Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedate jooga ITK-s

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedate jooga ITK-s

Postitas:

Kas olete käinud ja kuidas meeldib? Kas sinna võetakse ka mees kaasa või pigem mitte?

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ITKs vestlus-joogaringis. Kuna olen varem joogaga tegelenud ja ka muidu üsna sportlikus vormis, siis jäi see minu jaoks füüsiliselt natuke liiga lihtsaks. Samas oli mul rasedus sel hetkel alles 13 nädalat kestnud, ilmselt suurema rasedusega on raskem ennast seal liigutada. Juhendaja oli samas äärmiselt sümpaatne ja tund oli mõnus venitus ja võimlemine. Plaanin raseduse lõpupoole kindlasti tagasi minna. Regamislehel oli kirjas, et kestab 45 minutit aga tegelikult kestis 1,5 tundi. Ma ei tea, kas see oli ainult sel korral nii või tegelikult ongi tund pikem, kui kodukal märgitud. Meest minna sinna kaasa ei võtaks, oleks ilmselt väga ebamugav teistel pallikestel ja ka mehel endal:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin regulaarselt juba 12ndlst saati. Õnneks ma ei lootnudki, et see mind vormi ajab, pigem teeb see head seljale ja keha natuke lahtisemaks. Harjutuste ajal treenitakse ka vaagnapõhja, mis kindlasti abiks sünnitusel. Juhendaja on äärmiselt meeldiv inimene, keskkond on nii hea rahulik. Jagatakse oma rõõme ja vajadusel ka nõuandeid kui kodus lisaharjutusi vaja oleks.
Isiklikult olen harjunud käima õhtustel aegadel, sest peale joogat on olemine suht zen ja peale seda mõnus rahulik enesetunne, tore algus õhtuseks puhkuseks.
Seal jagatud info põhjal on naistel, kes regulaarselt käinud raseduse ajal, sünnitus kergemalt kulgenud – loodan et see peab paika. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedate jooga ITK-s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.