Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ravitseja/ennustaja vms

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: ravitseja/ennustaja vms

Postitas:

Kes on käinud ennustaja või ravitseja juures murega ,et ei rasestu ? Ise teen IVF-i ja paratamatult käivad mõtted,et peaks käima uurimas,mis räägitakse. Ei võta muidugi tõepähe aga kui oled proovinud ja üritanud ja ei õnnestu kuidagi siis tahaks mingi tõuget või motivatsiooni,et jaksaks jälle jätkata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.07 11:17; 09.07 10:13; 12.07 21:47; 14.07 23:27; 31.07 23:37; 02.08 20:33; 05.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas ja mille järgi valid välja selle õige, kes sulle tõde räägib? paraku kõik isegi kõige tugevamad selgeltnägijad vahest eksivad. kahjuks aga nende jutt läheb väga hinge. risk, et räägitakse mingit jama juttu ja sa hakkadki selle järgi käituma, aga see pole tegelikult see õige tee, on väga suur ja tagajärjed hirmsad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähelepanuta ei saa jätta ka seda, et inimesel on elus mitmeid ja mitmeid erinevaid valikuid ja nn uksi, mida avada. Nagu muinasjuttudes kujutatakse 😀 a’la kui lähed otse, siis…., kui vasakule/paremale, siis…. – nendest valikutest tekibki see “saatus”, mida mõned usuvad, kuigi tegelikult koosneb meie saatus/elu suuresti meie endi valikutest (kindlasti ei mõtle ma seda, et mitterasestumine on meie endi valik, endalgi selles osas tulemusteta). Ehk siis kuhu ma tahan välja jõuda – kui lähed justnimelt ennustaja juurde, siis võib see ennustaja näha vaid ühte võimalikku stsenaariumit sinu elust ning alateadvuses hakkad sa sinna poole ka liikuma… Seega ennustajast kui sellisest minu arust suurt kasu sinu probleemi puhul ei ole, kui sa just ise käega lüüa ei taha. Küll oleks vast abi ravitsejast, kes saab energiakanalid paika panna, mõned probleemsed kohad ehk ka üle vaadata.

Igaljuhul soovin edu, rahulikku meelt ja peatseid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, tean seda tunnet. Muidu kahe jalaga maa peal, aga lootusetus ja pettumus võtab jalad alt ära. Juba tükk aega kaalun, et minna ja uurida, kas üldse on mõtet energiat raisata või ongi lootusetu juhtum ja polegi ette nähtud emaks saada. Emotsionaalselt olen juba nii kurnatud ja tahaks mingit selgust. Kas just selgeltnägija see õige on, aga mingi tõuge peab tulema, kas edasi minekuks või loobumiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 15:06; 13.07 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise usud loodad ja armastad,siis on k6ik v6imalik.
Aga kui ei rasestu j@relikult pole sa terve yleyldse! Enda k@tes! Kahte moodi v6imalik lapsi saada , polsse ja tydrukuid! kumb tele tulla tahab,erinev tegemine! Alustatase juttu sellega et kus on su usk? kus on su lootus? kus on su armastus? yhes6naga miks sa tulid nagu, ise pead teadma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ära mine. Kui tahad toetust ja positiivsust, siis on selleks kasvõi internetis väga palju võimalusi foorumite või artiklite näol.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust aga ma ei ole teiega nõus,minu arust on see äärmiselt rumal jutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.07 11:17; 09.07 10:13; 12.07 21:47; 14.07 23:27; 31.07 23:37; 02.08 20:33; 05.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka sellised mõtted paar aastat tagasi, kuid mitte ennustaja vaid ravitseja juurde mõtlesin minna. Minu arvamus on, et kui sul on tahtmist minna, suudad olla piisavalt realistlik ning ei lase ennast mõjutada kõigest, siis käi ära mõne ravitseja juures. On ju nii, et kui oled aastaid oodanud ja lootnud, käinud mööda erinevaid arste ja uuringuid, aga tulemust ei ole, siis miks mitte haarata ka sellest õlekõrrest. Minul õnnestus ikkagi rasestuda, kuid olin juba teinud plaani ja uurinud vaikselt tausta, kelle juurde ja kuhu minna. Mainin lihtsalt seda, et olen lugenud paari positiivset lugu ajakirjadest, kus on abi saadud reikist ning ise oleksin ka sinna kindlasti sammud seadnud. Neile, kes siin väga skeptilised on, siis ega minagi ole naiivitar, aga ahastuses ja meeleheitel olin ning olin valmis igale poole pöörduma. Edu sulle teemaalgataja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Sa oled õnnelik inimene,et sul ikkagi õnnestus. Ma olen uurinud Thule Lee kohta ja uurin ka muid variante. Ma tõesti tahaksin ,et mul ei oleks enam pikk tee minna pisikese õnneni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.07 11:17; 09.07 10:13; 12.07 21:47; 14.07 23:27; 31.07 23:37; 02.08 20:33; 05.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui tõesti ära käid, äkki soovid jagada oma kogemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 15:06; 13.07 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja- Annan märku kui peaksin ära käima. See juhtuks kindlasti selle kuu sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.07 11:17; 09.07 10:13; 12.07 21:47; 14.07 23:27; 31.07 23:37; 02.08 20:33; 05.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, usun vaid tarvaigu tinktuuri tee sisse tilgutamisse ja kyyslaugu toidu sisse riivimisse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka siia teemasse siis omast kogemusest Raimond Lihtmaa nõelravi. Ta tõstab nõeltega kehas mingi keskuse plussi, mis normaalsel inimesel peakski plussis olema. Kui see organ või keskus on aga miinuses, siis rasestuda ei olegi võimalik. Nii ta kunagi mulle igatahes seletas. Olin erinevatel aegadel palju aastaid proovinud või ka lihtsalt ilma pille võtmata oma elu elanud, aga rasedaks jäin alles 29 ja mõni kuu peale tema nõelravi. Oli see siis kokkusattumus või mis, aga proovida soovitan. Nõelravi teeb pigem ikka head 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tsooniteraapiad, nõelravid ja muidu hingepuhastamine paha küll ei tee. IVF ja sellele eelnev on ikka päris võhmale võttev, nii kehaliselt kui vaimselt väga kurnav. Aga minu pimedaim ja kõige ahastavamavõtvam aeg “kas siis kunagi ei saa…” lõppes ikkagi kuidagi hingelise lahtilaskmisega (sellele eelnes ikka päris kriisiaeg, kui enam nagu ei jõudnud ega osanud olla) ja siis tulid ka lapsed.
Ennustajatesse mina ei usu just samal mõttel nagu eelkõneleja ütles, me sie moodustame omale saatuse ja tema ehk ei näe seda, mis mul vaja või ei oska seda tõlgendada vms, igaüks saab seda ikka ainult ise teha. Kui väga veab, siis leiad abistava sõna või mõtte kuskilt täiesti suvalisest kohast, kus see sinu jaoks oli.
http://foorum.luuleviilma.ee/showthread.php?tid=253

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on seljataga 8 IVF katset. Last ikka ei ole. Käidud mitme erineva arsti juures, tehtud igal pool tosinates analüüse, et siis ikka ja jälle kinnitust saada: meil mehega kummalgi ei ole absoluutselt mitte midagi viga.
Hinges meeleheide ja nii olen võtnud ka mina ette tee ravitsejate juurde (mitte ühtegi ennustajat ma siiski näinud ei ole). Ja neid on olnud palju. Ohh, nimesid ei mäletagi enam… Mitu tükki telefoni ja interneti teel, Tallinnas vist 3, Lõuna-Eestis, Virumaal, Kesk-Eestis, ….
Ja teate, see on aja ja raha raiskamine, targemaks pole ma ikka saanud. Kes jõi mu uriini, ütles et stress ja tsakrad kinni. Kes keelas üldse igasugu hormoonravid ära, et kui tema juures mitmed-mitmed korrad käin, küll ta mu terveks teeb. Üks väitis, et mul needus. Teine, et mul ema karma võlg. Keegi lubas, et jään rasedaks ja saan lapse veel selle aasta numbri sees.
Igaühel oma versioon. Mitmetel kõlanud läbi – loobu, ole õnnelik selle üle, mis sul on, ju siis ei ole ette nähtud. See teeb haiget.
Aga kõikide nende kogemuste põhjal on raske nende ravitsejate uskumine. Või pole ma õige inimese juurde sattunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 20:07; 01.08 13:47; 04.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Thule Lee juures oled käinud ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.07 11:17; 09.07 10:13; 12.07 21:47; 14.07 23:27; 31.07 23:37; 02.08 20:33; 05.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, tema juures mitte. Kusjuures pole temast varem kuulnudki.
Ehk peaks proovima, veel viimast korda kellegi abi….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 20:07; 01.08 13:47; 04.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.07 11:17; 09.07 10:13; 12.07 21:47; 14.07 23:27; 31.07 23:37; 02.08 20:33; 05.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas Sa käisid Thule juures ära? Kuidas oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 20:07; 01.08 13:47; 04.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja- Käisin ära . Tegemist ei ole mingi tüüpilise ennustajaga,pigem annab soovitusi kuidas toimida ja mida võiks teha ning millest võiks hoiduda. Selline tunne jäi nagu ta näeks minu sisse,tal oli palju rääkida näiteks ka siseorganite kohta.Vahepeal kui ta omaette “pomises”,läksin üüleni kuumaks ja tekkis tunne nagu hakkan kohe hõljuma. Ta on väga meeldiv ja vestlesime umbes tunnijagu. Veel viskab ta ruune ja siis räägib ka nati ,mida sealt näeb. Olgu jutt siis vale või tõde,mina sain sealt positiivset energiat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.07 11:17; 09.07 10:13; 12.07 21:47; 14.07 23:27; 31.07 23:37; 02.08 20:33; 05.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist on huvi Thule Lee juurde minna. Kas keegi oskab oelda palju visiidi tasu on ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50.- oli paar aastat tagasi tema juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipalju kui selgeltnägijate saateid olen vaadanud, siis vastatakse:
a) ära mõtle sellele liiga palju! kui mõtled, siis ei õnnestugi
b) oled vale noormehega koos …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ravitseja/ennustaja vms

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.