Esileht Pereelu ja suhted Reisile ilma kaaslaseta!?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Reisile ilma kaaslaseta!?

Postitas:

Mina (mees) rääkisin eelmisel aastal pidevalt neiule, et võiks järgmisel aastal koos reisile minna aga kuna mul polnud kunagi “kindlat” pakkumist laual siis visati pidevalt ninapeale, et minuga ei saa arvestada jne. Nüüd oli neiu teinud oma vanematega pikema plaani suvel puhkusele sõita.
Kuna mul on koguaeg olnud kange tahtmine minna reisile siis võtsin otsuste vastu, et lähen kas üksi või oma parimate sõpradega. Arvestades soodsaid pakkumisi Aasiasse siis sai see mõttesse võtta – vahet ei ole, kas Bali või Phuket või Krabi saared või üldse Goa või Maldiiviidele vms.

Kui ma julgesin neiule mainida, et ma tahaks parima sõbraga (vallaline) kuhugi Tai poole vms kihutada, siis on sellest tulnud selline draama ja tüli, et milleks on mul vaja mingeid hooorasid keppima minna. Tuleb tunnistada, et kurat küll – ma tahaks trippida ja loodust nautida. Kas kõik naised on keelanud oma teisel poolel minna sõpradega reisima või on see keelatud ainult teatud riikidesse?

Kui ma pisarsilmis käsisüdamel vannun, et ma pole kunagi isegi sellise ajas peale mõelnud, et tahaks mingid haigust täis naist rüvetada siis mulle öeldakse tuimalt näkku, et mind ei usaldata. HALLOOO, kui palju haiget teeb mulle see kui öeldakse, et mind ei usaldata, kui ma pole elu sees valetanud ega petnud ega alt vedanud :S

Okei, savi see Phuket, võin mingi muu kauni/sooda koha ka otsida, aga mis on need kohad, kuhu naised siis lubavad reisile :D?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, savi see Phuket, võin mingi muu kauni/sooda koha ka otsida, aga mis on need kohad, kuhu naised siis lubavad reisile :D?

See on ikka sinu naise probleem, et ta sind ei usalda. Mina luban oma meest igale poole. Sest kes petab, võib seda siin kodus mu naabrinaisega ka teha, ei ole vaja selleks teise maailma otsa sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Kas sa lähed samadel päevadel, mil neiu on reisil? Üldiselt nõme kapriisitsev neiu, ta oleks ju võinud vabalt ka õla alla panna ja koos arutada, kuhu, millal, oleks ka ju võinud otsida odavamaid lende jne. Aga niiehknaa, kui sa just samal ajal ei lähe, kutsu ikka ta kaasa, mis siis, et ühele reisile ta juba läheb. Kui ei saa, siis ei saa, aga pole viisakas teda üldse kutsumata jätta. Oli sul vaja siis öelda, et sa Taisse lähed, kõik seltskonnakroonika huvilised neiukesed peavad seda seksreiside eesmärgiks, öelnud Maldiivide kanti, poleks ta midagi kõssanudki. Kui võtad endale seltskonnakroonikahuvilise kapriisitseva neiu kaasaks, pead vastava sõnaseadmise ära õppima.

Jah, mina luban ka oma mehel sõita, kus aga heaks arvab ja ise rändan ka ringi, kus aga tahan. Kui ei usalda, pole mõtet koos elada, muidu ela nagu vangis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 21:45; 12.01 08:51; 12.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Run Forrest, run!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis on toimunud vapustav pööre: MEES esineb kaebelauluga ja ei saagi peksa. Saab koguni kaastunnet ja mõistmist ja nõuandeid. Ära sa märgi. Kas ei tuleks tänane kuupäev kuhugi kirja panna kui pöördepunkt (või märk sellest, et varsti saabub pöördepunkt)

Teemast: ka mina arvan, et tüdruk pakub üle, juhul kui mees pole millegagi põhjust andnud ennast umbusaldada. Kui pole veel peret loodud, siis ei soovita luuagi. Närvipuntrad ei sobi pereeluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole usaldust, pole ka suhtel tulevikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, aga tean mitmeid vallalisi meessoost isikuid, kes just Tai-s neid asju tegemas käivadki 🙂 Loodust saab nautida igalpool, mitte just Tai-s. Äkki üritad neiust natuke aru saada, et sellest Tai-st on selline kahtlane koht saanud ja sellest see ilmselt tulebki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 22:49; 11.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise sõnavara on labane, iseloomult tundub kapriisne ja hüsteerik pealekauba. Arvestades nö ennetavat ja ilma põhjuseta armukadedust ilmselt laseb ka ise ringi. Mulle see naine väärt saak ei tundu, aga eks sa ise tead, kuidas sulle sellised naised meeldivad (on mehi, kes kindlasti sellist asja naudivad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, Uus-Meremaale ei oleks reis ju oluliselt kallim. (või kuhu iganes mujale) Ja loodust on seal kuhjaga, kus trippida. Ilmselt teemaalgatajal on sest bitch`ist juba ammu kõrini, seetõttu see Tai sai ka valitud.
Aga kuna otsus juba tehtud, siis siin halamisest ei saa väga aru.

Pealegi, see bitch on ka ammu juba uut moodi mõtlema hakanud: p..se need vanemad, seda rasvast kalkunit peab ikkagi natuke kinni hoidma!

Tundub, et teil on ikkagi omavaheline sobivus olemas. Lihtsalt võimuvõitlete.
Ja täiesti väärite teineteist.

P.s. Kui sa tõesti mees oled, siis oleks targem kui sa pisarsilmis ja käsi südamel enam edaspidises elus ei vannuks. Piisab ühest korrast, kui rahulikult ütled ja nii on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu aga see kirjutis tundub rohkem sedamoodi, et selle ei kirjutanud see mees, vaid see neiu. Miks peaks mees just mainima, et vallaliste sõpradega läheb ja Tai-sse ka veel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 22:49; 11.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine ja käin alailma üksinda trippimas.
Ma olen andnud võimalusi oma mehele minuga koos trippida, aga tema hakkab reisil alati vinguma ja/või jooma ja mulle see ei sobi.

Küll aga ei suuda minu sotsiaalne keskkond seda kuidagi aktsepteerida. Lähed ILMA meheta? MIKS?? Oot, sa ei võtagi meest kaasa? Oii oi oii, miks küll?? Kuidas nii??

Ja siis ma seletan aastast aastasse – no ta on halb reisikaaslane, ei talu ebamugavusi, hakkab vinguma. Ja ikka ja jälle kui uuesti lähen – sama teema iga jumala kord!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 08:41; 12.01 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot sellest ma ei saa aru, et teised hakkavad “pommitama”. Saan aru, kui omavahel Teil on sõnelusi, et miks koos ei lähe ja siis arutatakse ja saadakse aru.

Aga ega ausalt öelda ma mingi üksik hunt ei ole ja päris üksi vist siiski minna ei tahaks. Pole nii palju reisinud ja kogemusi ka veel ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ei võiks reisile minna koos tüdruku ja tema vanematega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, aga tean mitmeid vallalisi meessoost isikuid, kes just Tai-s neid asju tegemas käivadki ???? Loodust saab nautida igalpool, mitte just Tai-s. Äkki üritad neiust natuke aru saada, et sellest Tai-st on selline kahtlane koht saanud ja sellest see ilmselt tulebki.

Ilmselgelt nüüd ma saangi aru, et see on kahtlane koht ja ma ei peagi sinna minema, kui selline jama majas sellepärast on. Aga ma ei tea nagu, kas ma olen süüdi, et see selline koht on :D?

Samahästi leiab igas riigis mingi “miinuse” või “aga”, millepärast sinna ei tohiks minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ei võiks reisile minna koos tüdruku ja tema vanematega?

Ma kujutan ette, et nad selle neiuga koos veel ei ela. Ise sa naudiksid poolvõõraste äia ja ämmaga reisimist? Teiseks võibolla see reis, mille äi ja ämm korraldavad, läheb hoopis igavamasse kohta. Näiteks mina poleks kunagi nõus minema lihtsalt kusagile hotellis istumise reisile, mul peab ikka mitu loodusretke reisi sisse mahtuma ja kultuuriväärtustega tutvumist jne. Muidu pole mõtet seda aega ja raha ära raisata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 21:45; 12.01 08:51; 12.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ei võiks reisile minna koos tüdruku ja tema vanematega?

Kui see oleks võimalik siis poleks mul endal mingit reisiplaani tulnudki 😀
Nendel kohtade arv piiratud.

Üldiselt oleks tahtnud väga kaasa minna. Mulle meeldib oma neiuga koos teha ja toimetada ja üldiselt pidi see aasta olema ka selline, et kus teeme koos asju. Aga mulle tuli veidi kurva uudisena küll, et nemad lähead ja rohkem ruumi ei ole. No mis teha, ei viitsi nagu mingit pikka jonni ka pidada.
Aga Tema arvab, et ma teen nüüd tagasi ja pean JUST TAISSE MINEMA. No ei pea ja tagasi ka ei tee. Aga lihtsalt tahaks minna kuhugi, kus saaks seigelda. Ja kuna tahaks enne suve minna siit külmast kliimast ära siis peakski minema kuhugi, kus juba hetkel soe on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad te olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jättes need reisid nüüd korraks kõrvale, mu arust on siin pigem küsimus selles, et miks olla koos kaaslasega, keda sa ei usalda/kes sind ei usalda?

Oli sul vaja siis öelda, et sa Taisse lähed, kõik seltskonnakroonika huvilised neiukesed peavad seda seksreiside eesmärgiks, öelnud Maldiivide kanti, poleks ta midagi kõssanudki. Kui võtad endale seltskonnakroonikahuvilise kapriisitseva neiu kaasaks, pead vastava sõnaseadmise ära õppima.

See on nüüd küll “väärt” nõu. Et valeta talle, siis ehk ei teki enam edaspidi probleemi, kus ta sind ei usalda? Arvad, et see ei tuleks mitte kuskilt välja, jah?

Ja mis seltskonnakroonikatest sa jahud?

Kuidagi eriti rumal jutt.

Jah tõsi, valega kaugele ei jõua ja olengi seda meelt, et ma vähemalt enda arust räägin alati kõik ausalt ära. Päris tihti kahetsen ka, et kõigest räägin. Ma üks suur jutupaunik aga midagi ei ole teha 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neiu muidugi on sedasorti, kellest soovitaksin kõrvale hoida. Selline kõnepruuk juba viitab probleemile. Nii vaimses kui ka emotsinaalses arengus. Pole vaja ennast erivajadusega naisterahvaga siduda, kui just su kutsumus ei ole töö erivajadustega inimestega.

Ega mu enda kõnepruuk ei ole ka kiita aga mu “ilus” kõnepruuk tuleb alles siis esile, kui mulle tuimalt puid alla laotakse ja maha tehakse. Erivajadustega neiu kindlasti ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jättes need reisid nüüd korraks kõrvale, mu arust on siin pigem küsimus selles, et miks olla koos kaaslasega, keda sa ei usalda/kes sind ei usalda?

Oli sul vaja siis öelda, et sa Taisse lähed, kõik seltskonnakroonika huvilised neiukesed peavad seda seksreiside eesmärgiks, öelnud Maldiivide kanti, poleks ta midagi kõssanudki. Kui võtad endale seltskonnakroonikahuvilise kapriisitseva neiu kaasaks, pead vastava sõnaseadmise ära õppima.

See on nüüd küll “väärt” nõu. Et valeta talle, siis ehk ei teki enam edaspidi probleemi, kus ta sind ei usalda? Arvad, et see ei tuleks mitte kuskilt välja, jah?

Ja mis seltskonnakroonikatest sa jahud?

Kuidagi eriti rumal jutt.

See ei ole ettepanek valetamiseks, see on küünilisus. Laia lugemusega inimene ei pea Taid ainult seksiostude sihtkohaks, vaid on kursis sealse looduse ja kultuuriväärtustega. Kui nii klišeelikult maailma vaadata, siis ei tohiks meest Tallinnasse ka lubada (tuntud seksturismi sihtkoht Euroopas).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 21:45; 12.01 08:51; 12.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav lähenemine, et kui reisile – siis seksima.

Kel silmad kollased, näeb kõike kollasena. India vanasõna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 08:41; 12.01 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav lähenemine, et kui reisile – siis seksima.

Kel silmad kollased, näeb kõike kollasena. India vanasõna.

Või eest vanasõna. Vargust kardab kõige rohkem varas ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sellise inimesega koos oled sa seepärast, et ei leiaks oma labaselt ropu suuvärgiga paremat või miks täpsemalt?
Nii paha ja halb kaaslane, kuskile sind ei luba, mingit usaldust sinu vastu ka ei ole, aga ometi minema sa ka ei lähe?

Aga kus Te võtate selle, et on labaselt ropp suuvärk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina (mees) rääkisin eelmisel aastal pidevalt neiule, et võiks järgmisel aastal koos reisile minna aga kuna mul polnud kunagi “kindlat” pakkumist laual siis visati pidevalt ninapeale, et minuga ei saa arvestada jne. Nüüd oli neiu teinud oma vanematega pikema plaani suvel puhkusele sõita.
Kuna mul on koguaeg olnud kange tahtmine minna reisile siis võtsin otsuste vastu, et lähen kas üksi või oma parimate sõpradega. Arvestades soodsaid pakkumisi Aasiasse siis sai see mõttesse võtta – vahet ei ole, kas Bali või Phuket või Krabi saared või üldse Goa või Maldiiviidele vms.
Kui ma julgesin neiule mainida, et ma tahaks parima sõbraga (vallaline) kuhugi Tai poole vms kihutada, siis on sellest tulnud selline draama ja tüli, et milleks on mul vaja mingeid hooorasid keppima minna. Tuleb tunnistada, et kurat küll – ma tahaks trippida ja loodust nautida. Kas kõik naised on keelanud oma teisel poolel minna sõpradega reisima või on see keelatud ainult teatud riikidesse?
Kui ma pisarsilmis käsisüdamel vannun, et ma pole kunagi isegi sellise ajas peale mõelnud, et tahaks mingid haigust täis naist rüvetada siis mulle öeldakse tuimalt näkku, et mind ei usaldata. HALLOOO, kui palju haiget teeb mulle see kui öeldakse, et mind ei usaldata, kui ma pole elu sees valetanud ega petnud ega alt vedanud :S

Kas ma sain õigesti aru Sinu kirjast? St: 1) Neiu otsustas oma vanematega, et nemad lähevad reisile. 2) Sind jäeti maha/ või kutsuti ka kaasa. 3) Sina otsustasid, et sellal kui neiu oma emme-issiga reisib, ei soovi sa tühja kodus istuda, vaid lähed sõpradega samuti maailma avastama.

Ma ise oma noormehega meie tutvuse alguses oleksin tahtnud kogu aeg kahekesi olla, ning tema minuga samuti. Noores eas ja värskelt armununa ei tahtnud kohe üldse koos vanematega kuskile reisile minna. Praegu, mil olen juba keskeas, on oma emaga ringikäimine uuesti meeldima hakanud, ja ka mu abikaasa veedab oma emaga taas aega. Pealegi- egas tegelikult paaril neid kahekesi olemise võimalusi elu jooksul niiväga palju ei tekigi. Varsti tulevad lapsed, ja siis sea oma elu nende järgi. Seega minu jaoks oleks oma kaaslasega reisimine nooruses igati loomulik.

Üksi reisimine on okei eeskätt majanduslikel põhjustel. Mina ise ei olegi saanud külastada paljusid kohti maailmas, mida sisimas väga ihaldaks. Seda põhjusel, et mitmekesi reisides lööks see pere eelarvesse lappimatu augu, üksinda minnes aga poleks mingi probleem see summa oma palgast kokku koguda.

Aga antud situatsioonis plaanis ju neiu koos oma vanematega reisi. No mingu pealegi! Ainult et mõistetamatuks jääb, miks ta siis sinul minna ei lase? Saan aru, et sina seda reisi sellisel kujul ja sellise seltskonnaga soovinud ei ole (või sind ei kutsutudki), seega puudub sul kohustus ka sinna kaasa minna. Ise läheb, aga sind ei lase? See on minu jaoks küll veidi imelik koht. No umbes samamoodi, nagu üks kaaslastest teatab et läheb õhtul peole, ta on oma sõpradega juba kõik kokku leppinud. Ning kui sina siis teatad, et sina ka tahad peole minna ja helistad oma sõpradele, hakkab kaaslane mossitama 🙂 Ei kõla ausalt nagu… Samahästi võib ka neiuke reisi peal olles öösel kuskil pubis napsutades võõraid poisse kiigata ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on ju ilmselgelt naisterahva poolt kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on ju ilmselgelt naisterahva poolt kirjutatud.

Tore et Sa arvamismängu teed aga kahku, et Sa nii oskamatult mööda paned 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 20:45; 12.01 08:46; 12.01 08:50; 12.01 08:53; 12.01 10:38; 12.01 10:40; 12.01 16:28; 12.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks su neiu ikka teab sind paremini. Äkki ta ei usalda su vallalist sõpra ja kardab, et too võib su ära rääkida. Tead küll, “Kõik mis juhtub Vegases, jääb sinna”. Kusjuures ka mu oma tutvuses juhtus eelmine aasta selline seik, kus korralik pereisa läks sõpradega Taisse lõõgastuma ja siis ronis mingi neiuga voodisse. Peale seda hakkas see neiuke mehelt välja pressima ja siis jõudiski kogu inf koos piltidega kodus ootava naiseni. See maa vist kohe mõjub meestele nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ikka selles, et Tai ongi ju seksturismi maa maine omandanud. Üksikud seal ju sel eesmärgil ainult käivadki. Kusjuures ka korralik pereisa võib hotellis massaaži tellides ootamatult happy endi saada ja paljud peavad seda juba korralikuks petmiseks.
Kui tahad riidu vältida, siis vali lihtsalt mõni teine sihtkoht. Uus-Meremaa näiteks, tõesti võrratu loodus ja ilma odava seksita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem pole kohas vaid selles, et sa ei ole siiamaani suutnud oma tüdrukuga ühist reisi korraldada, küll aga suudad seda teha koos sõpradega. Tüdrukul tekib õigustatult küsimus, kas sa ikka hoolid temast tegelikult.
Sa ju väga ilmselgelt eelistad reisile minna ilma temata, mitte koos temaga. See teeb talle haiget, kuidas sa sellest aru ei saa ometi.

Vanematega puhkama sõidab ta ju ka sellepärast, et sinu plaanid temaga koos ühist puhkust ette ei näinud ja et sa olid tema suhtes passiivne. Ja aktiveerud ootamatult just siis, kui kuuled, et tüdruk on tänu perekondlikule puhkusele sul mõnusasti jalust ära.
Just selline mulje su käitumisest jääb.

Mul oli ka selline poissõber kunagi. Asjast sain lõplikult aru siis, kui ta ühel peol, kuhu mees koos läksime, minuga üldse ei tantsinud. Pärast pidu ma ütlesin talle, et mind teeb õnnetuks, kui ta minuga üldse ei tantsi. Tema vastas, et teda teeb õnnetuks, kui ta ei saa kellegi teisega tantsida. Täitsa lollakas, ega ma ei keelanud tal teistega tantsida, mind lihtsalt masendas see, et ta minuga ÜLDSE ei tantsinud. Temale muidugi meeldis seda tõlgendada nii, nagu oleks ma mingi armukade psühhomõrd olnud… Ja lahku me läksime.

Soovitan ka teil lahku minna, enne kui te üksteisele rohkem haiget teete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine ja käin alailma üksinda trippimas.
Ma olen andnud võimalusi oma mehele minuga koos trippida, aga tema hakkab reisil alati vinguma ja/või jooma ja mulle see ei sobi.

Küll aga ei suuda minu sotsiaalne keskkond seda kuidagi aktsepteerida. Lähed ILMA meheta? MIKS?? Oot, sa ei võtagi meest kaasa? Oii oi oii, miks küll?? Kuidas nii??

Ja siis ma seletan aastast aastasse – no ta on halb reisikaaslane, ei talu ebamugavusi, hakkab vinguma. Ja ikka ja jälle kui uuesti lähen – sama teema iga jumala kord!

Minge teemaalgatajaga koos. Ei tea, kas seda tema neiu elaks kergemini üle?:)
Teemasse…Minu mees käis kunagi Aasias sõpradega “tööreisil”. Ei tea, kas ta seal pani ka kedagi, aga peod toimusid küll iga õhtu nii kohalike kui ka muude naistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Reisile ilma kaaslaseta!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.