Esileht Ilu ja tervis rinnad ei püsi rinnahoidjates-kust leida normaalset pesu?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: rinnad ei püsi rinnahoidjates-kust leida normaalset pesu?

Postitas:

mind on looduse poolt “õnnistatud” väga laialivalguvate rindadega(jeerum, kirjutades kõlab see nii naljakalt).
Ehk siis-püsti seistes ja ilma rinnahoidjata olles tunduvad mu rinnad väga väiksed(A korv umbes). Tegelikkus on aga see, et kogu see rasvkude on laiali, kaenla all jmt. Enamustel naistel on ikka rinnad ilusti vormis ja ühtse kujuga, minul seda aga ei ole. Ka kaalust kõvasti alla võttes oli sama-seda rasvkudet oli küll kõvasti vähem(aga teatavasti kaalust alla võttes lähevadki rinnad väiksemaks) aga siiski oli see kõik laiali.
Veetsin täna päeva pesupoodides ja lõpptulemusena ei leidnudki endale midagi. Kui rinnahoidja selga panen ja sätin kõik sinna, kus olema peavad, on mul korvi suuruseks C/D(väiksema korviga hakkavad rinnad nö. üle ääre tulema) aga mureks on see, et rinnad ei püsi seal :S natuke aega liigutades ja käsi tõstes jmt, on rinnad jälle vajunud x kohtadesse ja rinnahoidja on pooltühi.
Põhimõtteliselt on mul ainult üks paar rinnahoidjaid, mis ideaalselt seljas istuvad. Need on 75D suuruses aga kuna on ilma pehmenduseta, siis eriti tihti neid ei kanna.
Proovisin ka ümbermõõduga mängida(väiksem ümbermõõt, suurem korv), aga ikkagi ei püsinud rinnad seal kus nad peaksid olema.

Äkki on siin keegi veel sarnase murega ja leidnud mõne tõeliselt hea pesupoe, kust leiab sobivaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 23:58; 22.11 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pead vaatama mis lõige see on, mis sulle sobib ja siis selle järgi uus otsida. Ilmselt sulle balconette ega muud taolised lahtisemad lõiked ei sobi, peab olema katvam ja kinnisem. mulle meeldib Lindexist osta, sest seal on ilusti süsteemselt valik välja pandud, joonised ja kirjad juures mis on mis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.figleaves.com/uk/chantelle-c-chic-sexy-spacer-bra/CN-3585.html?dwvar_CN-3585_color=720229&cgid=#q=chantelle&lang=en_GB&start=13

näiteks see. Stockmannis saad suurust proovida, neil see mudel olemas. Samuti võiks sobida Basic invisible memory vms kinnisem mudel sealt. Niisugune poolkõva poolpehme vormi hoidev materjal, minu vedelad rinnad on igatahes perfektsed, 3 eri Chantelle rh ostnud juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui sa õhukusei ei taha, siis otsi sellised pehmendusega, mis ei oleks nö kõvad. ehk mis ikak võtavad rinna järgi kuju, aga ei ole päris õhukesed.

Lisaks soovitan proovida nt suuremat ümbermõõtu, mitte tingimata suuremat korvi. No nt 75C asemel proovida 80c-d. Minul ei püsinud siis rinnad paigal, kui ikka nui neljaks ajasin 75 ümbermõõtu taga, kuigi ammu oli tagumine aeg 80-le üle minna 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äitäh vastajatele. Change pesupoest mul see ainuke hästiistuv pesu ostetud ongi, aga kuna see on ilma polsterduseta, siis jah…Ma nüüd kõige uuema kollektsiooni ajal ei ole käinud, aga varasemalt on seal ka pehmendusega rinnahoidjad ikkagi liiga läbinähtavad(võibolla on see lihtsalt minu kiiks, aga kui ma ei tunne end 100% mugavalt, siis ma nii kallist pesu enam ei osta).
http://change.com/int/grace-2.html- kirjas on, et on polsterdusega, aga tegelikkuses on see imeõhuke polster vahel.

http://change.com/int/sofia-1.html kui ma nüüd ei eksi, siis see ainuke hästiistuv rinnahoidja on selline.

Ümbermõõdu suurendamisest kasu ei ole, pigem peaks väiksemat vaatama siis(osade mudelitega olen täpselt vahepeal- 75 ümbermõõt liiga lõdvalt aga 70 on veel liiga tugevalt ümber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 23:58; 22.11 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui käin pesupoes, palun müüalt alati abi õige ja sobiva mudeli leidmiseks. Muidugi eks müüjaid ole ka igasuguseid aga külastangi ainult selliseid poodi kus teadlik müüja. Aastate jookmsul on selgeks saanud missugused pesulõiked mulle sobivad millised mitte. Pesuga ei saa nii, et valin kõige odavama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka aeg ajalt sellise probleemi eest, et tissid tulevad välja, aga seesama lõige, mis sulgi ainukesena istus toimib hästi. Oluline on valida selline mudel, mille lõige oleks keskelt kahe rinnakorvi vahelt kõrgem (nagu sinu pildil). Jube segane jutt, aga äkki said aru. Soovitan vaadata ka Marks & Spencerisse seniks kuni seda poodi meil veel on, olen sealt saanud hästi istuvaid rinnahoidjaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MINA OLEN endale pesu saanud CatyButiigist, müüb La Senza pesu jääke. Kvaliteet hea, hinnad veel paremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka sellisede rinnad ja pehmendusega rinnahoidjaid ei saagi meiesugused kanda. Piisab mul korra laste juurde alla kummarduda vms ja rinnad on sellest pehmendusega korvist igale poole üle ääre valgunud.Teisest kohast aga on rinnahoidja jälle tühi. Minule sobib ainult diagonaallõige ilma pehmenduseta. Mitte kunagi ei ole tulnud ette juhust, kus olen poest saanud korraga rohkem kui ühe endale sobivaid rinnahoidja, sest selliseid mudeleid ei võeta rohkem kui üks eksemplar korraga sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 08:40; 12.12 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks Triumphi mudel traatkaarega, aga vaid trikotaažist korviga mudel. Eest üsna kõrge korvilõikega. Väga mugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan võtta suurema ümbermõõduga rinnahoidja. mul endal vastupidine probleem, ka vist imelik rinnak, et 75 ümbermõõt on suhteliselt piiri peal, aga kui 80 võtan, siis lõppevad korvid kaenla all, isegi, kui väiksem korvi suurus võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan võtta suurema ümbermõõduga rinnahoidja. mul endal vastupidine probleem, ka vist imelik rinnak, et 75 ümbermõõt on suhteliselt piiri peal, aga kui 80 võtan, siis lõppevad korvid kaenla all, isegi, kui väiksem korvi suurus võtta.

Kui ma võtan suurema ümbermõõduga rinnahoidja, siis käsi üles tõstes tulevad rinnad rinnahoidja alt välja. See soovitus paraku ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 08:40; 12.12 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, kui kahe korvi vaheline eesmine vahetükk on kõrgem (suurem ja ulatub kaugemale üles), see teeb rinnahoidja mu arvates stabiilsemaks. Teine oluline asi on siis, et korvid oleks katvad. Ma ise ostan küll pehmendusega ja hoiavad hästi, lihtsad kangast pehmenduseta rinnahoidjad on tõesti küll ses mõttes paremad, et venivad rohkem ja seega ei pea nii täpselt õige suurus olema, aga samas on liibuva/õhema pealisriidega vahel liiga seksikad. Kolmas asi, mida ma väldin, on eemaldatavad õlapaelad, sest mul kunagi olid need ja need paelad eemaldusid ka siis, kui mul rinnahoidja parajasti seljas oli. Mulle tundub, et kui ümbermõõt on paras ja rinnad tahavad korvidest välja tulla, peaks ehk hoopis suuremat korvi proovima, kas sa 70DD proovisid ja ikka oli sama jama? (ja ei olnud liiga väikse vahetükiga või muidu mingi halva disainiga mudel?).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rind on kaenla alla roninud, siis selle põhjuseks on tavaliselt just liiga suure ümbermõõduga ja liiga väikse korviga pesu kandmine. Et rind ilusti korvi sees püsiks, peab rinnahoidja tugevasti ümber olema – ja iga kord pesu selga pannes tiri kõik rind kaenla alt kenasti korvi sisse. Ja muidugi kui väiksema ümbermõõdu võtad, peab korv vastavalt suurem olema.

Facebookis on üks hea leht nimega Boob or Bust, seal antakse väga asjatundlikku nõu nii suuruse kui mudelite osas, proovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis rinnad ei püsi rinnahoidjates-kust leida normaalset pesu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.