Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasedus kuid mitte rasedus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: rasedus kuid mitte rasedus

Postitas:

Tere,

Mul tekkis endal selline mure ja ei saa nüüd seda muret kuidagi peast välja ja aind mõtlengi selle peale. Mure siis selline et olin paar päeva tagasi vahekorras oma poisiga ( 23.04.17) ja päevad peaksid mul hakkama (01.05.17). Kui me olime temaga koguaeg vahekorras olnud siis olime pidevalt kasutanud kondoomi, kuid üks kord ta pakkus mulle ilma kondoomita vahekorda, ma ütlesin okei siis ja see vahekord kestis maksimaalselt 3min sest ma ütlesin talle et äkki lõpetame igaksjuhuks et pole lapse jaoks veel valmis. Nüüd ma aind mõtlengi sellest et kas tal oli see eelsperma ära olnud sellel ajal kui vahekord oli ja olen palju sellest lugenud et eelspermast võib ka rasedaks jääda, kuid ma pole selleks rasendumiseks ÜLDSE valmis. Endal on kõik tervise praegu hästi, vahest mingi NÕRK kõhus torkimine toimib kuid kõik muu on normaalne.

Palun kas saaksite aidata näiteks ja öelda kas tegemist on rasedusega või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et kui Sa seksid ilma kaitsevahendita, siis Sa pead olema alati valmis ka võimaluseks, et jääd rasedaks. Kui Sa selleks ÜLDSE valmis ei ole, siis kasuta kondoomi, või veel kindlam- beebipille. Siit ei saa keegi öelda, kas Sa oled hetkel rase või mitte, aga selle jaoks on apteegis rasedustest olemas. Kui päevad hilinevad, siis teed selle ja saadki teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul peaks päevad hakkama 1. mail, siis oli sul suure tõenäosusega ovulatsioon 23ndaks juba ammu ära (16-19 aprill). Munarakk on viljastumisvõimeline maksimaalselt 24h pärast ovulatsiooni seega sinu puhul max 20nda aprillini. Mitmed varajased rasedussümptomid (tundlikud rinnad, torked kõhus jne) on samad, mis kaasnevad ka PMSiga nii et suure tõenäosusega sa ei ole rase. Mina muretseks pigem suguhaiguste osas, kui just su partner ei toonud sulle meditsiinilist tõendit, et tal pole midagi. Kaitsmata vahekord võiks olla natuke rohkem siiski läbi mõeldud kui et lihtsalt – proovime

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõenäosusega sa siiski ei ole rase. Teinekord lihtsalt kasutage ikka kondoomi või hakka võtma beebipille vms muid rasestumisvastaseid vahendeid, kui sa ÜLDSE selleks RASENDUMISEKS valmis ei ole!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasedus kuid mitte rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.