Esileht Ilu ja tervis rinnahoidja õlapaelad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: rinnahoidja õlapaelad

Postitas:

Mul on selline mure, et rinnahoidjate õlapaelad libisevad kogu aeg maha. Väga ebamugav neid siis kaelusest tagasi õla peale koukida. Ilmselt mul on siis sellised naiselikud kaldus õlad. Aga mida teha? Olen mõelnud, kas peaks hakkama ostma risti paeltega rinnahoidjaid. Aga pole neid eriti kusagil müügil näinud. Mingis kataloogis on küll silma jäänud, kas oli Halens äkki. Aga kataloogist tellides jälle probleem, kas muidu sobib.
Kellel on veel selline probleem ja mida olete ette võtnud? kas on mudeleid, mis on “libisemiskindlamad” kui teised?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maha libisevad paelad on väga tüüpiline märk sellest, et su rinnahoidja ümbermõõt on liiga suur ning paelad seetõttu lihtsalt sinu jaoks liiga laialt. Proovi korra – pane rinnahoidja tagurpidi selga, nii et haagid on rinna all. Rinnahoidja peaks nüüd olema nii pingul umber, et sul mahub sinna alla vaid paar sõrme. Kui mahub terve rusikas, siis on ümbermõõt liiga suur. Siin veel märke liiga suurest ümbermõõdust:
http://www.thinandcurvy.com/2010/11/signs-of-poor-fitting-bra.html

Kui asi siiski ei ole suuruses, siis näiteks on olemas sellised asjad:
http://www.ebay.co.uk/itm/Adjust-Bra-Strap-Clips-Cleavage-Control-Racerback-Buckle-Clasp-Holder-1Set-10pcs-/141362292899?pt=UK_Women_s_Lingerie&hash=item20e9d968a3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 10:48; 18.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnahoidjal, millel paelad ära käivad (ja enamusel tänapäeval ikka käivad), ei ole mingi kunst neid tagant risti panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Calvin Klein’i pesu hulgas on palju mudeleid, millel õlapaelu risti sättida saab. Suvekleitide all asendamatu ning minu meelest kohendavad ristatud õlapaelad ka büsti pisut kenamaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nobrainer. Mine aga pesupoodi ja las nad aitavad sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin mõned vastajad targutavad teemal, millest neil pole ettekujutust. See võib olla valest suurusest, kuid tõenäolisemalt ongi õlgade kujust. Ma olen ka eluaeg sellega hädas olnud, et paelad vajuvad alla. Nüüd on nii, et ostangi ainult selliseid, millel on õlapaelte jaoks mitu kinnituskohta, et saab neid keskele koomale tõmmata või siis õmblen kohe peale ostmist ise paelad paar cm rohkem keskele, kuid see ka alati ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma töötan pesupoes ja nõustan naisi rinnahoidjate osas. (mitte eestis, muidu kutsuks teemaalgataja enda juurde). Jah, on võimalik, et mõnel naise on tõesti sellised eriliselt längus õlad, et isegi õige suuruse puhul vajuvad paelad alla. Aga mina ei ole seda veel kordagi näinud. Küll aga olen näinud sadu naisi, kes sama probleemi üle kaebavad, ja kel kõigil probleem kaob, kui õiget suurust selga proovivad.

Seega probleem võib olla õlgadest, aga tõenäolisemalt siiski rinnahoidjast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 10:48; 18.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks te ei kasuta ILMA õlapaelteta rinnahoidjat??

Ma näen KOGU AEG paelu, mis paistavad särkide, kleitide jne alt välja. Eriti jube on siis, kui on särk/kleit, millel on erilisem lõige ja õlapaelu pole nö klassikalises kohas.

PS mõistan, kui suurte rindadega naised vajavad korralikat toestust ja ilma õlapaelteta nemad ei saa. Aga teised?!?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis rinnahoidja õlapaelad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.