Esileht Ilu ja tervis Ripsmepikendused-küsimused

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ripsmepikendused-küsimused

Postitas:

Lasin endale nüüd täpselt nädal tagasi panna ja olin päris rahul.
Täna on aga juba päris palju ripsmeid välja kukkunud ja ripsmed kuidagi hõredaks jäänud. Olgu öeldud, et käisin väga tunnustatud tegija juures.
Vaatan,et värvituna on oma ripsmed sama ilusad-ainuke eelis, et ei lähe silmad vees laiali.
Hooldus on 2 nädala pärast ja ma arvan, et siis polegi mul neid enam küljes.
Kuidas Teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi lasksin need panna mitmel korral. Erinevad inimesed panid ja erinevaid sorte. Kestsidki ilusana kuskil nädalaega ja siis hakkaski neid muudkui ära kukkuma ja hulluks teeb asja see, et need kukuvad ära ju koos sinu ripsmetega. Ma ei soovita neid üldse panna. Pärast on lihtsalt nii, et sul polegi ripsmeid ja loogiline, et siis ei ole neid pikendusi enam kuskile kinnitada. Mina ostsin hoopis omale ripsmeseerumi, mis kasvatab kiiremini ripsmeid. Panen seda ripsmetele õhtuti enne magamaminekut, et siis mõjub terve öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegijad väidavad, et kunstripsmed pudisevad vaid koos oma ripsmega. Mul on olnud kahel korral – esimese tegija poolt panduna kestsid oma 3 nädalat ikka enam-vähem ära, vahel suurema, vahel vähema eduga. Teise tegija poolt panduna, kes ei olnud üldse tunnustatud tegija, vaid kellele ma olin üks üsna esimestest klientidest, püsisid aga kuu julgelt. Mingi korral olin Eestist ära ja vahe oli 5 nädalat enne hooldust, no midagi oli selle ajaga ikka ära tulnud – ehk siis koos oma ripsmetega juba, aga iseenesest midagi hullu vee polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kuku ainult oma ripsmega välja. Oleneb väga-väga palju liimist. Neid on nii palju erinevaid sorte ja inimestele sobivad erinevad liimid väga erinevalt.
Mul endal on ka pikendused. Ilusad on kuskil nädala. Siis hakkavad langema. Hetkel käin 2 nädala tagant hoolduses, sest kauem lihtsalt ei ole võimalik.
Alguses sain vahet hoida 3 nädalat, aga hetkel mitte. Pakun, et suurt rolli mängivad ka hetkel kuumad ilmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma ripsmed kukuvad ära ka ripsmepikenduseta, seda ei pane sa tähelegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis ikka on kehv tegija või ei sobi sulle, kui sul 3 nädalaga ühtegi pikendust enam pole. 3-4 nädalat peaks ikka hooldusega kenasti vastu pidama. Proovi veel paar korda käia ja otsusta siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Ripsmepikendused-küsimused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.