Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ravimid ja rasestumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ravimid ja rasestumine

Postitas:

Tere.

Olen siin ka mõnda aega planeerinud teist last saada, aga mul on kilpnäärme alatalitlus ja pean ravimeid võtma. Kas siin liigub veel naisi, kes peavad mingil põhjusel ravimeid võtma ja kas see on mingeid probleeme tekitanud? Hirm on. Paar aastat tagasi oli katkemine 6+4 ndl ja peale seda matsin mõtte maha, kuid nüüd sooviks uuesti proovida (ravimeid tookord ei võtnud veel).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:28; 16.01 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kilpnäärme alatalitus, hetkel 9+4 rase. Kui võtad alatalituse pärast L-türoksiini, siis see ei ole küll probleem. Rasedaks jäädes pead seda kindlasti edasi võtma ja mingil hetkel tegema uued kilpnäärme hormoonide analüüsid, sest raseduse ajal tuleb ravimi kogust ilmselt suurendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 15:14; 16.01 17:46; 17.01 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda arst ütles, et kogust tuleb suurendada ja see tegelikult teebki murelikuks. Tegemist ikkagi keemiaga. Kontrollis pean ma käima igal aastal juba 10 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:28; 16.01 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole otseselt keemia või organismile võõras aine, on see hormoon, mida su organismi ise ei tooda, nimetatakse ju asendusraviks seda. Probleeme tekitab pigem liiga väike L-türoksiini kogus, sest kilpnäärme hormoonid on otseselt seotud rasestumise ja raseduse püsimisega. Endal mul peetus kaks rasedust siis, kui alatalitust ei olnud diagnoositud ja ma ravi ei saanud. Kas just sellest, seda muidugi ei tea. Mulle on mitu arsti kinnitanud, et kui näidud kontrolli all hoida, ei ole probleemi. Ja raseduse ajal peaks näite kontrollima kahe-kolme kuu tagant. Ise just andsin analüüsid ja soovitati kahe kuu pärast korrata. Ühesõnaga, mina L-türoksiini pärast küll ei põeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 15:14; 16.01 17:46; 17.01 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus viimasele Käole.
Millal rasedused peetusid? Kas südametöö oli lootel juba registreeritud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetusid kuuendal ja seitsmendal nädalal, südametööd ei näinudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 15:14; 16.01 17:46; 17.01 09:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ravimid ja rasestumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.