Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Titetegu 48-aastaselt?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Titetegu 48-aastaselt?

Postitas:

Mina noorena olin ka seda meelt, et lapsed tuleb noorelt ära sünnitada ja elada tuleb koos lastega, mitte esmalt majani jõuda ja siis hakata lapsi planeerima. Ja mul oligi 20ndates 2 kerget rasedust ja sünnitust. Kuid et ma ikka mõistaksin ka vanemaid emmesid, siis olen nüüd 40+ olukorras, kus uus elukaaslane ja ühise lapse soov. never say never.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Eelmine aasta sündis 45 pluss emadele 27 last Eestis. Aastatel, kus polnud viljastusabi olemas, oli arv alla 10 iga aasta. See juba näitab, kui väikesed need shansid on..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta sündis 45 pluss emadele 27 last Eestis. Aastatel, kus polnud viljastusabi olemas, oli arv alla 10 iga aasta. See juba näitab, kui väikesed need shansid on..

Kaldun arvama, et need ikka kunstlikult viljastatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 22:08; 06.06 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt võib tegemist olla ka lihtsalt sünnitamise ea kasvamisega.
nt aastal 1992 oli vanuses 20-24 sünnitajaid 7223
2015 oli neid 1995

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 15:31; 05.06 17:10; 06.06 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt kõrvalepõige …
Huvitav, kuidas ühiskonnas kritiseeritakse naisi, kes tahavad lapsi keskmisest vanemas eas, aga ei käsitleta absoluutselt sama teemat meeste puhul. Ja kõigile on ometi teada, et mehed haigestuvad ja surevad palju varem kui naised.
Ehk et naised omavahel kisuvad end või ribadeks kakeldes selle üle, millal veel “tohib” sünnitada, kirjutavad murelikke foorumiteemasid, uurivad sõbrannade arvamust jne jne jne, samal ajal kui mehed täiesti süüdimatult teevad tittesid suvalises vanuses naistega. Ja kõik aktsepteerivad seda. Ulme! Keegi ei kirjuta et jeerum, vaata kui vana isa – kuidas ta läheb lasteaeda järgi või appikene, ei näegi oma lapse ülikooli lõpetamist ega lapselapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vanad inimesed ei tohikski lapse sünnitamist iseseisvalt otsustada, vaid peaksid läbi rääkima pere täiskasvanud lastega

Tule taevas appiiii!!!! Ja kuidas sa seda oma vaimusilmas nagu ette peaksid kujutama, seda nö loa küsimist laste käest? Võtad aga pereringi kokku ja küsid, et kuulge lapsed, mis te arvate, kas teie vanemad ikka seksida ka veel võivad? Või oleme selleks ka juba vanad. Jah mõni tunneb ennast vanana 48 aastaselt ja mõni tunneb ennast noorena.

Jah, arutasin teemat teismelise tütrega, et mis ta arvab, et kas on jaksu ja viitsimist mind aidata, kui ma peaks sünnitama veel ühe lapse. Pesamuna on kasvanud juba isata ja suuremad on olnud pisikese hoidmises ja kasvatamises suuresti abiks alates sünnist. Ja see teismeline arvab, et jah, võib küll, aga oli murest, et peatse ülikooli pärast on tal nüüd vähem aega. Nii lihtne see rääkimine ongi. Muuhulgas oli jutuks ka see, et kuna olen 40+ siis peaks vanemad õed ja vennad olema abiks juhuks, kui mind enam pole. Mis teismelisele tundus ka täiesti loomulik. Ok, elu teeb omad korrektiivid, aga valimisolek olla olemas ja abiks on ka väga oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te need paarkümmend aastat olite siis? Pikalt abielus, üks laps oli suur, mis takistas ikka normaalses vanuses 40+natuke veel teist last saada? Ma ei ole mingi noor, et see niiii hull vana tunduks, ise ka 40, aga 48 on beebi saamiseks ikka liiga vana. Kõige muu jaoks ei ole 🙂
Minu jaoks on 48a lapse planeerima hakkamine ikka liig, enam ei tahaks, pealegi kuna ei pruugi ikka õnnestuda ka nii kergesti. Muidugi on “küll ja küll” peresid, kus lapselapsed ja oma lapsed on peaaegu ühevanad, aga kas ikka on vaja. Kui titeisu silmad peast võtab (pigem arvan, et kui see pole liba, siis on see tühja pesa sündroom, ainuke laps on perest läinud), siis vast tütar saab varsti lapselapse/d, saad kantseldada nii et küll saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu teema. Spontaanse rasestumise võime vanuses 45+ a on haruldane ja vanuses 48 a üliharuldane. Isegi kehavälise viljastamise õnnestumise protsent on nullilähedane, kui just ei kasutata doonormunarakke. Võib ju teha mingeid suurejoonelisi plaane, aga nende realiseerumise tõenäosus on imeväike, et mitte öelda olematu.

Arst

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see naine üksi siia puutub, viimaste uuringute kohaselt just mehe vanus ja tervis on määravad. Plaanime last, minu vanus 39, mees saab 34.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Titetegu 48-aastaselt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.