Esileht Beebi ja mitmikud riietus toas

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: riietus toas

Postitas:

Hei naised, millise riietuse paneksite selga lapsele tuppa, kui toas on 21-23 kraadi ja laps veedab suurema osa ajast põrandal käputades ning mängides. Toas on enamus pinda laminaat maas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne toatemperatuur ju.

Toariided
st
kas pikkade varrukatega body+sipupüksid
või
nn toakombe(trikotaažist ühes tükis riietusese, pikad varrukad ja sääred ja jalaotsad kinni).
Kui kipub kehv roomata olema, siis sokid sipukate või toakombe otsa, et jalg pöias püsiks.
Mähe on lisasoojustus pepul nagunii.

Kui arvate millegi pärast, et pepu peaks soojem olema, siis olen näinud +õhukesed dressipüksid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on põrandad väga jahedad alati, vaipkatet pole, osa põrandast on matt. Ja ajast, mil laps enam kohal ei püsi, on alati olnud seljas body+kõrge pihaga püksid või kui laps rohkem istuma hakkab, siis tavalised dressipüksid/retuusid. Sokid ka jalas. Body puhtalt mugavusest, et selg paljas poleks ja kogu aeg kohendama ei peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No raske öelda, pead oma last tundma, ja ega alati see termomeetri näit anna õiget infot – palju mõjutab ka niiskus jne.

Mul nt oli käputav laps eelmisel sügisel pv body, pikad retuusid ja sokid. Ei oska öelda, mis temperatuur oli, tavaliselt meil ka kuskil 22 kraadi ringis ja samuti laminaat maas. Lihtsalt enda järgi vaatasin, mis võiks lapsel seljas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10-kuune on body väel lihtsalt. Kuna paljajalu on lapsel alati kõige mugavam siis lasen tal igal võimalusel ka nii olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 21:00; 12.01 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui maas laminaat (mitte puitpõrand), siis see on enamasti külm, kui just põrandasoojendust pole. Kindlasti pikad varrukad ja püksid, võibolla lisaks veel vesti. Katsu lapse käsi, peaksid aru saama, kas on piisavalt soojad või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 22:03; 06.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui maas laminaat (mitte puitpõrand), siis see on enamasti külm, kui just põrandasoojendust pole. Kindlasti pikad varrukad ja püksid, võibolla lisaks veel vesti. Katsu lapse käsi, peaksid aru saama, kas on piisavalt soojad või mitte.

21-23c ja sina pakud, et äkki peaks ka vest veel seljas olema? Selliste kraadide juures minu laps oleks lühikeste varukatega. Ma ise ka muidugi.
Meil on 19-20c. Vahepeal ka 18c. Suhteliselt jahe on. Laps on pikkade varukatega bodyga, dressipükstega. Kui jahedam, siis panen veel pusa ka peale. Põrandal on tõenäoliselt 17-18c. Samuti laminaat maas. Sokid ka jalas, aga need ta kaotab kiiresti ära. Samuti ei seisa tal jalas nahktallaga sokid. Poiss meil 8-kuune ja tõuseb igal pool püsti. Käed on loomulikult jahedad, sest põrandad on ju külmad. Selle vastu ei saa midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui maas laminaat (mitte puitpõrand), siis see on enamasti külm, kui just põrandasoojendust pole. Kindlasti pikad varrukad ja püksid, võibolla lisaks veel vesti. Katsu lapse käsi, peaksid aru saama, kas on piisavalt soojad või mitte.

21-23c ja sina pakud, et äkki peaks ka vest veel seljas olema? Selliste kraadide juures minu laps oleks lühikeste varukatega. Ma ise ka muidugi.
Meil on 19-20c. Vahepeal ka 18c. Suhteliselt jahe on. Laps on pikkade varukatega bodyga, dressipükstega. Kui jahedam, siis panen veel pusa ka peale. Põrandal on tõenäoliselt 17-18c. Samuti laminaat maas. Sokid ka jalas, aga need ta kaotab kiiresti ära. Samuti ei seisa tal jalas nahktallaga sokid. Poiss meil 8-kuune ja tõuseb igal pool püsti. Käed on loomulikult jahedad, sest põrandad on ju külmad. Selle vastu ei saa midagi teha.

kui meil töö juures on 21 kraadi, siis on see jahe igatahes, endalgi midagi soojemat seljas. ja saab küll nii, et ka lapsel poleks käed külmad, riietus peab olema vastav. ja kui on külm põrand, siis paneksin kasvõi ajutiselt mõne vaiba maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 22:03; 06.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli suur siputaja. Koguaeg susserdas sokid jalast ära endal aga meil põrandad külmad. Nüüd avastasin Happy Baby veebipoest KipKep sokid, millel on sellised soonelised osad, mis hoiavad sokid jalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 21:00; 12.01 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli selline mõnus pehme fliisist toakombe lapsel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10-kuune on body väel lihtsalt. Kuna paljajalu on lapsel alati kõige mugavam siis lasen tal igal võimalusel ka nii olla.

Meil ahjuküte, laps käputab, reeglina on bodi ja püksid või ainult bodi, sokke ei näe mõtet panna, tirib ära, samas paljajalu on tal palju mugavam. Sooja ca 20-21 kraadi.
Väike karastamine on ainult hea ja laps on alati väga rõõmsatujuline, nii et meile nii sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja pärast nutate üleriietajad et lapsed teil igas viiruses-nakkuses aastaringselt.

kuskilt nagu peaks juba praegu otsa lahti tegema ja andma beebile talle loomupärasel moel pisut karastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud riietus toas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.