Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rasedusblogid

Postitas:

kas keegi oskab soovitada mõnd head, st hästiloetavat, mõnusasti kirjutatud, avameelset rasedusblogi? eriti hea, kui see oleks hiljuti alguse saanud. tunnen hetkel, et tahaks ühele või paarile taolisele hakata kaasa elama enda värske raseduse kõrvalt ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://uuselublogi.squarespace.com/

Ma leidsin ainult sellise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ise ei tahaks kirjutada? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hihii, ise kirjutan kah, aga salapäevikut isiklikuks tarbeks ???? minus endas ei ole vist piisavalt seda eksponeerimisvajadust või heas mõttes edevust, aga paljudes ju on ja nende jaoks ongi minusugused tänulikud tarbijad.
aitäh, uurin seda uuselublogi. leidsin ise vahepeal sellise nagu lilli blogi, ta juba kevadest ootaja, minust 4 kuud ees rasedusega, aga põnev ikka kaasa elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole vist mõnusalt kirjutatud, kirjutan nii nagu elu on: ***enesereklaam eemaldatud, järgmine link tähendab blokeerimist/moderaator***

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel üks leid, ehkki ei tea, kas see blogi raseduseteemaga väga jätkab, sest alles esimene sissekanne sel teemal, muidu on reisiblogija. seiklusjutud.blogspot.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OI 🙂

UusEluBlogi on täitsa minu blogi 🙂
Lahe, et see on mõne kaasrasedani jõudnud.
Ma hakkasin seda kirjutama tegelikult nö vaba aja täiustamiseks endale ja mõtlesin, et kui keegi leiab tee selleni, siis leiab.
Loodan, et nii mõnigi teist saab kaasa ka mõelda nende teemadega 🙂
Varsti juba tulebki uus postitus Nahaprobleemidest raseduse ajal 😀

Ma proovisin foorumites alguses ka käia, aga neid grupivestluseid on niigi igapäevaselt nii palju, et ei jõua kõiki vastuseid jne koguaeg jälgida 😀 Mõnikord tahaks lihtsalt küsimust ja vastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tubli, mmmaimu! lugejad ootavad sagedasi sissekandeid ????
ma ei viitsi beebiootajate fb-grupiga liituda, seal kipub liiga palju inimesi ja infot olema. ei jaksa saja võõra inimese eluga kursis püsida ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel üks leid, ehkki ei tea, kas see blogi raseduseteemaga väga jätkab, sest alles esimene sissekanne sel teemal, muidu on reisiblogija. seiklusjutud.blogspot.com

Ma loen seiklusjutte juba aastaid, samuti just avastasin, et tema ka rase nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna õhtul üritan postituse üles saada. Ega siin kirjutamine esiplaanile ei saa jääda vel. Rase küll, aga peenrad vajavad rohimist ja kodud koristamist ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lugesin vaidmekaks.blogspot.com aga nüüd ta sünnitanud juba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.