Esileht Ilu ja tervis Reumatoidartriidihoo ennetamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Reumatoidartriidihoo ennetamine

Postitas:

Mul on diagnoositud reumatoidartriit. Äge on haigus olnud vaid ühel korral – peale sünnitust. Seejärel sain aasta aega ravi ning juba mitu aastat ei ole olnud vaja rohtusid võtta, sest kõik on korras. Nii enesetunne kui ka analüüsid.

Nüüd olen uuesti rase ja mõtlen, et äkki on midagi, mida saaksin ennetavalt ära teha, et sünnitusjärgselt jälle artriit välja ei lööks. Kas kellelgi on kogemust mingite toidulisandide või muude nippidega, mis aitaksid artriidi ägenemist ennetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan maarjasõnajala lehte, kui tekib tunne, et hakkab valutama. Talveks saab sügisesest juurikast teha salvi. See taim on mürgine ja pole sissesöömiseks (maarjasõnajala juurt kasutatakse paelussi vljaajamiseks, kuna halvab ussi, aga samas halvab ka osalisel-tajutiselt sooleseina, niiet pehmelt öeldes ei soovita, kuigi ega ta ei tapa ka, kui just kiloga ei söö). Aga pikemaajaliselt kasutan ka sellist toidulisandit nagu Lyprinol seda saab suht odavalt Eesti smartposti tellida (omega õlid). Samuti soovitaks beetaglükaani, kordisepsi (mõlemad seentest pärit algaine). Kindlasti on hea ja sobib pikaajaliseks kasutamiseks kurkum, parem veel kui pipraga või Meriva veeslahustuvaks muudetud kurkum, sest toidupoe pulbrit peaks lusikakaupa sisse sööma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 00:59; 18.06 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa kasutasid metrotreksaani, sellega imetada vist ei tohi? Omega3 õlid (kalaõli sobib, Green oil ja paljud muud) ja kurkum peaksid olema täiesti ohutud ka imetamise ajal kasutada. Aktiivse põletiku kohale (kui liiges valutab) olen kasutanud ka külma kapsalehte jaheda kompressina ööseks, on ikka üks universaalne ja lihtne asi küll. Parem on mitte alhoholileotistega vms põletikulist liigest mitte hõõruda, pigem rahu ja jahedat, kuigi probleem on pigem seespoolne, niiet ega see väljastpoolt ravi ei saa sügavuti aidata, lihtsalt leevenduseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 00:59; 18.06 10:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Reumatoidartriidihoo ennetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.