Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse katkemise oht ja Duphastoni kõrvaltoimed

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: raseduse katkemise oht ja Duphastoni kõrvaltoimed

Postitas:

Eile hommikul hakkasin võtma Duphastoni ja alates eilsest õhtust tunnen end väga halvasti: pea käib ringi, käed värisevad, asjad kukkuvad käest,jne, jne. Kas see on Duphastoni võtmisel tavaline? Ei tea mida teha, sest minu arst täna vastu ei võta. Kas võtta edasi Duphastoni või mitte? Veritsus on muidu lõppenud. Olen kodus kahekesi väikse lapsega ja kardan, et võin minestada vms, nii halb on olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:46; 05.06 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ära ikka siinsete soovituste järgi ka käituma hakka – helista oma arstile, näiteks kohe ja küsi nõu;).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa oma vererõhku oled mõõtnud?
aga mina sõin ka duphastoni raseduse alguse poole ja ei old mul mingeid kõrvalmõjusid, õnneks.
aga käte värin jne on hiljem old kui pole söönud ja veresuhkur ja rõhk paigast ära on old

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa oma vererõhku oled mõõtnud?
aga mina sõin ka duphastoni raseduse alguse poole ja ei old mul mingeid kõrvalmõjusid, õnneks.
aga käte värin jne on hiljem old kui pole söönud ja veresuhkur ja rõhk paigast ära on old

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt loe läbi Duphastoni infoleht (mida sa ilmselt veel teinud ei ole). Selliseid kõrvaltoimeid seal märgitud ei ole, kuid see ei tähenda, et need ei võiks sinul olla. Üldiselt on Duphaston kergesti talutav ja ka teiste ravimitega samaaegsel tarvitamisel ei ole kõrvalmõjusid teada.

Kui sinu arst (eeldan, et pead silmas naistearsti) täna vastu ei võta, siis on võimalik helistada naistekliiniku valveämmaemandale või ka valvearstile. Nt. ITK registratuuri helistades ühendatakse valvearstiga, kui oma arst sel päeval vastu ei võta.

Ehk oled lihtsalt kehvemini maganud, pole piisavalt vedelikku tarbinud? Joo piisavalt puhast vett, mine värske õhu kätte, söö korralikult. See tundub pigem kerge ärevushäirena kui Duphastonist tingitud kõrvalmõjuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka mina tarvitan duphi ja mul pole midagi viga
asi on muus
naq siin eelnevad on kirjutanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki on sul hemoglobiin madal? või siis tõesti madal veresuhkur?
võtan ise ka duphi, kuid mul pole midagi viga. pea on natsa ringi käinud, aga see on raseduse ajal tavaline. sellist tunnet, et minestan, pole küll olnud. mul läheb see suht kohe üle ka.
infolehes pole ka midagi sellist kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Aitäh vastajatele! Täitsa imelik asi, käisin lapsega õues ära ja nüüd on enesetunne täiesti super. Ju siis oli värske õhu puudus:) Ja hommikul mõtlesin, et annan otsad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:46; 05.06 11:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse katkemise oht ja Duphastoni kõrvaltoimed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.