Esileht Koolilaps Reaalkooli katsed

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Reaalkooli katsed

Postitas:

Täna on siis reaali katsed. Kuidas läks, millised muljed on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidi kirjutama: Ao valgel lendavad kärbseparved!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 17:30; 19.02 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, kaks aastat tagasi etteütlust ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidi kirjutama: Ao valgel lendavad kärbseparved!

Huvitav, mitu last selle õigesti kirjutas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aovalgel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidi kirjutama: Ao valgel lendavad kärbseparved!

Sul on valesti meeles: Aovalgel lendlevad suminal kannatamatud kärbseparved.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 20:49; 19.02 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis muljed matemaatikast, loogikast olid?
Kirjutamise osas tegi juba mitu viga,kui küsisin, kuidas tähthaaval kirjutaks ja ühe ülesande kohta ka ütles, et ei saanud aru, vms. Ei osanud/tahtnud mulle kirjeldada ka, et mis seal siis oli. Millal saaks tehtud töid vaatama minna, et näha, mida siis tegelikult taheti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:34; 19.02 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poiss tuli välja väga rahulolevana, teatas, et oli olnud väga titekas ja keeldus edasi rääkimast, ülesandeid kirjeldamast. Väga pinnida ka ei tahtnud.

Eks tulemustest siis on näha, kas hinnang pidas paika või täitis testi lihtsalt suvalt ära.

Väga pole mõtet pabistada ja põdeda. Kirja oli end pannud ju üle 700 lapse, kohti on 56, valdav mass võib kohast selles koolis vaid unistada. ülisuure tõenäosusega sisse ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis eelmisel aastal katsetel. Matemaatika ülesanded olid olnud parajalt keerulised ja nipikad, ühte mida olime kusjuures kodus harjutanud, ta kahjuks ära ei teinud, samal ajal tegi ära teistsuguse sama keerulise, mida me polnud üldse harjutanud. Ühe lihtsamtest tegi ka kahjuks valesti ja sinna see koolikoht läkski 🙁 Oleks selle raskema ära teinud, oleks sees olnud, sest täpselt nii palju punkte jäi kindlatest sissesaajatest puudu. Erakasse sai sisse, aga loobusime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin tööga tutvuda tahtis, siis reaali kodukalt selline inff:

2.11. Vanemal on õigus saada selgitusi lapse töö tulemuste kohta. Tööga tutvumiseks tuleb saata hiljemalt 10 kalendripäeva jooksul pärast tulemuste avalikustamist algklasside õppealajuhatajale e-kiri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 20:49; 19.02 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on ülesannete sisu ka oma lapselt teada saanud? Minu oma avaldas ainult, et 7 ülesannet oli ja ühest ta ei saanud üldse arugi, mis teha tuli.
Ja kuidas tulemused teatatakse? Meilile ei pidavat midagi tulema. Meil selle tegemata ülesande tõttu küll “praadida” ei ole vaja, aga tulemusi tahaks ikka ära näha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ei jäänud kahjuks meelde, ühte ülesannet üldse ei osanud, ütles, et ei teinudki, aga kui kellelgi laps kirjeldas täpsemalt, mida küsiti, siis tahaks teada küll! Piinlik vist koolist eraldi tööd välja küsida ja nõrgale tulemusele nimeliselt veel ekstra tähelepanu tõmmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:34; 19.02 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuidas tulemused teatatakse? Meilile ei pidavat midagi tulema.

vanasti ilmus kooli kodulehele link, millele vajutades tuli sisestada lapse isikukood. siis tuli minu mälu järgi täita ära mingi ankeet ja siis nägi lapse tulemusi. kõik asjad olid eraldi välja toodud, maksimumpunktid ja lapse punktid. ma vanema lapse puhul ei saanud veel aru, tal oli tulemuste juurde kirjutatud õpilaskandidaat, mõtlesin et see tähendab, et laps on varus.
usun, et praegu mingi sarnane süsteem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidi kirjutama: Ao valgel lendavad kärbseparved!

Sul on valesti meeles: Aovalgel lendlevad suminal kannatamatud kärbseparved.

Täiesti ebanormaalne ju. Seda ei oska paljud 3. klassi omadki kirjutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidi kirjutama: Ao valgel lendavad kärbseparved!

Sul on valesti meeles: Aovalgel lendlevad suminal kannatamatud kärbseparved.

Täiesti ebanormaalne ju. Seda ei oska paljud 3. klassi omadki kirjutada ????

See oli ju nali:) reaalis ei olegi etteütlust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt oskab nüüd suur hulk esimesse klassi astujaid kirjutada õigesti sõna:KÄRBSED!Seda nii Tartus kui Tallinnas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 17:30; 19.02 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, Reaalkooli katsetel ei ole etteütlust! On ainult töölehed, pluss mingi ühismäng ja paar küsimust.
Siin juba teistes teemades tuuakse välja Reaali hirmsat etteütlust kärbestest.
Keegi teeb omast arust jube head nalja ja suur osa võtabki seda tõe pähe…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:05; 20.02 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ei jäänud kahjuks meelde, ühte ülesannet üldse ei osanud, ütles, et ei teinudki, aga kui kellelgi laps kirjeldas täpsemalt, mida küsiti, siis tahaks teada küll! Piinlik vist koolist eraldi tööd välja küsida ja nõrgale tulemusele nimeliselt veel ekstra tähelepanu tõmmata.

miks piinlik, mina tahan kindlasti näha, kui vaid teaks, millal ja kus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enda tütar paar aastat tagasi katsetas, siis oli Reaalkooli tulemustest teadasaamine kohe uskumatult keeruliseks tehtud. Seda, et tulemused väljas, sain teada siit Perekoolist. Mingit infot mulle ei saadetud ja kusagil kodulehel polnud. Ei jäänud üle muud, kui saata siis Reaalkooli vastav meil. Järgmisel päeval saabus vastus: “Teie laps see ja see sai 37,5 punkti.” Uurisin siit Perekoolist, et maksimum olevat 40 punkti. Saatsin siis uue meili küsimusega, et mida see “37,5 punkti” tähendab? Kas sai siis sisse või ei saanud? Vastus: “Napilt väljas”.

Kuna laps sai kolme teise katsetega kooli ikkagi sisse ja õpib praegu ühes neist, polnud sest suurt lugu, lihtsalt jagan kogemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:20; 21.02 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps katsetas kolm aastat tagasi, siis oli küll selline süsteem, nagu eelnevalt keegi kirjeldas, et kooli kodulehel vastavasse linki panid lapse isikukoodi ja siis tuli leht, kus kõik punktid kirjas. Iga osa kohta eraldi ja juures ka vastava osa maksimumpunktid, millest sai järeldused teha. Ühtlasi oli ka kirjas, kas laps on õpilaskandidaat või mitte.
Ei olnud üldse midagi uskumatult keerulist…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:05; 20.02 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enda tütar paar aastat tagasi katsetas, siis oli Reaalkooli tulemustest teadasaamine kohe uskumatult keeruliseks tehtud. Seda, et tulemused väljas, sain teada siit Perekoolist. Mingit infot mulle ei saadetud ja kusagil kodulehel polnud. Ei jäänud üle muud, kui saata siis Reaalkooli vastav meil. Järgmisel päeval saabus vastus: “Teie laps see ja see sai 37,5 punkti.” Uurisin siit Perekoolist, et maksimum olevat 40 punkti. Saatsin siis uue meili küsimusega, et mida see “37,5 punkti” tähendab? Kas sai siis sisse või ei saanud? Vastus: “Napilt väljas”.

paar aastat tagasi oli kohe kindlasti süsteem, kus isikukoodi alusel sai kooli kodulehelt lapse tulemuse teada. kui sa sellest teadlik ei olnud ja meili teel neilt infot nõudma hakkasid, siis pole ime, et koolist nii kummalisi vastuseid said. nemad ju ei osanud arvata, et sa ei ole kodulehelt lapse tulemust teada saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et mitmed ei vaevu läbi lugema infot sisseastumuse kohta, mis on kooli kodukal täiesti kättesaadav kõigile soovijatele. Seal kõik vajalik kirjas, mh millal ja kuidas saabuvad tulemused, milline on töödega tutvumise kord jmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ülesannetest ei räägi, minu laps ütles et ta oskas. Raskem ülesanne oli vist midagi sellist nagu varem on olnud kolmnurga ülesanne. Nüüd oli ruut ja pane numbrid. Kindlasti oli veel leia puuduvad arvud tehtes, midagi oli jada jätkamisega ka. Eesti keele osas oli vaja leida metsloomad ja koduloomad. Suuliselt küsiti lemmikloomade kohta ja mingi ülesanne oli ka olnud. Aga kuna nii palju tublisid lapsi siis ei looda midagi, meil hea piirkonna kool ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koosta võrrand …+…>…-… juurde olid antud numbrid, mida kasutada.
1+5+…=10 jne stiilis ülesanded.
Ülesannete vahepeal mäng, kus pidi kaaslase leidma ning koos paarilisega tähti moodustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enda tütar paar aastat tagasi katsetas, siis oli Reaalkooli tulemustest teadasaamine kohe uskumatult keeruliseks tehtud. Seda, et tulemused väljas, sain teada siit Perekoolist. Mingit infot mulle ei saadetud ja kusagil kodulehel polnud. Ei jäänud üle muud, kui saata siis Reaalkooli vastav meil. Järgmisel päeval saabus vastus: “Teie laps see ja see sai 37,5 punkti.” Uurisin siit Perekoolist, et maksimum olevat 40 punkti. Saatsin siis uue meili küsimusega, et mida see “37,5 punkti” tähendab? Kas sai siis sisse või ei saanud? Vastus: “Napilt väljas”.

paar aastat tagasi oli kohe kindlasti süsteem, kus isikukoodi alusel sai kooli kodulehelt lapse tulemuse teada. kui sa sellest teadlik ei olnud ja meili teel neilt infot nõudma hakkasid, siis pole ime, et koolist nii kummalisi vastuseid said. nemad ju ei osanud arvata, et sa ei ole kodulehelt lapse tulemust teada saanud.

Ise ka imestan, sest teiste koolide kodulehtedelt sain küll selge ja arusaadava info kätte. Muide, töötan ise sellises ametis, kus aeg-ajalt tuleb inimestelt kirju küsimustega, mis on leitavad ka kodulehelt. Eks ikka võib juhtuda, et inimene miskipärast ei leia koduka teatud nurgast õiget kohta üles, samuti võib konkreetse arvuti internetisüsteem mõnel kodukal mõne klõpsamiskoha lihtsalt ära kaotada (sedagi vahel juhtub). Selle asemel, et panna paarisõnalisi segadusse jätvaid vastuseid, pole ma kade andmast inimesele vastusmeilis vastavat linki, kust ta vajaliku info kenasti üles leiaks. Reaalkooli töötaja pidas niisugust vaeva miskipärast paljuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:20; 21.02 09:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps Reaalkooli katsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.