Esileht Erivajadustega laps Rehabilitatsiooni-teenuse osutajad Tallinnas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Rehabilitatsiooni-teenuse osutajad Tallinnas

Postitas:

Tere.
Palun jagage kogemusi (nii negatiivseid kui ka positiivseid) Tallinnas tegutsevate reh.teenuse osutajatega. Endal jäid silmad: Aarika, Aktiviseerimiskeskus AVE ja MTÜ Papaver.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel teeme koostööd Papaveriga. Lapsel kõnehilinemine. Pikaajalist kogemust veel ei ole,aga kõik kellega oleme kohtunud on väga meeldivad ja abivalmid inimesed. Suhtumine on hea, info on terviklik,kohtumised põhjalikud. Oma kûsimustele olen saanud vastused ja kohapeal on neil olemas kõik meie jaoks vajalikud spetsialistid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme nüüd teist aastat käimas Aktiviseerimiskeskuses AVE ning senine kogemus on meil väga positiivne olnud. Laps on käinud erinevate spetsialistide juures ning kõigiga on tal väga eriline ja tugev side tekkinud. Tänu sellele on ta end avanud ning jõudsalt edasi liikunud oma arengus (lapsel on tugev kõnehäire ning autism). Peale tunde antakse alati korralik ülevaade tunnis toimunust, lapse edasiliikumistest ning jagatakse ka nõu, mida/kuidas kodus edasi arendada.

Meie oleme rahul. Lapsele meeldib ning ka mina tunnen, et lapsega tegelevad väga head spetsialistid. Eriti tähtsaks on meie teel saanud sealne tegevusterapeut Anne Kurt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin ka väga huvitatud kogemustest, palun jagage. Uuest aastast saab ju minna kogu krempliga teise teenusepakkuja juurde ja just otsimegi sobivat. Varem on siit läbi jooksnud üks Tallinna ettevõte, kes tegi tüssu arvetega jms, kahjuks nimi ei meenu. Selliseid asju oleks hea teada, samuti positiivsed kogemused on suuresti abiks valikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei soovita Aarikat. Väga ebameeldiv kogemus nendega sellel aastal. Algul veel imestasin, miks nende juurde nii kiiresti aja saab, kui igal pool mujal olid väga pikad järjekorrad või polnud üldse ruumi uut last juurde võtta. Nii kui oma kohtumised kõik tehtud saime, lõpetasin nendega teenuse ja enam kunagi sinna tagasi ei lähe ja ei soovita seda ka kellelgi teisel teha. Kui meil esimesed probleemid ilmnesid, siis tuli välja, et seda on varem juhtunud ka teistega. Õudne koht, õudsad inimesed ja tegelikult mitte mingit abi sealt ei saagi. Lihtsalt tahavad raha teenida. Lisaks nägin ja kuulsin, kuidas käitutakse seal lastega, kelle vanemad olid sinna jätnud ja ise ära läinud….lihtsalt karjuti nende peale nii, et laps täiesti kõõksus nutust ja oli endast täielikult väljas. Mina pöördusin lõpuks Sotsiaalkindlustusameti poole, sest selle asutusega lihtsalt polnud muud moodi võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ehmatab ära selline asi. Meie tegime reha-plaani Ave keskuses, kõik oli kena ja hea, aga me ei hakanud seal käima, kuna ajad ei sobinud, mida pakuti.
Suhtlesin Papaveriga, nüüd on sinna kirja pandud kohtumine, siiani on suhtlus kena olnud ja sisetunne hea, aga kui keegi omab kogemust selle kohaga, siis ootaks muljeid ikka siia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti Aarika endine klient ning ei soovita mitte kellelegi sinna minna! Kõik head ja toredad terapeudid, kes minu lapsega seal tegelesid, on põgenenud… Personal on viimase poole aasta tagant kogu aeg vahetunud… suhtumine lastesse jätab jah soovida… sotsiaaltöötaja käitumine on äärmiselt ebameeldiv…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Akt keskus AVE käis tugirühmas rääkimas oma teenustest – nemad keskenduvad kuni 10a lastele, ja Papaver kooliealistele. See ei ole kindel reegel, aga AVE meetod on sihitud jah sellele vanusele, kus veel asju saab rohkem muuta ja mõjutada, eriti füsioteraapiaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime AVEs( enne kui Tallinnast ära kolisime) ja jäime rahule ja laps ka. Tegelikult tegeletakse seal ikka koolilastega ka. Nägime seal ikka isegi täisikka jõudnud noorukeid füsioteraapias ja tegevusteraapias. Lapsed olid alati õnnelikud teraapiasse tulles ja kurvad, et vanemad LIIGA VARA neile järgi tulid. Me käisime ainult füsioteraapias ja ujumas(ma ei tea kas enam seal saab seda teenust).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka AVE-ga hea kogemus. aga minu andmetel spetsialiseerusid nad kuni 10-aastastele alles hiljuti. seega tõesti varem võis seal näha ka noorukeid. meie laps käis seal kuni 12 aasta vanuseni. 3 aastat on möödas sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aarikaga samuti äärmiselt ebameeldiv kogemus. Alguses oli kõik hästi, siis kadusid head spetsialistid miskipärast, peale seda saime ebameeldiva suhtumise osaliseks. Enam selles keskuses ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks sain Aarikast lahti. Nemad ei yahtnud lapsele valjastada D-osa enne kui ei maksa oma juba ette tasulised logop tunnid. Ala maksa 10 oma kirja pandud yunni eest siis saad Dosa katte. Kui ma kyaisisn aga kui jaame haigeks voi mida iganes? See vaga idiootlik keskus. Keskuses aga on yks kõva logopeed Olga. Voi oli. Minu lapsele pane kyll sonad 5 korraga suhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat. Lapsele määrati keskmine puue ja rehabilitatsiooni teenus. See on mul täiesti esimene kokkupuude sellise asjaajamisega.
Alguses mõtlesin, et lähen lastehaiglasse rehaplaani koostama ja teenust küsima, kuid nad ütlesid ära, sest pole aegu pakkuda. Füsioteraapiasse veel oleks, kuid lapsel vaja rohkem just logopeedi, psühholoogi ja võib olla psühhiaatri nõustamist jne. Eelnevalt oleme perearsti suunamiskirjaga käinud logopeedi juures lastehaigla Vaimse tervise keskuses ning väga rahule jäänud.
Lastehaiglast soovitati Papaveri pöörduda.
Laps läheb sügisel 3.klassi. Vajab logopeedi abi, kuna tugev düsgraafia. Lisaks on käitumises autistlikke jooni ja raskusi emotsionaalse poole pealt. Füsioteraapiat oleks tegelikult talle ka vaja. Tal lihaste alatoonus.

Kes käivad Papaveris, kuidas olete rahul ja kas nad pakkuvad füsioteraapiat ka?

Tänan, kui jagate oma kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fertilitas! Spetsialistid südamega asja juures!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AVE-ga hea kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Erivajadustega laps Rehabilitatsiooni-teenuse osutajad Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.