Esileht Imetamine Rinna andmine ja hammustamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rinna andmine ja hammustamine

Postitas:

Mure 3.5kuuse titaga kel kaks alumist hammast suus ja hammustab rinda süües. Nibu alumine osa on paistes ja imetamine on väga valulik. Määrin purelani nibule ja titale igmegeeli aga leevendust ei ole. Mida teha? Ei tahaks veel imetamist lõpetada aga hambad ristis imetada ka ei taha.
P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida sa teinud oled lisaks kreemitamisele? lased lihtsalt hammustada? või tõmbud ikka eemale? iga kord, kui lõuad kokku lööb, siis tõmbu eemale vaikse “ai” karjatusega, küll õpib. Esimestel kordadel võib toitmine venida küll pikale, aga mis parata. Eks vanemad lapsed õpivad kiiremini ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, tean, väga vastik, kui nii pisikesele hambad tulevad. Enda pojal tulid 4,5-kuuselt.

Laps oskab ilusti imeda, lihtsalt talle tuleb selgeks teha, et sul on valus, kui kasutab hambaid. Mina olen võib olla range ema, aga meil oli esimesel hammustamisel ikka väga suur riid. Hammustas nii valusasti ja siis ma karjatasin ka ai, aga see tegi talle pigem nalja. Siis võtsin rinna ära ja ütlesin väga kurja ja kõva häälega beebile, et sa käitusid emmega praegu väga halvasti ja mul oli nii valus. Hakkas nutma ja enne kui lohutasin lasin paar sekundit nutta ka. Teine kord enne hammustamist vaatas mulle otsa ja katsetas meelega juba. Järgnes sama stsenaarium. Rohkem pole hammustamist meil olnud, laps on 6-kuune ja 2 päris suurt hammast on suus, kolmas on pisike nukk alles.

Saavad aru väga hästi emme käitumisest, kuidas ei tohi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Rinna andmine ja hammustamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.