Esileht Ilu ja tervis Rinnahoidjat: väike piht, suur korv?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rinnahoidjat: väike piht, suur korv?

Postitas:

Kallid suure partiiga naised, kust ostate endale rinnahoidjaid? Mul on 70E/F ja no nii väsinud käimast erinevates poodides, kus siis ei olegi üldse minu suurust või kui on, siis on need nn vanaemade omad ja pole ilusad. Pean silmas just kvaliteetseid rinnahoidjaid, mis toestaksid hästi.
Eks internetist annab tellida, aga rinnahoidja on ju nii individuaalne asi..ei julge tellida, kui ei saa proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 13:58; 09.04 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta suuremale ümbermõõdule ning lõika sisi tagant jupp ära ja õmble haagid tagasi. Kui problleem on selles, et väike rinnaalune mõõt (ps, see ei ole piht, piht on ikka tunduvalt madalamal, sina räägid rinnakorvist, roietest)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta suuremale ümbermõõdule ning lõika sisi tagant jupp ära ja õmble haagid tagasi. Kui problleem on selles, et väike rinnaalune mõõt (ps, see ei ole piht, piht on ikka tunduvalt madalamal, sina räägid rinnakorvist, roietest)

See lahendus ei toimi. Korvide laius sõltub rinnahoidja ümbermõõdust. Niimoodi probleemi lahendades liiguvad korvid otsapidi kaenla alla ja ei toeta enam korralikult rinda ega pole ka mugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tegu on kunstrindadega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka F, olen hakanud tellima siit: http://www.brastop.com

eestis on ainus variant veel change pesupood, aga seal on kõik kuidagi ühe vitsaga löödud, ei taha ainult sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur korv on paratamatult nagu vanaema oma. Mul D ja isegi need näevad välja enamuses koledad pesukausid. Ei suuda ettegi kujutada, milline see F välja võiks veel näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi rinnavähendusel on käinud?
85E ja no nii tüdinenud olen….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Rinnavähenduse peale mõtlen siis kui lapsed tehtud, praegu aga pole nagu vajadust, mees ka õnnelik 😀 Leian, et kui 40-50 eurot rinnahoidja alla magama panna, siis enam kodus ise kääridega lõiketööd ei peaks tegema (ja ega ei julgekski). Aitäh brastop ja Change’i soovituse eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 13:58; 09.04 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Asosest. Euroopa 70E on UK 32DD ja EU 70F on UK 32E. Hetkel on seal suured aled ka. Panen lingid.

32DD (70E): http://www.asos.com/women/sale/lingerie-nightwear/cat/?cid=1940&refine=size:2206&currentpricerange=0-130&pgesize=36&sort=priceasc

32E (70F): http://www.asos.com/women/sale/lingerie-nightwear/cat/?cid=1940&refine=size:1931&currentpricerange=0-130&pgesize=36&sort=priceasc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Rinnahoidjat: väike piht, suur korv?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.