Esileht Sünnitus Riitsinusoli kogemusi ja nouandeid!

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Riitsinusoli kogemusi ja nouandeid!

Postitas:

PS! Palun siia mitte tuua nouandeid ALA mina seda kunagi ei teeks jne.

Pigem raakige oma kogemustest, kes teinud – mitte lihtsalt arvamused.

Votsin oma teise rasedusega kolm korda, nadal 38 ning nadal 39 ja nadal 40 tapselt duo date paeval hommikul, ohtul laksin sunnitama. Veed ei olnud rohelised, mida peetakse ka uheks suuremaks riskiks. Seedimine sai puhastatud, ehk siis loi kohu lahti ja ennem sunnitust tuli pm koik valja, kuid siiski ka veidi sunnituse ajal.

Nuud olen 40 nadalat + 3 paeva ja motlen et kaks korda olen votnud 39 + 6 ja 40 tapselt, ei mojunud rohkemat kui seedimisele ja moned kokkutombed samuti. Motlen sellele, kes kolmandat korda tana votta voi mitte. Lisaks olen aru saanud, et 1-2 laualusika tait on min, ma olen votnud kaks aga no see oli selles joogis sona otses mottes on ka klaasil, seega ma usun, et reaalselt sain ehk 1,5 lusika tait.

Mis koguses seda peaks votma? Olen lugenud kullalt vastukajasid erinevatelt lehtedelt ja inimesed votavad erikoguseid, ei tahaks suurt uledoosi ka tekitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul see kõrist alla läheb?
Miks sa seda teed, äkki esimese raseduse ajal hakkas loomulik sünnitusprotsess pihta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 23:23; 15.01 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jôin, igatahes paar õhtut veel 40+5 ja läksin sünnitama. Meenutades siiani see jube maitse suus, seest ikka oli väga hõre tükk aega. Ei tea, kas aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka võtsin . Võtsin õhtul ja ööse läksin sünnitama. Riitsinusõli on tegelikult lahtistava toimega aga tekitab rasedatel emaka kokkutõmbeid ja võib raseduse esile kutsuda õiget kogust võttes. Minul löi ka soolestiku ilusti puhtaks. EKs mingil määral ikka tuleb seda veel, kuna laps ju surub. On jah vastik maitse aga elab üle. Palju sa korraga võtsid? Minu ema ikka rääkis et neile haiglas anti ikka enne sünnitust ka seda õli, et sooled puhtaks saaksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 19:31; 26.01 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiged inimesed

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 23:23; 15.01 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin paar supilusikatäit kaks päeva enne sünnitust ja sünnituse päeval. Sünnitus algas äkki, veed olid rohelised, tehti erakorraline keisrilõige ja laps vajas elustamist. Lastehaigla intensiivis olime veel 18 päeva peale sünnitust sees ning lapsel kahtlustatakse hapnikupuudusest tingitud ajukahjustust, mille tõttu käime regulaarselt arstlikus kontrollis siiani.

Laps sündis 40+2näd. Kas kõik see, mida meie pere läbi on pidanud elama, on seda väärt et laps ehk nädal-paar varem ilmavalgust nägi? Kindlasti mitte! Jään end elu lõpuni süüdistama ja ühelegi arstile pole siiani julgenud tunnistada, et sellise lollusega hakkama sain.

Kuritegelik on sellist asja foorumites promoda. Mina sain samuti idee foorumist ja läksin noore ja lollina katsetama. Kunagi ei andesta endale seda, kuna selle lolluse tagajärjed oleks võinud olla veel hullemad. See et ühel inimesel hästi läks, ei tähenda, et teisel läheb. Nädal-kaks kannatada on tõesti nii raske või?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:51; 27.01 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin paar supilusikatäit kaks päeva enne sünnitust ja sünnituse päeval. Sünnitus algas äkki, veed olid rohelised, tehti erakorraline keisrilõige ja laps vajas elustamist. Lastehaigla intensiivis olime veel 18 päeva peale sünnitust sees ning lapsel kahtlustatakse hapnikupuudusest tingitud ajukahjustust, mille tõttu käime regulaarselt arstlikus kontrollis siiani.

Laps sündis 40+2näd. Kas kõik see, mida meie pere läbi on pidanud elama, on seda väärt et laps ehk nädal-paar varem ilmavalgust nägi? Kindlasti mitte! Jään end elu lõpuni süüdistama ja ühelegi arstile pole siiani julgenud tunnistada, et sellise lollusega hakkama sain.

Kuritegelik on sellist asja foorumites promoda. Mina sain samuti idee foorumist ja läksin noore ja lollina katsetama. Kunagi ei andesta endale seda, kuna selle lolluse tagajärjed oleks võinud olla veel hullemad. See et ühel inimesel hästi läks, ei tähenda, et teisel läheb. Nädal-kaks kannatada on tõesti nii raske või?!

Miks Sa seostad seda õliga?

Samal põhjusel, miks mõned siin seostavad sünnituse algust õliga. Kohe peale õli võtmist hakkas kogu see trall pihta. Või on halvad asjad juhuslik kokkusattumus, aga sünnitegevuse algus kindlasti õlist?
Mida see õli teeb? See ajab kõhu lahti. Metsikult. Aga seda mitte ainult emal, vaid ka beebil. Beebi saab ju samu asju kui ema. Kui beebil mekoonium lootevette tuleb, ongi looteveed rohelised ja hapnikku sealt enam nii kergelt ei omista (kui üldse).
Kogu mu rasedus kulges hästi, paar päeva ennem suurema portsu õli võtmist oli kõik hästi ja arvati et seal võib ta veel nädalakese kindlasti küpseda. Siis peale õli võtmist äkki nii…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest huvitav teema. Ma polnud ennem sellisest asjast kuulnudki. Kuigi isiklikult ei mõista , miks peaks normaalse raseduse kulu puhul ja ilma arsti soovituse/ näidustuseta keegi tahtma sünnitust esile kutsuda? Beebs vast teab ise, millal tulla. …pealegi, nagu ma aru saan, pole see õli kaanimine ka sada prossu ohutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan viimasele….inimesed on lihtsalt lolliks läinud 😀 kuna lõpus on raske ja tegelikult ootad iga päev, et ehk nüüd, siis mõni loll on otsustanud olla see kõige targem ja otsustada ise, millal tema laps võiks sündida. Pole kunagi sellist jaburust mõistnud ja ei mõista ka. Jutt sellest, et vanasti ju tehti…noh vahva….kartulipõllul ka sünnitati,ega siis selle pärast seal sünnitama hakka 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:19; 26.01 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin paar supilusikatäit kaks päeva enne sünnitust ja sünnituse päeval. Sünnitus algas äkki, veed olid rohelised, tehti erakorraline keisrilõige ja laps vajas elustamist. Lastehaigla intensiivis olime veel 18 päeva peale sünnitust sees ning lapsel kahtlustatakse hapnikupuudusest tingitud ajukahjustust, mille tõttu käime regulaarselt arstlikus kontrollis siiani.

Laps sündis 40+2näd. Kas kõik see, mida meie pere läbi on pidanud elama, on seda väärt et laps ehk nädal-paar varem ilmavalgust nägi? Kindlasti mitte! Jään end elu lõpuni süüdistama ja ühelegi arstile pole siiani julgenud tunnistada, et sellise lollusega hakkama sain.

Kuritegelik on sellist asja foorumites promoda. Mina sain samuti idee foorumist ja läksin noore ja lollina katsetama. Kunagi ei andesta endale seda, kuna selle lolluse tagajärjed oleks võinud olla veel hullemad. See et ühel inimesel hästi läks, ei tähenda, et teisel läheb. Nädal-kaks kannatada on tõesti nii raske või?!

Mis sa tahad siis öelda et vanasti olid kõikide emade lapsed halvas seisus? rohelised veed võivad kõigil olla ja see poel sellest tingitud. Jaa, õli paneb sünnitegevuse käima. Õli kasutatakse kõhu lahtistina, Kuid see öli tekitab ka emaka kokkutömbeid ja see kutsubki sünnitegevuse esile. Uurige ennem , kui hakkate siin teisi halvustama. Ameerikas ja mujal maailmaski kasutatakse seda. Kasutati seda ka veneajal, see oli lausa kohustuslik, et emad enne oma sooled tühjaks laseksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 19:31; 26.01 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui Ameerikas tehakse ja vene ajal tehti, siis järelikult on see turvaline ja normaalne? Kas lihtsalt oodata loomuliku algust või arstide planeeritud esilekutsumist on nii keeruline? Vene ajal tehti mandli oppi ilma narkoosi ja tuimestuseta- vb kusagil maailmas tehakse veel endiselt….lähed siis ka seda nõudma? Meditsiin nagu liigub edasi ja inimesed peaks nagu ka teadlikumad olema, aga siit paistab, et kui vanaema/ema rääkis vôi kusagilt sai miskit kuuldud, siis hakka aga katsetama?!?! Elu on maru igav või meeldib riskida vôi on niiiiii suur mure, et sûnnituseks pole sooled tûhjad?! Mis see kuradi ulmeliselt elutähtis pôhjus on, mis paneb sellise lollusega tegelema???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:19; 26.01 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin paar supilusikatäit kaks päeva enne sünnitust ja sünnituse päeval. Sünnitus algas äkki, veed olid rohelised, tehti erakorraline keisrilõige ja laps vajas elustamist. Lastehaigla intensiivis olime veel 18 päeva peale sünnitust sees ning lapsel kahtlustatakse hapnikupuudusest tingitud ajukahjustust, mille tõttu käime regulaarselt arstlikus kontrollis siiani.

Laps sündis 40+2näd. Kas kõik see, mida meie pere läbi on pidanud elama, on seda väärt et laps ehk nädal-paar varem ilmavalgust nägi? Kindlasti mitte! Jään end elu lõpuni süüdistama ja ühelegi arstile pole siiani julgenud tunnistada, et sellise lollusega hakkama sain.

Kuritegelik on sellist asja foorumites promoda. Mina sain samuti idee foorumist ja läksin noore ja lollina katsetama. Kunagi ei andesta endale seda, kuna selle lolluse tagajärjed oleks võinud olla veel hullemad. See et ühel inimesel hästi läks, ei tähenda, et teisel läheb. Nädal-kaks kannatada on tõesti nii raske või?!

Mis sa tahad siis öelda et vanasti olid kõikide emade lapsed halvas seisus? rohelised veed võivad kõigil olla ja see poel sellest tingitud. Jaa, õli paneb sünnitegevuse käima. Õli kasutatakse kõhu lahtistina, Kuid see öli tekitab ka emaka kokkutömbeid ja see kutsubki sünnitegevuse esile. Uurige ennem , kui hakkate siin teisi halvustama. Ameerikas ja mujal maailmaski kasutatakse seda. Kasutati seda ka veneajal, see oli lausa kohustuslik, et emad enne oma sooled tühjaks laseksid.

Ja KUIDAS see sinu meelest sünnitegevuse käima paneb?! 😉 Oskad seda toimemehhanismi ka selgitada või lahmid niisama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:51; 27.01 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles med. haridusega, siis juba meile koolis õpetati, et mineraalõlid lahtistina on raseduse ajal täiesti vastunäidistatud. Vene ajal tehti igast asju. Kindlasti ei soovitaks just ülalmainitud põhjusel- riitsinusõli imendub organismi ning lisaks kõhulahtisusele põhjustab emaka kontraktsioone. Samamoodi mõjub ka lootele. Kui oluline on enne sünnitust sooli puhtaks saada, siis soovitaks hoopis Microlaxi mis on täiesti ohutu nii emale kui ka lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siiski ämmaemandad enam ammu ei soovita üldse lahtistit kasutada, sest päris tühjaks soolt tavaliselt ikka ei saa. Kui lahtistit oled kasutanud on see värk lihtsalt vedel ja tunduvalt keerulisem kiirelt ära korjata ning (mõne sünnitusaendi puhul) last sellest säästa.

Muuseas vene ajal ka raseeriti sünnitama tulnud naisi, et oleks hiljem parem õmmelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin 40+3 nädalal ja uurisin ka netist, et mida võiks proovida, et sünnitustegevus aktiveerida. Üks soovitus oli rinnanibude stimuleerimine. Lihtsalt masseerid nibusid. Proovisin õhtul enne magama jäämist ja hommikul kl 5 paiku hakkasid korralikud sünnitustuhud pihta. Ei tea, kas just sellepärast, aga selline oli minu kogemus. Sünnitusel minul vähemalt mingit kakat ei tulnud (õnneks). Kuigi sel hetkel on ilmselt jumala suva, kas tuleb või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus Riitsinusoli kogemusi ja nouandeid!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.