Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine, kui sõin Yaz’i pille

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasestumine, kui sõin Yaz’i pille

Postitas:

Tere! Olen 2 kuud söònud pille, kuid juba eelmise kuu lõpupoole muutus enesetunne kehvaks. iga teistmoodi lõhn ajas kohe iiveldama, kuid nüüd paar nädalat on ka ilma lõhnadeta iiveldanud, ka öösel. Kõht on punnitanud ja valulik olnud. otsustasin teha varajase rasedustesti, sinna tuli väga õrn triip. kahe esimese lapsega tuli ka õrn triip, kuid siiski ikka tumedam.
on siin veel sellise kogemusega naisi, kes pille tarvitades on ikkagi rasestunud? minu jaoks tundub see nii uskumatu ja vahepeal mõtlen, et ehk kujutan ette.. kuid olles sünnitanud 3 last, on need raseduse tunnused nii äratuntavad ja nii samasugused..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, sa oled ainuke inimene terves perekoolis, kes on pillide kasutamise ajal rasestunud.
Oota ära aeg, millal päevad peaksid hakkama ja selleks ajaks peaks testil triip ikka tumedam olema:) või mine tee vereteste:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda jäin rasedaks siis kui võtsin pille. Enam ei mäleta, kas need olid Yasminelle või Jeanine. Olin neid ka selleks hetkeks mõned kuud võtnud ja rasedusest sain teada, kui rasedust oli juba 8 nädalat. Sellest rasedusest siis sündisid kaksikud. (10aastat tagasi)
Edaspidi ikka põdesin pillide kasutamist ja kuna mingi hetk pillid enam tsüklit korras ei hoidnud, siis arst iga natukese aja tagant vahetas pille. Organism väidetavalt harjus hormooniga ära ja rasestumisvastane toime vähenes. Mingi hetk hakkasin plaastreid kasutama. Plaastritega suutsin 2 korda rasedaks jääda, aga mõlemad rasedused katkesid ise.
Arsti sõnul enamus rasedusi pillide/plaastrite ajal on siiski seotud vale kasutamisega, aga variant on ka see, et naiste füsioloogia on erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine, kui sõin Yaz’i pille

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.