Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedate jooga ja hingamisharjutused

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Rasedate jooga ja hingamisharjutused

Postitas:

Tere! Kas keegi oskab soovitada/on käinud mõnes heas rasedate jooga tunnis (Tallinnas), kus tõesti õpetatakse õigesti hingama ja valmistatakse tulevasi emasi ette? Kas kellelgi on kogemusi ITK perekooli joogatundide ja sealsete treeneritega? Palun jagage kogemusi! Olen alles raseduse alguses, aga tahaksin juba valmistuma hakata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen minagi raseduse alguses ning läksin Artic sporti Moms Yoga tundi.Olen ühe korra käinud ning peale trenni oli olemine ülirahulik. Tegime hingamisharjutusi, erinevaid asendeid ning mõmisesime häälikuod.
Üks tund kestab 1.5h kuid meil läks isegi pikemalt, sest üks isa rääkis peale tundi enda nö sünnituskogemustest.

Väga mõnus ja pigem ka selline vestlusringi moodi kuna alguses ja lõpus räägib tunni läbiviija temale tähtsatest asjadest ning vastab küsimustele.

Infot leiad siit: http://www.arcticsport.ee/tallinn/lapseootel-emale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Ämmaemanduskeskus ja sealsed võimlemistunnid ning perekool.
Eelmist last sünnitades sain ka ämmaemandalt kiita, et teadlik sünnitaja:)
http://www.ammaemanduskeskus.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pelgulinna perekeskus, meelike on super synnituseks ettevalmistaja 🙂
hingad ja teed harjutusi strateegilistele kohtadele ja vestled 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese raseduse ajal käisin Pelgulinna Perekeskuses ja tagantjärgi mõeldes sealne jooga mulle ei sobinud. Vot, lihtsalt ei tekkinud seda õiget tunnet. Aga midagi paremat ei osanud tol ajal otsida ka.
Nüüd olen käinud ArcticSpordis ja tunne on tunnis hoopis midagi muud. Ka seletused harjutustele on kuidagi paremad.
Eks igaüks valib lõpuks ise aga soovitan ArctiSpordi Moms Yoga’t (või õigemini juhendajat Terje Tähet).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin rasedate joogas kesklinnas (Väike Päike), julgen soovitada küll: http://www.lasteklubi.ee/kesklinn.php?action=3&id=59

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimsis Pille Zuppingu juures, tunnid algasid just sellel nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen käinud http://www.paikesetants.ee/index.php/joogatunnid-beebiootel-naistele Päikesetantsu joogas. Ülle Lember viib läbi seda.

Lisaks käisin ka vabastava hingamise tundides, kokku vist 4 korda. Vat sellest oli küll kasu, väga eriline kogemus oli. Sain lahti oma hirmudest ja sünnitusel oskasin hingata.

Jooga puhul ma ei tea, käisin vist liiga ebajärjepidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma osalesin rasedate jooga 10ne osalisel kursusel. Väga mõnus, enda kodus murupeal tegin harjutusi siis kui tunne oli, et on sobiv hetk. Esimene kursuse tund oli tasuta. Mõned tunnid olid eriti lemmikud neid tegin mitmeid mitmeid kordi. Säästsin hulga raha ja aega. Õpetajaks väga asjalik ja põhjalik Merilin Tamme. Sünnitusel oli hingamisharjutustest palju abi.
Kursus ise siin https://www.hingeteekond.ee/kursused/rasedate-jooga/

P.S. Samu harjutusi hakkasin tegema ka peale sünnitust keha taastamiseks. Väga hästi sobisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles sellel alal tegutsev (ämmaemand), oskan soovitada juhendajate järgi. Terje Tähe, Ülle Lember ja Iren Laidma on kõik väga head ja sealt tulevad väga hästi ette valmistatud sünnitajad. Eriline oma ala tipp on muidugi Ülle Lember, kelle all kõik ülejäänud õppinud on sh paljud praegu tegutsevad ämmaemandad, kõik imetamisnõustajad jnejne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ITKs vestlus-joogaringis. Kuna olen varem joogaga tegelenud ja ka muidu üsna sportlikus vormis, siis jäi see minu jaoks füüsiliselt natuke liiga lihtsaks. Samas oli mul rasedus sel hetkel alles 13 nädalat kestnud, ilmselt suurema rasedusega on raskem ennast seal liigutada. Juhendaja oli samas äärmiselt sümpaatne ja tund oli mõnus venitus ja võimlemine. Plaanin raseduse lõpupoole kindlasti tagasi minna. Regamislehel oli kirjas, et kestab 45 minutit aga tegelikult kestis 1,5 tundi. Ma ei tea, kas see oli ainult sel korral nii või tegelikult ongi tund pikem, kui kodukal märgitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas itk-s valida
– rasedate jooga ja vestlusring või
-rasedate võimlemine ja vestlusring.
???

mis vahet neil on?

Mind ka huvitab. Võimlemine ja vestlusring tundub kuidagi defitsiitsem seal nende kalendris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedate jooga ja hingamisharjutused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.