Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja nälg

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasedus ja nälg

Postitas:

Hey! Olen teist korda rase- esimene laps on 11-kuune ja praegune rasedus umbes 8 nädalat.. mul on viimased 2 nädalat olnud hommikust õhtuni tohutult halb ja iiveldab.. näksimine aitab, sed tühja kõhuga on asi poole hullem. Aga mul reaalselt ongi nii, et kui söön hommikul putru,muna vms, siis tunni pärast on meeletu nälg- kõht täitsa koriseb. Ei mäleta, et eelneva raseduse alguses oleks nii olnud, et koguaeg sööks.. kuidas teil? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 08:23; 01.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka esimesel kolmandikul suur näljatunne ning näljasena olla oli vilets, kuna iiveldus suurenes ja peale selle lõi vererõhu alla, nii et iiveldusest ja madalast vererõhust tuli nõrkustune ja pearinglus.

Mind aitas see, kui sõin liha – liha oli ainus asi, mis võttis näljatunde veidi pikemaks ajaks ära, hoidis kõhu täis. Külmkapis oli kogu aeg mingi liharoog varuks ning iga kord, kui sõin (vähemalt 4k päevas), sõin ka liha. Puder, sepik jm. teraviljatoit (koos lihaga) oli ka okei. Vesine toit, nagu hautataud juurviljad, oli mulle täiesti vastik, ajas nagu veel vesisemaks ja näljasemaks olemise.
Kui kolmandik läbi, hakkasin jälle juurvilja ka sööma, siis ei tundunud juurvili enam nii vesine ja vastik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis putru sööd? kindlasti ära söö mingeid kiirputrusid, need ei täidagi kõhtu.

Pudru sisse pane võid, et oleks toekam. Söö banaani, mina nt lõikan pudru sisse, väga meeldib ja puder kohe toekam. Võid ju ka pudru kõrvale võileiba teha, ega võileib siis patt pole. Ja eelista just leiba.

Rasedused on erinevad. Minul mõlema rasedusega meeletu nälg. teisega oli olukord muidugi raskem, sest kodus oli ka 1a3-4k laps (vanusevahe tuli 2 a) ja nö halva eeskujuna ei tahtnud koguaeg midagi süüa (isegi kui see oleks porgand). Mõnikord kui laps oli mänguhoos, tegin endale salaja võileiva ja siis käisin teises toas seda hammustamas 😛

Hoopis keerulisemad olid lood väsimusega, ei saanud ju salaja teises toas magamas käia 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kohutav nälg. Ja teine rasedus. Esimesga kuidagi suutsin tublimini hoida ennast ja motiveerida ikka paremini toituma. Nüüd esimese lapsega ka nii palju tegemist: et ei ole aga ka korralikult endale süüa teha ja kuidagi rohkem suva. Nii jubedalt kui see ka ei kõla.

Ja absoluutselt kõikeeee sööks ja koguaeg. Täitmatuu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis putru sööd? kindlasti ära söö mingeid kiirputrusid, need ei täidagi kõhtu.

Pudru sisse pane võid, et oleks toekam. Söö banaani, mina nt lõikan pudru sisse, väga meeldib ja puder kohe toekam. Võid ju ka pudru kõrvale võileiba teha, ega võileib siis patt pole. Ja eelista just leiba.

Rasedused on erinevad. Minul mõlema rasedusega meeletu nälg. teisega oli olukord muidugi raskem, sest kodus oli ka 1a3-4k laps (vanusevahe tuli 2 a) ja nö halva eeskujuna ei tahtnud koguaeg midagi süüa (isegi kui see oleks porgand). Mõnikord kui laps oli mänguhoos, tegin endale salaja võileiva ja siis käisin teises toas seda hammustamas ????

Hoopis keerulisemad olid lood väsimusega, ei saanud ju salaja teises toas magamas käia ????

Söön tatra, neljavilja, mannaputru. Ei ole kiirpudrud 🙂 Lisan alati palju võid või moosi ja kõrvale teengi vahest võiku ???? Avastasin, et max 2tunni tagant pean sööma, muidu lisandub iiveldusele ja jôuetusele ka kätevärin ja tohutu nõrkus. Hetkel on 10+4 niiet mitu head nädalat veel meeletuid kannatusi ????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 08:23; 01.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja nälg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.