Esileht Ilu ja tervis ravi juuste väljalangemise vastu

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: ravi juuste väljalangemise vastu

Postitas:

Kas võiksite jagada, kuidas olete leidnud abi juuste väljalangemise vastu.
Peale sünnitust ja imetamist juuksed on muutunud nii hõredaks ja kukuvad välja.
Mis selle vastu aitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahendeid või meetodeid ise oled hetkel kasutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin 1 kuuri juuste-, naha- ja küünte vitamiine. Väga hästi aitas, samuti määrin juuksejuuri Cutrin Bio+ Energen Seerumiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juuksur soovitas rosmariiniõli kasutada, lisa ¨ampooni hulka ja pese nagu tavaliselt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas see ka juuste väljalangemise vastu tõeliselt aitab, aga siiski kidan ka ühte toodet. Mul endal on juustega kõik korras, aga mehel nagu tihti keskealistel meestel, juustepiir taganeb vaikselt. Ostsin talle ühe vene shampooni ja palsami, Vanaema Agafja retseptid sarjast. Mõeldud juuste väljalangemise takistamiseks.
Mees siiski seda kasutama ei hakanud, tema on mugav, ikka mingi shampoon ja palsam 2in1 toode pähe ja pestud. Hakkasin siis ise selle vanaema Agafja shampooniga pesema. Ja nii hea on! Kunagi oli mul ka üks vanaema Agafja shampoon ja palsam, leivaga, rasvastele juustele mõeldud. See oli ka väga hea!
Mida see Agafja teeb siis? Esiteks ta on väga mõnusa lõhnaga:) Teiseks sellega pestes jäävad juuksed pikemaks ajaks puhtaks. Mul on paksud rasvased juuksed. Kasutan ka üht Syossi värvitud juuste shampooni vaheldumisi Agafjaga. Kui pesen Syossiga, on juba järgmise päeva õhtuks juuksed peadligi ja kuhugi peole enam ei läheks niiviisi. Agafja tootega on järgmisel päeval juuksed veel täitsa ilusad.
Seda küll, et kui Syossi palsam jätab juuksed libedaks ja kergesti kammitavaks, siis Agafja palsam nii ei tee. Juuksed on nagu takusemad ja pole nii kergesti kammitavad. Aga see on väike mure, peaasi, et püsivad kauem puhtad.
Aga vaat selle kohta, kas see toode ka juuste väljalangemise vastu aitab, ei oska midagi öelda, sest mul sellega probleemi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka imestan, et sellist asja ei teata… aga kuskil selle aja paiku kui laps on 4-kuune hakkavadki langema välja need juuksed, mis raseduse ajal peas püsisid. See, et juukseid langeb, on normaalne. Ainult, et siis tuleb korraga see ports, mis muidu oleks pikema aja peale tulnud.
See on hormonaalne!!!!
Ükskõik mis sa teed, vahet ei ole. Mingi aeg lõppeb juuste välja langemine iseenesest. Kiilakaks keegi ei jää, pole kuulnud küll. Osadel on suisa hõredad laigud tekkinud aga kuna inimesel ikkagi juukseid kasvab kogu aeg, siis on ka need kadunud.
Kui sa mind ei usu ja krt teab mida sisse tahad võtta või peale määrida siis anna minna. Võid ka siin beebi teemas otsingut kasutada.
Või siis usu mind:) See läheb üle.

kahe lapse ema (kaks korda peaaegu kiilakas olnud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise raseduse aegus hakkas langema juukseid välja(ka selle) Pärast lapse sündi hakkasin kasutama platsentatooteid PlacentActiv vms. Kasutan siiani aeg ajalt ja väga head tooted.

Juuste väljalangemist pole vaja takistada see ongi hormoonidest aga saab turgutada juuste juurdekasu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka aeg-ajalt selline häda olnud. Kui ei ole rasedusjärgne hormonaalne väljalangemine(mis on normaalne, lõpeb kiirelt ja mida eis aa peatada), siis on väga hea toode Nioxon. Saab juuksurisalongidest, komplektis ¨ampoon, palsam ja mingi peanaha masseerimise vedelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin 3 kuud Merzi dra¸eesid (nahk, juuksed, küüned) ja sain oma juuksed täies hiilguses tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räni toidulisandit (Futura Silica, Biosil…)võib kindlasti proovida! Paljudes multivitamiinides kahjuks räni pole. Isegi, kui selgub,et selle konkreetse inimese puhul polnud asi ränipuuduses (kuu ajaga peaks nägema – kui mõjub, siis peaksid läikivamaks minema ka küüned), pole tegu suure kulutuse ega ajakuluga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte miski ei aita kahjuks. Olen kulutanud sadu, kui mitte tuhandeid eurosid ja kasu mitte mingit. Lihtsalt lõikasin juuksed hästi lühikeseks, siis ei paista nii välja, et hõredad.
Ei taha hirmutada aga üks mu sõbranna jäi küll kiilakaks pärast laste sündi. Käib parukaga, noorim laps on hetkel 7a ja juuksed pole tagasi kasvanud. Ta tegi ikka kõik imed ära, arstidest posijateni, mitte keegi ei suutnud aidata. Nüüd mõtleb juuste siirdamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis ravi juuste väljalangemise vastu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.