Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse esmane visiit

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Raseduse esmane visiit

Postitas:

Tere armsad foorumi külastajad!

Olen 4nädalat rase ja panin just hetk tagasi omale esmase visiidi arsti juurde. Sain omale arsti nimega Siiri Arming. Ei teadnud sellest naisest midagi. Nüüd aga googeldasin seda arsti ja oi kui negatiivset tagasisidet on ta saanud. Nüüd ongi küsimus kas arst Siiri Arming on tõesti nii jube nagu väidetakse? Palun andke nõu, kes on temaga kokku puutunud. Kas peaks arsti vahetama? Ise pooldan sõbralikku suhtumist aga see arst pidi väga kalk olema 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole otseselt vastus küsimusele, kuid nt minu perearsti kohta on ka negatiivseid kommentaare, sama oli ka günekoloogide kohta, kelle juures olen käinud.
Kalkus jms iseloomujooned on minu arvates subjektiivsed ja kui konkreetse arsti kohta just palju negatiivset just ravioskuse osas pole, siis mina julgeksin riskida ja vastuvõtule minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juhtus samamoodi, panin aja ära ja siis googeldasin. Otsutasin ikka oma kogemuse saada. Kui tõesti ei sobi, siis mõtlen edasi. Küll pole hetkel hea enesetunne seda kohtumist oodata. Kui kellegelgi kogemust jagada, oleksin samuti huvitatud. Ma artile alles märtsi keskel. Millal sul endal aeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 2012a halb kogemus. Tekkisid alakehavalud ning pidamatus. Käisin perearstil, perearst tegi analüüsid – ei leidnud midagi, arvas, et naisteasjades on põletik. Suunas edasi naistearstile. Sain aja Armingu juurde. Ootasin 2 kuud pidevate valudega (ja piss jooksis regulaarselt mööda säärt alla) seda arstiaega. Lõpuks sel päeval kui läksin, siis tal arvuti ei töötanud. Sain sõimata, et miks ma sinna üldse ronin (tuleb ju hoopis uroloogile minna, kuigi mul oli perearstilt saadud suunamine just naistearstile) ja kas ma ei saa aru, et ilma töötava arvutita on läbivaatust võimatu teha? Ühesõnaga, saatis mu otse kabinetist erakorralisse vastuvõttu (et vaadaku nemad, mida minuga peale hakkavad). Seal saadi läbivaatus ära teha, sain ravi ja valud kadusid. Ühesõnaga – minul temaga klappi ei tekkinud.
Olen ka teiste arstide juures käinud – nii mõnelgi on negatiivne tagasiside. Samas kogemused teistega on positiivsed – olen abi saanud ja tervisehädad on välja ravitud. Mõni tõesti pead ei silita ega kätt hoia (mul pole seda vajagi), aga niimoodi nägu täis sõimatud ja seejärel uksest välja tõstetud – seda pole mujal juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud kunagi, ei mäleta et midagi erilist teistmoodi oleks. Ega günekoloog suunab su nagunii ämmaemanda juurde ja kõik. Ma ei saa aru mis sellest günekoloogist karta. Ilmselt võib sul näo täis sõimata selle eest, et 4 ndl rasedusega omale nr panid, sest UH ei näita siis midagi ja nad ei saa sinuga midagi peale hakata. Teevad ilmselt veretesti aga ka seal võib olla näit liiga madal et üldse öelda, kui suur see rasedus on ja kas loode kasvab ilusti. Aga üldiselt nad peaks tel teel küsima, et rasedusega arvele ja siis panema ise nr natuke kaugemale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:59; 24.02 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg on mul 21.märtsil ja ma olen ikka nii kahevahel kas minna ta juurde ning samamoodi saada kogemus või vaheta välja arst välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siisiki ma teadsin, et nii vara arstile ei minda ega ma loll pole, lihtsalt enda kindluse mõttes panin varakult aja kinni. Arst alles märtsi lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin see loll, kes omale nr pani ja nõudis kohe, pm 4 nädalaga, sest tundsin et lähen lihtsalt peast lolliks, kui arst ei vaata üle ja ei ütle et kõik korras on. Natuke laiutati käsi, muud hullu polnud. Enamus tagasisidest on sünnitajatelt, sünnitama minnes kaaluks tõesti, sest siis oled väga haavatavas ja abitus seisundis. Arvele võtmine ei ole küll midagi muud, kui suunatakse verd võtma ja määratakse ämmaemand jms. Seal võid sa sellele arstile keskmist sõrme ka näidata, kui sind rünnatakse, sünnitajal ei ole jõudu samal ajal veel arstiga ka võidelda. Seega ma ei kardaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:59; 24.02 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on väga individuaalne, minu õde pani ka aja ning arvas, et arvutuste järgi siis juba üheksas nädal, tuli välja aga, et seitsmes ja sai sõimata mõnusalt. Selle eest sai ka sõimata, et täpselt oma menstruatsioonide pikkusi ei tea, sõimati lolliks jne. Ühesõnaga mõni arst on lihtsalt vastik ja teine ei ole, kunagi ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse esmane visiit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.