Esileht Ilu ja tervis Reis soojale maale ja veepeetus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Reis soojale maale ja veepeetus

Postitas:

Uskumatu, aga iga kord kui lähen soojale maale puhkama, siis on vesi organismis kinni ja mina kui õhupall kõhust. Nagu punduks just vöökohast üles. Pissil käin nagu normaalselt. Nii kui tulen tagasi koju, olen jälle normaalne.

Kuidas seda vältida, et ka puhkusel olles oleksin normaalne. Kas kellegil veel on nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul oli nii. Märkasin just, et käed ja jalad olid nagu tavalisest ümmargusemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka nii, mulle istub suvi kui on ca 20 kraadi, 25-kraadisega ilmaga päikese käes lähevad ka kodumaal käed-jalad teistsuguseks. Küllap siis olen loodud jahedasse kliimasse ja see on organismi eripära. Nii hull ei ole asi olnud, et oleks diureetikume proovinud. Ma usun, et asi polegi selles, et vedelik kehast ei välju. Lihtsalt kätesse-jalgadesse koguneb sooja ilmaga liiga palju, koguseliselt see ei ole ju suur kogus.

See teema oli algselt muude teemade all, eks ole?
Ma ei saa aru adminnide loogikas, see ei ole ju mingi diagnoos kui käed-jalad palavaga tursuvad. See oleks sama mis hambapasta teema tervise alla tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on igal reisil nii, ei pea üldse sooja maaga tegemist olema. Ausalt öeldes pole soojal maal käinudki.
Isegi Rootsis käies olen nagu õhupall paistes. Täiesti õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Reis soojale maale ja veepeetus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.