sain oma teise lapse olles 39. Nüüd olen täitsapalju üle 40 ja ootan kolmandat. Mingeid vananemise tunnuseid pole olnud. Eks need ju algavad ka inimestel erineval ajal ja vanus ei ole sugugi mingi näitaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 14:24; 16.06 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt, et kui perekooli poleks külastanud, siis ei teakski, et rasestumine mõnedel nii keeruline ja aeganõudev on. Ise sain mõned päevad tagasi 41-aastaseks, rasedust alla 2-kuu. Rasestusin esimesel “katsel”. Nii ka eelnevate lasetega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kui palju sääraste isiklike kogemuste jagamisest abi on. Mina sain esimese lapse 36-aastaselt, teise 40-aastaselt. Esimese planeeritult (kuid loomulikult), teise kogemata meeldiva üllatusena. Suguvõsas on mitmeid põlvi olnud vanemaid sünnitajad.
Arvata võib, et see on väga individuaalne. Muidugi on huvitav teiste kogemuste kohta lugeda, aga mingeid üldistusi vist küll teha ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, ma ei saa aru. Kas te, naised, olete 48 aastaselt kõigele käega löönud? Et elu on läbi?
Millega te tegelete? Vaatate seebiseriaale ja ootate pensioni?
Ma olen 48, aga ma käin rullitamas, matkamas, kanuutamas, tegelen mägironimisega.. Tegeleme abikaasaga selle “vanainimese” asjaga kolm-neli korda nädalas, olen sale, terve ja aktiivne..
Mis mõttes “lapsel pole nooruspõlve” või ülikoolipidusid, mida vanematega jagada??
Kas te kavatsete kõik surnud olla 68 aastaselt? Päriselt ka olete nii optimistlikud?

See pole ju päris sama, kui rase olemine, beebi ja unetute öödega jahmerdamine, pärast töö-lasteaed jne rutiin ja tegemised. Võrdled täiesti võrreldamatuid asju. Kui beebi majas on, siis võtab see rullitamist, matkamist ja seksimist kõvasti vähemaks 😀

48-aastane peakski enda jaoks elama, sportima, reisima jne. See, et siis enam laste saamist mõistlikuks ei peeta, ei tähenda, et selles vanuses end juba maha matma peab. Kõigeks on lihtsalt oma aeg.

Mõistusega tuleb ikka asja võtta. Suurem osa 40+ vanuses naisi on aktiivsed ega kavatse 68-aastaselt surnud olla ega istu ka kodus seebikaid vahtides. Aga beebi ja hiljem väikelapsega tegelemine on midagi muud, kui oma lõbuks sportimine või vaba ja mõnus suhe mehega. Ja vaevalt, et 20-aastane noor selle üle väga õnnelik on, kui tema ema on 68 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.