Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastaste pillide võtmise lõpetamisel kõrvalnähud?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasestumisvastaste pillide võtmise lõpetamisel kõrvalnähud?

Postitas:

Mul ei ole vaja enam pille võtta, aga kardan ka lõpetamist. Pille olen võtnud viimased 6 aastat. Olen vahelduvalt depressiivne, aga pole üldse kindel kas sel on pillidega seos. Selles ei saa kindel olla, et peale pillidega lõpetamist saan parema hingeelu. Päevad on muutunud minimaalseks pillide toimel, neid peaaegu polegi. Kuna päevi pole, siis olen kulutanud suure summa rasedustestidele, et ikka kindel olla et rase pole. (Sest üks laps on meill pillide võtmise ajal eostatud)
Aga nüüd ei ole enam praktilist vajadust pille võtta. Mulle ei meeldi äärmused, leian et päevade puudumine pillide toimel on ikka imelik. Keha on hormoonide mõju all. Aga ma ei ihka ka seda vereuputust mis naturaalsete päevadega kaasas käib.
Ja lõpuks mu kõige suurem kartus – näonahk. Kardan, et mu pillide võtmisest stabiilne näonahk muutub vinniliseks. Mitte kogu aeg, aga vahest ilmuvad nõmedad vinnid.
Kuidas teil on läinud pillidega lõpparve tegemine?
Palun kirjutage nii negatiivsetest kui ka positiivsetest muutustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+ vinnidele näos, tulid juurde ka vinnid seljal. Kaalu tuli juurde + juuksed läksid rasvaseks. Rohke seksiisu tuli tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ca aasta aega näo- ja seljanahk üpris kole, kaalust võtsin alla ja seksiisu tuli tagasi (muus osas ka tuli energiat juurde). Nüüd on nahk ka korras.
Päevadega midagi hullu ei juhtunud, mõned kuud oli ebaregulaarne ja nüüd on pms rohkem tuntav kui varem.

Uuesti pille kindlasti võtma ei hakka – jube mõelda isegi, et nii kaua neid sõin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastaste pillide võtmise lõpetamisel kõrvalnähud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.