Esileht Pereelu ja suhted Reisile ilma kaaslaseta!?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Reisile ilma kaaslaseta!?

Postitas:

Mina Taisse naisega elusees ei läheks. Raudselt hiiliks hotellist välja öösel ja teeks kiire seksi mõne kena aasia tsikiga:) Ma ei suudaks lihtsalt.Ma käin suht tihti seal seksi reisidel ja ütlen ausalt, et kõike võib juhtuda. Looduse vaatlemise vahele on vaja end ka pisut tuulutada hehe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh Phuketis väga ei tripita, samamoodi Balil. Seal pannakse pidu. Seal ajavadki pimesi kõik aasia naised sulle kätt püksi. Samas meil on ka probleem. Ma tahaks trippida ja mees ei taha. Käisin ka lõpuks üksi. Okei…käin korra üksi…kas ma siis jäängi käima elu aeg üksi. Samas on nõme, et siis kui sul kindel plaan oli, siis sa enam naist kaasa ei kutsunud. Tegelikult on suur vahe, kas sa räägid umbmäärasest reisist või sul on ikkagi juba lennukipiletid välja vaadatatud. Kui naine siis tegelikult ka põhjendab, miks ta ei taha, et sa üksi lähed (stiilis, et siis meil ei ole ju raha, et me saaksime koos minna, mitte, et ma ei usalda).
Ma pean mainima, et mina oleksin küll ka solvunud, kui mu mees nüüd ütleks, et ta läheb üksi reisile sõbraga, emaga, lapsega…ja mind isegi kaasa ei kutsuta. Arvan, et tema oleks ka nukker, kui ma pimesi ilma temata plaane teeksin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei tea, et Tais prostitutsioon nüüd nii tavaline oleks. Jah, seal on prostituute, aga see on siiski illegaalne ja turist peab selleks spetsiaalsetesse baaridesse minema, kui ta naistele ligi ajab. Pole kuulnud, et ükski tuttav seal kohaliku prostituudiga seksinud oleks. Esiteks, alaealisega seksimine on seal ikka väga illegaalne ja mõni tüdruk võib end esialgu vanemaks valetada. Teiseks, nad ajavad külge vanadele ja rikastele, kes peavad neid enne musi tegemistki paarile kohtingule viima.
Enamik pidutseb niisama ja isegi meestekambad vaatavad itsitades mõnda ladyboy showd ja joovad end täis. Seksiturism on rohkem rikaste vanameeste ja Aasia naist otsivate poissmeeste pärusmaa ning on ülepaisutatud.

Tai on lihtsalt väga odav ja ingliskeelne, eks seetõttu ka minnakse. Uus-Meremaa on ikka palju kallim. Prostituute leiab igalt poolt. Ime veel, et su naine ei arva, et oled kapihomo ja otsid ladyboy prostituuti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 05:34; 09.03 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 15.01 kl 12.10 on kõik ilusasti ära seletanud. Kui see vana olukord pole veel lahenenud, siis on 2 varianti:
1) kui tahad oma suhet jätkata, minge ikkagi kahekesi reisile,
2) kui ei taha, mine üksi või sõpradega.

V-olla olekski kasulik kahekesi pikemale reisile minna, saad ka teada, kas sobite ja kas on hüsteeriline naisterahvas v mitte. Reisidel selgub nii mõndagi inimese kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei tea, et Tais prostitutsioon nüüd nii tavaline oleks. Jah, seal on prostituute, aga see on siiski illegaalne ja turist peab selleks spetsiaalsetesse baaridesse minema, kui ta naistele ligi ajab. Pole kuulnud, et ükski tuttav seal kohaliku prostituudiga seksinud oleks. Esiteks, alaealisega seksimine on seal ikka väga illegaalne ja mõni tüdruk võib end esialgu vanemaks valetada. Teiseks, nad ajavad külge vanadele ja rikastele, kes peavad neid enne musi tegemistki paarile kohtingule viima.
Enamik pidutseb niisama ja isegi meestekambad vaatavad itsitades mõnda ladyboy showd ja joovad end täis. Seksiturism on rohkem rikaste vanameeste ja Aasia naist otsivate poissmeeste pärusmaa ning on ülepaisutatud.

Tai on lihtsalt väga odav ja ingliskeelne, eks seetõttu ka minnakse. Uus-Meremaa on ikka palju kallim. Prostituute leiab igalt poolt. Ime veel, et su naine ei arva, et oled kapihomo ja otsid ladyboy prostituuti.

tai on ingliskeelne????
Jälle uudis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, miks ei või neiu kaks korda aastas reisile minna? Tee siis konkreetne pakkumine ja minge koos taisse vm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei tea, et Tais prostitutsioon nüüd nii tavaline oleks. Jah, seal on prostituute, aga see on siiski illegaalne ja turist peab selleks spetsiaalsetesse baaridesse minema, kui ta naistele ligi ajab. Pole kuulnud, et ükski tuttav seal kohaliku prostituudiga seksinud oleks. Esiteks, alaealisega seksimine on seal ikka väga illegaalne ja mõni tüdruk võib end esialgu vanemaks valetada. Teiseks, nad ajavad külge vanadele ja rikastele, kes peavad neid enne musi tegemistki paarile kohtingule viima.
Enamik pidutseb niisama ja isegi meestekambad vaatavad itsitades mõnda ladyboy showd ja joovad end täis. Seksiturism on rohkem rikaste vanameeste ja Aasia naist otsivate poissmeeste pärusmaa ning on ülepaisutatud.

Tai on lihtsalt väga odav ja ingliskeelne, eks seetõttu ka minnakse. Uus-Meremaa on ikka palju kallim. Prostituute leiab igalt poolt. Ime veel, et su naine ei arva, et oled kapihomo ja otsid ladyboy prostituuti.

tai on ingliskeelne????
Jälle uudis.

Enamik turistidega töötavaid inimesi oskab inglise keelt. Samuti teised turistid. Muidugi pole see nagu Uus-Meremaa või Austraalia, aga ingliskeelsem, kui võrrelda teiste Aasia riikidega. Odav ka. Ainsad seksilood, millest olen kuulnud, oli üks meesõiguslasest MGTOW, kes pettis oma naist ladyboydega ja oli õnnelik, et vabanes naise võimu alt, sest tussuga naised on kõik raha peal väljas ning ei mõista sind. Kuigi ta sai oma naisega sel ajal läbi ja midagi suhtel viga polnud. Hiljem teistes suhetes aga mõistis, et tussunaised on igavesed nõiad ja ladyboyd oli ta parim kogemus. Ta ei saanud aru, et tegelikult oli asi tema seksuaalsuses, et ta on vähemalt bi, mille vastu pole mul ka midagi, aga tema jaoks oli see meesõiguslik tegu, naised v.ttu saata ja seksida naistega, kellel pole v.ttu. Oma homoseksuaalsust ei tunnistanud.

Loodan, et ei pane selle jutuga nüüd mõnda ladyboyd proovima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 05:34; 09.03 01:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Reisile ilma kaaslaseta!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.