Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapumbast rinnad valusad

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rinnapumbast rinnad valusad

Postitas:

Kas kellelgi on veel rinnapumbast rinnad valusad? Pumpamine ise valus pole, aga siis kui rinnad hakkavad täituma uuesti, löövad rindadesse sellised kerged torked sisse. Kui ei pumpa, siis sellist tunnet pole. Enamasti olen lugenud, et igasugused sellised tundmused imetamise perioodil on üsna normaalsed ja loodangi, et keegi teadjam oskab öelda, et ongi seotud nt piimajuhade täitumisega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 19:22; 17.06 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Justnimelt. Mul oli see nii pumpamise kui imemeisega. Ehk su laps imeb aeglasemalt ja nõrgemalt, siis see piimavoog tuleb natuke vaiksemalt kui pumbates. Jah, need torked on normaalsed, mul esinesid kogu imetamise aja ca 10 sek iga kord torkis nagu nõeltega seestpoolt, mõnedel lheb see ra, kui laps hakkab vähem sööma vanemana ja rinnad niipalju ei tooda enam (kui valud on väga suured ja lisanduvad muud kaebused, siis võib olla ka, et lapse suust on soor nakatanud piimajuhad, siis on see piimavooluvalu väga kõva)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema postitajana võingi siit oma kogemust jagada: probleem oli halvas rinnapumbas. Kasutasin babyono manuaalpumpa, sest arvasin, et vast ajab ka see kõige tavalisem asja ära, kuna piima tuli ikkagi ilusti väljapumbates. Nüüd vahetasin medela harmony manuaalse pumba vastu ja kohe esimesel korral sellega pumbates kadus torkimise tunne ära ja pole siiamaani seda muret enam olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 19:22; 17.06 20:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapumbast rinnad valusad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.