Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rasedusega haigusleht

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedusega haigusleht

Postitas:

Tere!
Mul on 1,5 töökohta, hetkel 14 nädalat rasedust. Täiskohas koormus suur, otsene ülemus pakub, et ma võtaks lehe ja nad maksavad vahe kinni kuna kergemat tööd pakkuda pole. Küsimus on- kas ma samal ajal võin töötada teise poole koha peal kus on koormus väga madal. Palk sama. Tavalise haiguslehega ei või- seda ma tean. Äkki keegi targem kommenteeriks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 23:58; 21.04 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühes kohas töö rasedale ei sobi, siis aitabki leht “üleviimine kergemale tööle”. See on ainus leht, mis lubab samal ajal ka töötada(kui muu töö, töö teises kohas vms sobib).
Tavaline haigusleht ega ka rasedana leht “haigestumine või vigastus rasedana) ei luba samal ajal töötada.

Ongi nii, et samal ajal oled sellel lehel “üleviimine….” aga sobivas kohas töötad ja saad palka.
Kui pisutki töötad ja palka saad, siis Haigekassa maksab lisaks nii, et kokku (tööandja(te) makstu+Haigekassa makstu) saad 100% eelmise aasta keskmisest. Kui üldse ei tööta vaid oled ainult lehel, saad 70%.
Mõlemad(st ka selle lehega Haigekassa makstu erandina) lähevad VH arvestusse, kui VH peaks olema 2017.a alusel(dekreedi algus mitte enne 14.08.2017).

Leht on pidev st iga u 30p järel jätkuleht, kuni dekreedini. Rsp-le(dekreeti) tuleb sel juhul minna 70p enne tähtaega ja kõigist töökohtadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super, aitähh! Seda ma tahtsiingi teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 23:58; 21.04 15:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rasedusega haigusleht

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.