Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedatele kleidid

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Rasedatele kleidid

Postitas:

Tere!

Kust olete teie tellinud rasedatele mõeldud kleite. Next, Asos… mis veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole kleite tellinud, aga vertbaudet.com püksid olid küll väga hea hinna-kvaliteedi suhtega. (Titeriided kah.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord pole spetskleite vajagi – mind on välja aidanud Seppälä Great Girls ning H&M’i Basic-sari, seal on mõnusad venivad trikotaažkleidid – hetkel küll valikus vaid laiupidi triibulised :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 13:50; 25.04 05:09; 29.04 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

e-bay. Jälgin,et asukoht oleks märgitud euroopa (poola, UK), siis on lootust ikka raseduse ajal, st nädala-kahega, kätte saada 😛

Kui mõtled,e t kvaliteet – rasedakleit eelduslikult ei peagi sul ju mitut hooaega vastu pidama 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M-is on ka müügil, kuigi kallid on kui just allahinnatud tooteid ei vaata. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 07:39; 25.04 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M-is on ka müügil, kuigi kallid on kui just allahinnatud tooteid ei vaata. ????

Ma isiklikult olen just H&M RASEDAosakonnas pettunud – kehvad mudelid. Ma olen rasedana leidnud mugavaid ja ilusaid asju pigem tavaosakonnast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 13:50; 25.04 05:09; 29.04 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M-is on ka müügil, kuigi kallid on kui just allahinnatud tooteid ei vaata.

Ma isiklikult olen just H&M RASEDAosakonnas pettunud – kehvad mudelid. Ma olen rasedana leidnud mugavaid ja ilusaid asju pigem tavaosakonnast.

Jah, rasedus on väike periood, kus tegelikult ei peaks raha raiskama kallitele rasedate riietele. Riideid saab osta tavaosakonnast, valik on suur ja lai, erinevad lõiked.
Mina näiteks olen ostnud H&Mist ühe kleidi ja pluusi, mõlemaga olen väga rahul, ülejäänud riided olen ostnud tavaosakonnast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 07:39; 25.04 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leiaks häid ja mugavaid rasedaretuuse? Pikemale kasvule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedaretuuse sain küll H&Mist, muud spets rasedariietust ma ei ostnudki, sest tõesti, iga trikotaažist kleit või pluus ajab asja ära. Mingi seelikujupats veel retuusidele viisakuse mõttes peale ja ongi korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 15:38; 28.04 21:06; 29.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedaretuuse sain küll H&Mist, muud spets rasedariietust ma ei ostnudki, sest tõesti, iga trikotaažist kleit või pluus ajab asja ära. Mingi seelikujupats veel retuusidele viisakuse mõttes peale ja ongi korras.

Eks see sõltub ilmselt inimesest. Ma pean tööl viisakas ja korrektne välja nägema ja pean teatud riideid siiski spetsiaalselt ostma ja mitte odavaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 16:32; 29.04 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedaretuuse sain küll H&Mist, muud spets rasedariietust ma ei ostnudki, sest tõesti, iga trikotaažist kleit või pluus ajab asja ära. Mingi seelikujupats veel retuusidele viisakuse mõttes peale ja ongi korras.

Eks see sõltub ilmselt inimesest. Ma pean tööl viisakas ja korrektne välja nägema ja pean teatud riideid siiski spetsiaalselt ostma ja mitte odavaid.

Nojah, mina olen kõigest õpetaja, nii et viisakas džemper ja põlvini trikotaažseelik sobisid hästi (ja sain veel kunstiõpetajalt ilusa riietuse eest komplimendi :P).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 15:38; 28.04 21:06; 29.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan kontoris ning sealgi läheb rohkem vaja ajusi. Aga eks tööandja siis ostab sulle need riided, kui nii väga soovib, et oleksid kallilt riietatult. Tööandja ei saa nõuda, et sul mingi kallid riided seljas, kui ise neid kinni ei maksa. Loomulikult igas ettevõttes peab olema korrektse välimusega, aga ilusti ja viisakalt saab ka riietuda mitte nii ,, kallite´´ riietega. Palgati sind su ajude ja teadmiste pärast või hoopis su välimuse pärast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See soovitus ei sobi suverasedatele aga kevad/sügishooajaks-talveks on väga head kootud kleidid ja seelikud Norrisonilt – näevad kontorikõlbulikud välja ja samas on väga mugavad. Nendega käin tööl.
Kõige hullem häda on pükstega – enamus lõikeid (ka kalleid) rõhuvad istudes ebamugavalt alakõhule. Mugavuse mõttes oleks retuusid parimad kuid jällegi – igas kontoris pole need vastuvõetavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 13:50; 25.04 05:09; 29.04 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan kontoris ning sealgi läheb rohkem vaja ajusi. Aga eks tööandja siis ostab sulle need riided, kui nii väga soovib, et oleksid kallilt riietatult. Tööandja ei saa nõuda, et sul mingi kallid riided seljas, kui ise neid kinni ei maksa. Loomulikult igas ettevõttes peab olema korrektse välimusega, aga ilusti ja viisakalt saab ka riietuda mitte nii ,, kallite´´ riietega. Palgati sind su ajude ja teadmiste pärast või hoopis su välimuse pärast?

Mu ajudest ei ole ettevõttel kasu, kui retuusides kliendi juurde ilmun:)
Tööandja maksab mulle piisavalt palka, et saaksin kvaliteetseid riideid osta. Ei pea loomulikult kallid olema, aga paraku HM ei aja asja ära enamasti.
See polnud mõeldud halvustavalt, vaid vastuseks sellele, kes arvas, et kalleid riideid ei ole mõneks kuuks vaja osta. Vahel on vaja, seega ka nõuanded on oodatud, kust saab kvaliteetseid kleite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 16:32; 29.04 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab see klient sul siis nii aru, kas sul on jalas rasedaretuusid või lihtsalt mustad sukkpüksid? Mina kandsingi rasedaretuuse tööl sukkpükste asemel. Peal, nagu mainitud, venivast materjalist seelik ja selle peal viisakas džemper. Mõlema viimase riietusesemega käin siiani (laps 2a vana), seega “ainult mõneks kuuks” (rohkem küll pooleks aastaks) olidki ostetud vaid need H&M rasedaretuusid.

Ka minu meelest enamus pükse rõhuvad ikkagi kõhule, tee mis tahad. Seepärast, kuigi muidu olen pigem püksikandja, olen ma raseduste ajal seelikutele üle läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 15:38; 28.04 21:06; 29.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedate riided istuvad seljas ikka hoopis teisiti 🙂
Mina ostsin siit: http://9kuud.ee/et/uleriided/kleidid.html.
Hetkel hoian silma peal veel:
http://relaxmom.ee/ee/clothes-for-pregnant/skirts-dresses.html
http://emmebeebi.ee/tootekategooria/rasedate-riided/rasedate-kleidid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedatele kleidid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.